Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 19 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
FiRaK
Anetar i ri

Regjistruar: 25/11/2004
Vendbanimi: posht ures se Maseratit
Mesazhe: 26

Talking

boohhh

edhe une gjithashtu mendoj se 69 stile of kamasutra eshte nje nga shtyllat e mardhenies sexuale me partnerin por qe sipas mendimit tim funksionon sic u tha dhe me siper me deshiren e te dy partnerve.... te besh 69 ose te mos besh 69 kjo eshte ceshtja (nje mixim i hamletit) shekspir hahahahaha

__________________
tu mi oddi perche io sono nero

Modifikuar nga FiRaK datė 01/12/2004 ora 20:09

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2004 13:29
FiRaK nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė FiRaK Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me FiRaK (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: FiRaK Shto FiRaK nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto FiRaK nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
freespirit
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 16/12/2004
Vendbanimi: ne boten time
Mesazhe: 525

S'mu duk se pashe ndonje femer te jap opinion ne kete teme,keshtu qe thashe pse jo.Mendoj se seksi oral eshte normal dhe cdo akt seksual qe behet varet nga shijet e ciftit.
Cdo njeri,perfshi edhe pinderit tane kane shijet dhe sekretet e tyre ne krevat ,eshte normale.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Dhjetor 2004 00:17
freespirit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė freespirit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me freespirit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: freespirit Shto freespirit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto freespirit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lilu
Anetar i ri

Regjistruar: 07/08/2004
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 18

mendoj se seksi oral eshte mese normal ne nje cift .ka shume femra qe arrijne orgazmen ne kete menyre .
mendoj se nuk ka asgje per skandaloze , kur dy njerez duhen bejne cdo gje qe i ka qefi ne krevat

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Dhjetor 2004 12:46
lilu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lilu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lilu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lilu Shto lilu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lilu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha lilu
mendoj se seksi oral eshte mese normal ne nje cift .ka shume femra qe arrijne orgazmen ne kete menyre .
mendoj se nuk ka asgje per skandaloze , kur dy njerez duhen bejne cdo gje qe i ka qefi ne krevatdakort ,
preferencat qe mund te kete nje cift brenda ne shtrat nuk diskutohen.

po une kam degjuar shume femra qe skandalizohen per nje gje te tille

sido qe te jete fjala e fundit u takon femrave, jane ato qe duhet TE HAPIN GOJEN te fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Dhjetor 2004 13:10
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

E TE THAR QE JENI PER SEKS O SHEJTANER ZOTI UA NDRICOFTE

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Dhjetor 2004 00:27
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Cdo gje qe i perket njeriut duhet ta lexojme dhe te mos kihet turp, vecanerisht ne ceshtjet intime...
Une kam mendimin se preferencat rreth marredhenieve intime jane individuale dhe te gjitha te lejueshme dhe te pelqyeshme, pervec seksit anal, i cili kur e mendoj me duket i neveritshem dhe i njejte me ate te pederasteve...

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2005 11:55
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha isra
Cdo gje qe i perket njeriut duhet ta lexojme dhe te mos kihet turp, vecanerisht ne ceshtjet intime...
Une kam mendimin se preferencat rreth marredhenieve intime jane individuale dhe te gjitha te lejueshme dhe te pelqyeshme, pervec seksit anal, i cili kur e mendoj me duket i neveritshem dhe i njejte me ate te pederasteve...shum dakort me ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2005 12:01
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Hmmmm....

Une s'jam dakort me mendimin e Isres ne lidhje me seksin anal. Sepse sic thote dhe nje fjale e urte shqipetare: "Pi*ka per evlat dhe by**a per rehat". Pastaj nese deshiron ta shikosh dhe ne aspektin funksional, seksi anal eshte me i rehatshem pasi supozohet se behet ne stilin e qenve ose te lopeve dhe detyrimisht midis partnereve krijohet nje shtyrje dhe nje largim i njetrajtshem i cili arrin te mbaje trajten e njeanshme duke krijuar suspacion ne faqet e by**es se femres nese ajo i ka ne forme te pranueshme dhe jo te rrezuara apo te thara. Plus, e dyta eshte qe muskuli anal eshte ne forme te rrumbullaket dhe krijon nje ndjesi me mbeshtjellese ndaj penisit plus qe zmadhohet sipas perdorimit. Dhe e treta eshte ampula ose kanali anal i cili ka thellesi te mjaftueshme per penetrim te rehatshem edhe ne thellesi te medha. Dhe e fundit eshte aspekti spiritual i cili i jep mashkullit ndjesine e mbizoterimit ndaj femres sidomos ne momentin kur eshte duke e terhequr prej flokesh me njeren dore ndersa me tjetren eshte duke i dhene shuplaka simbolike ne by**e.


Djema, boll u eksituat. Vajza, nuk jam maskilist

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2005 18:38
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Nje shtese e vogel.

Pederast quhet ai qe kryen marredhenje me femije te vegjel ndersa meshkujt qe bejne dashuri midis tyre quhen homoseksuale.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Mars 2005 18:40
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1282

Re: Nje shtese e vogel.

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Pederast quhet ai qe kryen marredhenje me femije te vegjelato quhen pedofila

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2005 00:21
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.