Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Gjuha Shqipe > Fjale ne shqip qe urreni me shume?
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha BELA E BUKUR




kur i thua tjetrit ..lol eshTE Lots Of Love ( )...pastaj pse e keni inat per mua eshet fjale shume praktike ne bashkebisedime etj ..si mund ti japim ekuivalence en shqip ska!!!!!


Me kujtove nje episod jo aq te kendshem,por qe mbrapa kam qeshur me lot kur mora vesh qe do thote dhe Lots Of Love pervec Laughing out loud qe e perdori une

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2004 11:52
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BELA E BUKUR
^^^^^^^^

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Smile

Pse Amor vertet nuk e dije se dhe une se dija ne fillim .....dhe une kam kaluar disa episode jo te kendeshme per faj te keqkuptimit...:p hahahahhahaah ...derisa e mesova qe e paksa dhe nje kuptim tjeter dhe qe prej asaj dite sju ndava se perdoruri kete fjale ..:p:p bela

__________________
@@ YOU CaN'T ChAngE ,tHE pAsT buT YOU caN ruin the prEsEnt BY WoRRiNg, ABoUT THE FUTuRe.@@ BEL@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2004 14:39
BELA E BUKUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BELA E BUKUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BELA E BUKUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BELA E BUKUR Shto BELA E BUKUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BELA E BUKUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Imagjino,gjate nje ore une konstant duke e perdorur...cfare turpi Keshtu qe asaj dite se perdori mč me njerezit qe kam ne Shqiperi

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2004 14:57
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Citim:
Po citoj ato që tha BELA E BUKUR




Hirushe e drejte eshte ajo qe thua ti ....laughing out loud ......po ne ratset e mesazheve ka kuptim tjeter mesa di une
kur i thua tjetrit ..lol eshTE Lots Of Love ( )...pastaj pse e keni inat per mua eshet fjale shume praktike ne bashkebisedime etj ..si mund ti japim ekuivalence en shqip ska!!!!!
po he se eshte e nevojshme ne raste emergjencie ..futi nje lol aty dhe ej en rregull ........lol bela (une e perdor shume jo per gje :p:p



Bela ke te drejte, dikush tjeter me tha qe permban dy kuptime kjo lloj fjale. Mua personalisht me duket sikur personi tjeter nuk interesohet ose nuk e ka vemendjen tek biseda prandaj e urrej shume.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Gusht 2004 20:05
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BELA E BUKUR
^^^^^^^^

Regjistruar: 06/12/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 218

Unhappy

Pse une se mendoj se eshte ashtu.........................tani nganjeher ngelesh dhe pa fjale dhe e perdor pe te thyer akullin si i thone ..;p

__________________
@@ YOU CaN'T ChAngE ,tHE pAsT buT YOU caN ruin the prEsEnt BY WoRRiNg, ABoUT THE FUTuRe.@@ BEL@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2004 05:27
BELA E BUKUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BELA E BUKUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BELA E BUKUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BELA E BUKUR Shto BELA E BUKUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BELA E BUKUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
VLonjatja2003
Proud~To~Be~VLonjate

Regjistruar: 14/10/2003
Vendbanimi: Ku me do qejfi
Mesazhe: 158

Ndersa une urrej ata qe flasin me dialektin e veriut dmth te gjitha shprehjet e tyre zottt ma heqin trurin sa e shpifur duket shqipja kur e flasin ata ato shprehjet njereeee lere lere sa kot...
Po ashtu nje nga nje fjale tjeter qe zakonisht e perdorin cunat eshte ajo fjala kur ja bejne ' o plako' iiiiiiiiiii e urej kete fjale....

pacim

__________________
~~VLora~Da~Best~~

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Gusht 2004 08:59
VLonjatja2003 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė VLonjatja2003 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me VLonjatja2003 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: VLonjatja2003 Shto VLonjatja2003 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto VLonjatja2003 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
girl_for_life
student

Regjistruar: 22/05/2004
Vendbanimi: in the house of angels...
Mesazhe: 167

une urreje fjalet

Dashnor"biles"naqe" sme kujtohen me per momentin po te siguroj qe jane shume hirushe komplimente per temen!!pershendetje motra

__________________
mAyBe I JuSt WaNnA tUcH YoU...fEeL yOu WaRm InSiDE AgEiN..........
mayBe IjUsT wAnNa HuRt yOu...... THe swEeTeSt pLeSuRe IS tHe pAin!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2004 15:14
girl_for_life nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė girl_for_life Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me girl_for_life (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: girl_for_life Shto girl_for_life nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto girl_for_life nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

interesante kjo teme hirushe!

Edhe mua sme pelqejne shumica e ketyre fjaleve qe jane permendur ketu.
sidomos kur u thone vajzave : feçka: ose :çafka:, "zocka", ka fjale te tjera plot, psh. as kur thone me perkedheli "yll" se di po sme pelqen ...

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2005 14:49
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

ku e di une mbase kurv burre eshte shume e neveritshme.

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2005 15:08
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha oliinter
ku e di une mbase kurv burre eshte shume e neveritshme.



ahahahaha, s'e kisha degjuar ndonjehere, po s'me duket dhe aq keq...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2005 18:12
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:51 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Gjuha Shqipe > Fjale ne shqip qe urreni me shume?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.