Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Aman, c'korrigjim :D

Po OK, meqe po flisnim shqip dhe meqe u permend fjala pederast mendova ta formuloj ashtu sic duhet njohur nga te gjithe. Gjithsesei verejtja jote eshte mese e pranueshme

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2005 13:54
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Re:

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
seksi anal eshte me i rehatshem pasi supozohet se behet ne stilin e qenve ose te lopeve


e the dhe vete, stili i qenve, i kafsheve pra, dhe jo i njeriut...


Citim:
[i]
Dhe e fundit eshte aspekti spiritual i cili i jep mashkullit ndjesine e mbizoterimit ndaj femres sidomos ne momentin kur eshte duke e terhequr prej flokesh me njeren dore ndersa me tjetren eshte duke i dhene shuplaka simbolike ne by**e.
Vajza, nuk jam maskilist [/B]


une mendoj se je maskilist, sepse ketu tregohet epersia jote ndaj femres, deshira per te poseduar gjithcka te saj, me dashje apo pa dashje, me deshire apo pa deshire, dhe mbi te gjitha 'aty' ku s'duhet......

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2005 14:54
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Ja dhe pasojat e shkepjes ne filma porno,kesaj i them "jete" une.Bravo!!

Po shihja nje serial ku nje cift afer te dyzetave kishin arritur ne ate fazen e merzise seksuale.Ky i thote te shoqes qe donte anal sex dhe ne nje pike i thote kjo e neveritur"ah ok,le te kemi dhe anal sex,pse jo?!Dhe,me pas une do vete te kujdesem per cunin tone,asnje problem".

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2005 17:07
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

PS..jashte teme

pederast eshte personi njeriu qe kryen marredhenie seksuase/dashuri me femije apo adoleshente.....vjen nga greqishtja pedia+erastis=femije+ i dashur....ne athine antike kishte kuptim paresor marredheniet mes nje te moshuari dhe nje te riu ( kryesisht mes meshkujve ) ne kohet modernve a marr kuptimin me femijet ne pergjithesi....

pedofilia eshte akti qe kryen pederasti.....
eshte si te thuash vrases dhe vrasja.........une personalisht do te arrija ne ate pike para nje personi te tille.....

Sa per temen....interesante
po ato une mund ti quajme statistika ose jane norma nuk jane kuriozitete.....
Kuriozitet eshte te besh krejtesisht dicka jashte normales dicka te radhe e quditshme e qe se ka bere asnjeri deri tani.........:p

Modifikuar nga tresh datė 18/03/2005 ora 18:31

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Mars 2005 18:16
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

po citoj ate qe i tha isra Lord_Of_The_Strings

Citim:
une mendoj se je maskilist, sepse ketu tregohet epersia jote ndaj femres, deshira per te poseduar gjithcka te saj, me dashje apo pa dashje, me deshire apo pa deshire, dhe mbi te gjitha 'aty' ku s'duhet......

O isra po femrat ne shumicen e rasteve e bejne me deshiren e tyre nje gje te tille dhe kjo ska lidhje me maskilitetin apo jo te mashkullit plus qe ka edhe shume raste qe ndodh e kunderta femra vepron mbi mashkullin duke e goditur apo duke e kapur per flokesh dhe kjo disa meshkujve u pelqen cfare do te thote kjo qe femrat ne ate rast po tregojne se jane feministe?
Per mendimin tim ka thjeshte te beje me kenaqesine

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Mars 2005 05:11
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
prrenjsaku
freelance/gynecologist

Regjistruar: 03/02/2004
Vendbanimi: toronto/canada
Mesazhe: 113

Angry

tani

tani c,donjeri ka preferencat
dhe fantazite e tij ne seks
ca gjera do ishte me mire
ti linim brenda krevatit se
sa ti diskutojme ne forum
te cilat kthehen ne fjale
mese banale

:-iperdale:

__________________
i hear different things from different people at the different time,and meanwhile i hear different things from the same people at the same time

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Mars 2005 13:46
prrenjsaku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė prrenjsaku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me prrenjsaku (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė prrenjsaku't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: prrenjsaku Shto prrenjsaku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto prrenjsaku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Re: tani

Citim:
Po citoj ato që tha prrenjsaku
tani c,donjeri ka preferencat
dhe fantazite e tij ne seks
ca gjera do ishte me mire
ti linim brenda krevatit se
sa ti diskutojme ne forum
te cilat kthehen ne fjale
mese banale

:-iperdale:Me se dakort.
Une ne postimin tim te pare kam dhene thjesht nje opinion, te cilin shume prej anetareve filluan ta komentojne, sepse permenda dicka qe shume prej tyre nuk jane dakort.
I sugjeroj moderatorit te fshije ato mesazhe qe nuk kane te bejne me temen.

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Mars 2005 08:10
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Perkundrazi.

Une i propozoj moderatorit te mos i fshije mesazhet pasi ketu jemi per te diskutuar dhe jo per te censuruar mesazhet qe sipas nesh nuk i perkasin temes....

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2005 13:54
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1496

Citim:
Une i propozoj moderatorit te mos i fshije mesazhet pasi ketu jemi per te diskutuar dhe jo per te censuruar mesazhet qe sipas nesh nuk i perkasin temes....


Nuk kam prekur ndonjegje... N.q.s te ka humbur ndonje mesazh me thuaj,,, ndoshta jane administratoret...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2005 16:37
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Jo jo vella, ti rrofsh. Nuk eshte fshire gje por e thash si pergjigje ndaj asaj vajzes qe propozoi te kunderten time.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Mars 2005 14:19
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.