Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral Vlerėsimi i Temės: 9 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
darke
Syri i Natės

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: night
Mesazhe: 2545

Citim:
Po citoj ato që tha UKU_23


I think is TINTO BRAS do you know him?


__________________
No, no dejéis cerradas las puertas de la noche, del viento, del relįmpago, la de lo nunca visto.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2005 20:48
darke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darke Shto darke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
puci
Anetar i ri

Regjistruar: 04/08/2005
Vendbanimi: diku
Mesazhe: 12

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re viagra1.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 279 herė.

ndodh edhe keshtu

__________________
kur nuk ke bageti ne mal, mos e kruaj b. me ujqerit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2005 17:12
puci nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė puci Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me puci (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: puci Shto puci nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto puci nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kalorsi_i_kuq
Luftetari i te vertetes.

Regjistruar: 26/06/2005
Vendbanimi: katunet e USAs
Mesazhe: 318

seksi oral eshte me i paster. Kur je ne kolegj ketu ne amerike femrat sdin gje tjeter vecse seks oral. Se kuptoj cproblemi keni me oralin ju femrat.
mos harroni: skittles it melts in your mouth not in your hands.

Lord of the strings je i madh. Ska asgje turp mbi oralin, ka gjith ato vajza te mira qe sduan me e humbur virgjinitetin keshtu qe bejne oral. Shume e kuptueshme per na meshkujt.

Shumë gra e kanë të vështirë me seksin në gojë sepse nuk e kanë provuar ndonjëherë. une them qe ata ta provojne derisa te marrin eksperience, edhe anali nuk eshte i lehte per femrat por mbasi e provojne duan prap apo jo?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2005 03:25
kalorsi_i_kuq nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kalorsi_i_kuq Kėrko mesazhe tė tjera nga: kalorsi_i_kuq Shto kalorsi_i_kuq nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kalorsi_i_kuq nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Citim:
Po citoj ato që tha kalorsi_i_kuq
seksi oral eshte me i paster. Kur je ne kolegj ketu ne amerike femrat sdin gje tjeter vecse seks oral. Se kuptoj cproblemi keni me oralin ju femrat.
mos harroni: skittles it melts in your mouth not in your hands.

Lord of the strings je i madh. Ska asgje turp mbi oralin, ka gjith ato vajza te mira qe sduan me e humbur virgjinitetin keshtu qe bejne oral. Shume e kuptueshme per na meshkujt.

Shumë gra e kanë të vështirë me seksin në gojë sepse nuk e kanë provuar ndonjëherë. une them qe ata ta provojne derisa te marrin eksperience, edhe anali nuk eshte i lehte per femrat por mbasi e provojne duan prap apo jo?kalorso sjan te gjitha shqipot i soj .
i dashnorja ime ktu shkodrane e pi te gjith psh pas seksit oral dhe ska tabu

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2005 20:26
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kalorsi_i_kuq
Luftetari i te vertetes.

Regjistruar: 26/06/2005
Vendbanimi: katunet e USAs
Mesazhe: 318

Citim:
Po citoj ato që tha belgium


kalorso sjan te gjitha shqipot i soj .
i dashnorja ime ktu shkodrane e pi te gjith psh pas seksit oral dhe ska tabu
kot sa u lodhkam me kta te huajt. Bravo femrat shqiptare!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2005 05:21
kalorsi_i_kuq nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kalorsi_i_kuq Kėrko mesazhe tė tjera nga: kalorsi_i_kuq Shto kalorsi_i_kuq nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kalorsi_i_kuq nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
naimi
puntor ipa lodhur

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: ch
Mesazhe: 533

po femrat

mesojne shum shpejte qe sta mer menja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Gusht 2005 10:34
naimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė naimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me naimi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė naimi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: naimi Shto naimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto naimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
prrenjsaku
freelance/gynecologist

Regjistruar: 03/02/2004
Vendbanimi: toronto/canada
Mesazhe: 113

Smile

po mesojne

mesojne se eshte merita
jone si profesora

__________________
i hear different things from different people at the different time,and meanwhile i hear different things from the same people at the same time

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2005 17:26
prrenjsaku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė prrenjsaku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me prrenjsaku (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė prrenjsaku't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: prrenjsaku Shto prrenjsaku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto prrenjsaku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Hahahaha, ju mendoni se vajzat Shqipetare jane pak te prapambetura ne kete aspekt. Deri tani une i kam futur ne rruge te mire 3-4 sepse kam qene i pari qe u ka treguar shtegun per te ecur drejt seksit oral. Gjithashtu kuptohet qe i kam vjele dhe frutat e punes time. Gjithmone me nje parim: Duke ngrene te vjen oreksi!!!


S'diskutohet qe asnjeres nuk i pelqen qe ne fillim por me kalimin e kohes... Edhe une keshtu kam qene kur performova per here te pare sex oral ndaj nje vajze. Pastaj ju vajzat, mendoni se sa papasterti ka ky performim qe bejme ne ndaj jush ndersa e anasjellta eshte shume me e kollajshme. E keni dhe me praktike dhe nuk doni ta beni.


Ekzibicione private, 7-8, tel im eshte 090....

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Tetor 2005 07:31
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
freespirit
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 16/12/2004
Vendbanimi: ne boten time
Mesazhe: 525

Keto jane budalleqe. Sigurisht qe per here te pare si femrat edhe meshkujt e kane te veshtire. Po ju mos na dilni tani sikur ata para nesh sdinin nga keto pune. Sa te rrosh do te mesosh eshte natyrale. Ka femra qe nuk dine se skane eksperience poka edhe meshkuj "inadequate" se di si i thone ne shqip po ju e kuptoni. Te dy sekset duhet te dine te japin kenaqesi dhe te marrin. Po keshtu kane qene gjithmon po meqe ju pelqejne meritat juve dejmeve ok po jua leme juve.
pershendetje

__________________
Don't be afraid to show your true colors.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2005 04:43
freespirit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė freespirit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me freespirit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: freespirit Shto freespirit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto freespirit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3336

Citim:
Po citoj ato që tha kalorsi_i_kuq
seksi oral eshte me i paster. Kur je ne kolegj ketu ne amerike femrat sdin gje tjeter vecse seks oral. Se kuptoj cproblemi keni me oralin ju femrat.
mos harroni: skittles it melts in your mouth not in your hands.

Lord of the strings je i madh. Ska asgje turp mbi oralin, ka gjith ato vajza te mira qe sduan me e humbur virgjinitetin keshtu qe bejne oral. Shume e kuptueshme per na meshkujt.

Shumë gra e kanë të vështirë me seksin në gojë sepse nuk e kanë provuar ndonjëherë. une them qe ata ta provojne derisa te marrin eksperience, edhe anali nuk eshte i lehte per femrat por mbasi e provojne duan prap apo jo?Ju dhiefsha mu ne sex dhe mu ne mendime e filozofira te ndyra qe keni!
Mbajini per vete dhe mos na i shfaqni kaq hapur felliqesirat tuaja!
Mjaft se na e shpifet fare!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2005 04:57
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Kuriozitete > Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.