Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > NGJYRA E SYVE... Vlerėsimi i Temės: 4 votime, mesatarja 3.50.
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
doriana ejlli
Anetar i ri

Regjistruar: 17/11/2003
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 8

Angry

me syt nuk ka te bajn po hajt ma

mos e lutni shum se me dasht ajo e gjen disi mundsin e shkrun shqip

__________________

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2004 19:30
doriana ejlli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doriana ejlli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doriana ejlli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: doriana ejlli Shto doriana ejlli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doriana ejlli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

Darke ka shkruajtur titullin shqip

Me te ik petlla
People have been playing with marbles for thousands of years. The first marbles were probably either river stones ...........

.Mund ta shifni tek kuriozitete me titullim " Me te ik petlla"

__________________
ashtu dhe zemra ime me le ketu tek jam mua, vjen me deshire dhe me zjarr aty nder viset e tua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2004 21:59
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jimmy84
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/12/2003
Vendbanimi:
Mesazhe: 1021

teme e vecante

kjo qenka tema me interesante ne forum.tema e vetme qe vetem per temen nuk flitet (hartim i lire d.m.th)
p.s ate darke s`po e marr vesh se nga eshte megjithate e pershendes (F)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2004 14:17
jimmy84 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jimmy84 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jimmy84 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jimmy84't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jimmy84 Shto jimmy84 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jimmy84 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

e po le ta kete shkruajtur titullin , une dua nji fjale shqip vetem per mua (jo ofendim ) plz...

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2004 22:46
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Master & Co.

Nuk jam une problemi i kuriozitetit ketu, pavaresisht qe duket e çuditshme pas 47 mesazheve te postuara mbi origjinen time... Kjo eshte mbi sensibilitetin per tingujt dhe muziken qe varet nga ngjyra e syve.

... and full stop!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2004 23:05
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doriana ejlli
Anetar i ri

Regjistruar: 17/11/2003
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 8

Thumbs up

syte

perfekt.me fal dark po un megjithmend se kuptoj anglishten
dhe me bahet shum qefi qe ti egjete mundesin te shkruash shqip
Jam e mendimit tend qe syte pasqyrojn gjithcka e pamvarur nga ngjyra
prsh. dhimbje,gezim,lumturi,trishtim,zhgenjim,dashuri,na
ivitet,terheqje,inat
e shum ndjenja te ndryshme ose fjale qe nuk mund te shprehen dot me goj.ok. me duhet ta mbyll se u bana vone

__________________

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2004 08:38
doriana ejlli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doriana ejlli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doriana ejlli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: doriana ejlli Shto doriana ejlli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doriana ejlli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

yea yea eay eae aeaea eya ea eya e shyqyr mi se mu ngjir zeri duke te te kerkuar te flasesh shqip ... po cne me & co mua ti mi apo e kishe per companine e masterave hahahahhaahha thnx darke
ps. po ate foto nga e ke gjete ?

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2004 20:11
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re san1 copia1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 200 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha ThE_MaStEr


ps. po ate foto nga e ke gjete ?
This foto was taken by an artist from Argentina... i'm sorry, i don't remember his name... I took out the photo from a magazine in internet about artistic photography. You can take a look of it here : http://www.fotorevista.com.ar/

__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Janar 2004 23:19
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doriana ejlli
Anetar i ri

Regjistruar: 17/11/2003
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 8

Wink

syte

tesh s'jam tu marr vesh asisend.por jam e bindur qe ka te bajn dicka me syte.ajo patjeter eshte duke u perqendruar.he mer djema se arrini dot ket gje?
mundesisht edhe me sy.he he.naten

__________________

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2004 20:10
doriana ejlli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doriana ejlli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doriana ejlli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: doriana ejlli Shto doriana ejlli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doriana ejlli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kamaco
Anetar i ri

Regjistruar: 19/01/2005
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 18

Citim:
Po citoj ato që tha maximuss
qoft mallkue ai bij shqiptari
qe ket gjuh te perendis
trashgim qe na e la i pari trashgim sja len ai fmis
dhe atij ju thafte goja
......
.....
...

hej maximus ta mshtes ate qe the se me te vertet po ha rrojn te flasin shqip pak kemi keto te huazuarat dhe keta duan te na nderrojn fare

__________________
JAM SI JAM PO NJE GJE E KAM TE SIGURT SI UNE SKA

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Janar 2005 12:54
kamaco nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kamaco Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kamaco (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kamaco Shto kamaco nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kamaco nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:36 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > NGJYRA E SYVE...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.