Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > passwordet ne hotmail
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bambollina
FREE SPIRIT...

Regjistruar: 01/09/2008
Vendbanimi: Albania
Mesazhe: 12

passwordet ne hotmail

hey njerez,kush mund te me ndihmoje me nje menyre per te gjetur nje password addrese ne hotmail??kam absolutisht nevoje per kete informacion,dhe sa me shpejt te mund te me pergjigjeni aq me mire do ishte...

__________________
Disaprovoj ate qe thua, por do te mbroj deri ne vdekje te drejten tende per ta thene."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Qershor 2010 20:46
bambollina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bambollina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bambollina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bambollina Shto bambollina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bambollina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

Bambolinke, cfare tamam po kerkon te besh? Te duhet te gjesh passwordin  e hotmail te nje tjeter personi ?

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2010 02:16
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10643

Ne hotmail eshte thuajse e pamundur gjetja e passit...pasi te duhet te japesh adrese sigurie qe ka vendosur boti,,,,dhe atje te nisin passin e ri....Ose po spati dhene ai,i vete kerkesa tek emaili i tij...
Nuk e di me programe apo spam Mail cmund te besh....po keshtu direkt..hap hotmail e gjeji passin nuk behet ...ose po ta njohesh tjetrin aq mire,sa e mendon ca perdor si pass (...rasti im ky,si kam gjetur disa passe )...Po ne pergjithsi me hotmail eshte disi me e komplikuar se Yahoo...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2010 09:27
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bambollina
FREE SPIRIT...

Regjistruar: 01/09/2008
Vendbanimi: Albania
Mesazhe: 12

i kam provuar mundesite eria,po skam arritur ti gjej se si mund te jete passwordi..po nqs ne yahoo eshte me kollaj se ne hotmail.aq me mire,kjo do me bente me shume pune,seps euen mendoja et kunderten..:-))

__________________
Disaprovoj ate qe thua, por do te mbroj deri ne vdekje te drejten tende per ta thene."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2010 11:13
bambollina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bambollina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bambollina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bambollina Shto bambollina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bambollina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10643

Ne yahoo...eshte me e lehte mendoj une (nga eksperienca gjithmone )..Sepse po e njohe mire njeriun i pergjigjesh pyetjeve qe te dalin atje....Psh une po perpiqem te gjej passin e nje accounti timit..dhe me pyet ku e kam bere muajin e mjaltit,po ku di une ca kam shkruar atje hihihihihi...Me duket ka pasur dhe ca Email Spam qe i nis dhe me duket te nisim passin ke adresa jote...Ka qene nje teme ke Informatika ne mos gaboj,por une si bie gjate...e gjej me bingo passin gjithmone hahahahaha...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2010 13:35
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Mos u lodh fare, nuk behet. Iken koherat kur me pak njohuri ekstra beheshin cudira. Tani keto lloj sistemesh mbrohen nga njerez shume shume me te specializuar se sa ne...

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2010 14:35
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sy_jeshilja
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/01/2003
Vendbanimi: God is LOVE
Mesazhe: 393

Kurse une doja te te thoja qe hiq dore se nuk ia vlen t'i futesh dikujt ne dicka personale. Eshte paksa e ulet . Plus qe  ato qe mund te gjeje/zbuloje ndoshta nuk do te te pelqenin. Lere me mire ne dore te fatit

 

Lordo, si te ka sycka ty. Qenke bere cun i mire dhe ti mesa shoh, lol.

__________________
Rumor is the only thing that gets thicker as you spread it.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2010 18:17
Sy_jeshilja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sy_jeshilja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sy_jeshilja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sy_jeshilja Shto Sy_jeshilja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sy_jeshilja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Pupupupupu c'njerez ka kjo bote!Bambolina, leri njerezit te jetojne rehat moj grua.

O Eria, nc nc nc. Ke futur gjithe emrat e familjes e te dashurve, hobbies,...?! Ca ashtu-hi qe qenke mi. :p

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2010 18:24
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10643

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


O Eria, nc nc nc. Ke futur gjithe emrat e familjes e te dashurve, hobbies,...?! Ca ashtu-hi qe qenke mi. :p
Jo mi cne....kur e kam hapur si account para 5 vjetesh,u pergjigjeshe ca pyetjeve ...po qe une si mbaj me mend pergjigjet hihihihihi...Po e beja me bingo qepare,po ku di une ca kam menduar para 5 vjeteve...
Sa per passet qe kam gjetur,ishin pjese e nje basti ..Normalisht nuk i gjen dot,dhe ne fakt as qe iu hyj ketyre puneve..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2010 18:32
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Citim:
Po citoj ato që tha Sy_jeshilja
Lordo, si te ka sycka ty. Qenke bere cun i mire dhe ti mesa shoh, lol.


Sycke, mosha ben te sajen Nuk jemi me adoleshentet qe e gdhinin perpara kompjuterit. Tani na jane shtuar punet, hallet, familja
Qe ti rikthehem serish temes, pergjigjia jote ishte shume me vend dhe me pelqeu.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2010 21:33
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:52 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > passwordet ne hotmail

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.