Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Programe te dobishme Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
I'm infinity
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/06/2007
Vendbanimi: Nowere
Mesazhe: 35

ja edhe nje link perte downladuar program qe krijon muzik

http://www.aldostools.com/piano.html

__________________
Two things ate infinity: the universe and human stupidy

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2007 16:00
I'm infinity nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė I'm infinity Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me I'm infinity (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė I'm infinity't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: I'm infinity Shto I'm infinity nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto I'm infinity nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re forumi.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 352 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha I'm infinity
ja edhe nje link perte downladuar program qe krijon muzik

http://www.aldostools.com/piano.html
link-un ti mire ben qe e vendos... por ce do qe duhet paguar per t'a shkarkuar...

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2007 20:12
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ydoiX
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 19/07/2007
Vendbanimi: nė tokė
Mesazhe: 42

Dy programe ....

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 2_progra.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 341 herė.

Dy programe të thjesht, një është piano e tjetri konvertues masash/sasish/distanca etj
nuk kanë nevoj për shumë koment, për versionet e tanishem ndiqë liket
Piano : http://midipiano.googlepages.com/
Konvertim : http://joshmadison.com/software/convert/

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2007 09:56
ydoiX nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ydoiX Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ydoiX (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ydoiX Shto ydoiX nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ydoiX nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re corel.jpeg
Ky file ėshtė shkarkuar 254 herė.

Corel Paint Shop Pro X2
Modifikoni fotot, dhe shume funksione te tjera qe mund te ndryshojne vizionin tuaj mbi Image Editing. Price = $99.99
per te marre programin falas Klikoni Ketu

Pasi ta download-ni fusni kete serial:

PR12WRX-0463126-VRU

E Gezofshi.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Modifikuar nga lezhjani-82 datė 25/01/2008 ora 17:42

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2007 16:56
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
veton15
Anetar i ri

Regjistruar: 27/12/2007
Vendbanimi: kumanove
Mesazhe: 1

:D

me mir per mua eshte bear share

bear share eshte edhe me i sigurt nga krackerat.

__________________
kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2007 09:23
veton15 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė veton15 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me veton15 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: veton15 Shto veton15 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto veton15 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: :D

Citim:
Po citoj ato që tha veton15
me mir per mua eshte bear share

bear share eshte edhe me i sigurt nga krackerat.eh... problemi eshte se eshte i mbushur plot me worm!

Kujdes!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2007 15:31
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ydoiX
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 19/07/2007
Vendbanimi: nė tokė
Mesazhe: 42

NotePad-2

Nje notepad per windows, me i avancuare se sa notepad-i qe ka vet windosi, Linku eshte ketu
nuk do instalim, riemero notepadin e windosit "notepad.bak" ose dicka tjeter dhe copjo notepadin e ri, e gjithe kjo behet ne "safe mode" per ndryshe ndryshimet nuk do te ruhen
ops besoj se e dini ku ndodhet notepadi ?/windows dhe te ?/windows/system32

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Dhjetor 2007 23:57
ydoiX nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ydoiX Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ydoiX (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ydoiX Shto ydoiX nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ydoiX nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ydoiX
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 19/07/2007
Vendbanimi: nė tokė
Mesazhe: 42

Re: NotePad-2

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re notepad_2.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 198 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha ydoiX
Nje notepad per windows, me i avancuare se sa notepad-i qe ka vet windosi, Linku eshte ketu
nuk do instalim, riemero notepadin e windosit "notepad.bak" ose dicka tjeter dhe copjo notepadin e ri, e gjithe kjo behet ne "safe mode" per ndryshe ndryshimet nuk do te ruhen
ops besoj se e dini ku ndodhet notepadi ?/windows dhe te ?/windows/system32

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2007 00:00
ydoiX nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ydoiX Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ydoiX (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ydoiX Shto ydoiX nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ydoiX nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
mr.hack
Anetar i ri

Regjistruar: 14/01/2008
Vendbanimi: Mbi PC
Mesazhe: 13

shume faleminderit per te gjitha shoq

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2008 16:04
mr.hack nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mr.hack Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mr.hack (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė mr.hack't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: mr.hack Shto mr.hack nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mr.hack nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Crystal
Anetar i ri

Regjistruar: 24/02/2008
Vendbanimi: AbOvE & BeYoNd
Mesazhe: 16

Post

hi ydoiX
Ku gjendet notepad pls dhe per se perdoret me shume?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shkurt 2008 22:47
Crystal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Crystal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Crystal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Crystal Shto Crystal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Crystal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Programe te dobishme

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.