Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > passwordet ne hotmail
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10700

Sot me thane qe kriptimet wireless u dekodifikokan per qejf me 1 ore deri 1 jave monitorim... Kshu qe dhe passwordet qe kalojne aty ndoshta mund te kapen. Mbetet problemi https per ata qe kuptojne si eshte problemi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2010 02:26
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bambollina
FREE SPIRIT...

Regjistruar: 01/09/2008
Vendbanimi: Albania
Mesazhe: 12

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Sot me thane qe kriptimet wireless u dekodifikokan per qejf me 1 ore deri 1 jave monitorim... Kshu qe dhe passwordet qe kalojne aty ndoshta mund te kapen. Mbetet problemi https per ata qe kuptojne si eshte problemi.kete pergjigjen tende se kuptova mire une fajtoro..ma shpjego pak me qarte..:-)

__________________
Disaprovoj ate qe thua, por do te mbroj deri ne vdekje te drejten tende per ta thene."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2010 02:52
bambollina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bambollina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bambollina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bambollina Shto bambollina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bambollina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bambollina
FREE SPIRIT...

Regjistruar: 01/09/2008
Vendbanimi: Albania
Mesazhe: 12

[QUOTE]Po citoj ato që tha Sy_jeshilja
[B]Kurse une doja te te thoja qe hiq dore se nuk ia vlen t'i futesh dikujt ne dicka personale. Eshte paksa e ulet . Plus qe  ato qe mund te gjeje/zbuloje ndoshta nuk do te te pelqenin. Lere me mire ne dore te fatit

e dashur,ne ja vlen apo jo eshte puna ime...pastaj une kerkova ndihme,jo gjykim...perderisa e kam kerkuar kete gje do thote se eshte e rendesishme dhe absolutisht e nevojshme,se perndryshe nuk do lodhja trurin ti bija kaq gjate ketij mhb,se shyqyr zoti kam me se ta mbush diten...

__________________
Disaprovoj ate qe thua, por do te mbroj deri ne vdekje te drejten tende per ta thene."

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2010 02:57
bambollina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bambollina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bambollina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bambollina Shto bambollina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bambollina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Fajtor, ajo eshte procedure totalisht teknike dhe vajzat si Bambolina duan gjera me te lehta

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2010 22:11
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

rihap kete teme pak a shume per te njejten arsye fillestare.
praktikisht, si mund te gjehet nje password i hotmailit kur nuk mban mend emaili alternativ qe ke vendos per ne te njejten kohe i ke bere reset password-it te hotmailit? di ndonjeri ndonje menyre si mund te zgjidhet ky problem?

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2010 11:53
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Kam pershtypjen se jo. Menyra me efektive sot eshte Keylogger qe kerkon te jesh fizikisht i ulur ne PC e viktimes.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2010 16:11
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6849

hm...

Dhe une e kam harru Passwordin. Me shume perpjekje dhe menyra, prap s'ma jep-gjen MSN-ja
S'mund te hyj dhe punoj me tek Blogget

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2010 16:55
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10970

Citim:
Po citoj ato që tha NS-6
rihap kete teme pak a shume per te njejten arsye fillestare.
praktikisht, si mund te gjehet nje password i hotmailit kur nuk mban mend emaili alternativ qe ke vendos per ne te njejten kohe i ke bere reset password-it te hotmailit? di ndonjeri ndonje menyre si mund te zgjidhet ky problem?

I njejti problem me ka kapur dhe mua me kohe, te pakten qe ne vere. Nuk mbaj mend passwordin dhe kerkova te riformuloj pass, mirpo me jep nje email alternativ dmth te vjeter qe nuk e perdor prej kohesh. Kerkova te riformuloj edhe pass te email te vjeter dhe me dergoi tek nje email i lashte antik qe ka vite qe nuk e kam hapur.
Pyetja eshte perse nuk gjej me ate alternativen duke ju pergjigjur pyetjes sekrete?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2010 11:18
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10970

A u besohet ketyre programeve qe arrijne te deshifrojne ***** ?
Sot kam gjith diten qe po mundohem te kujtoj pass dhe nuk mundem kur me nje klik me doli perpara gjith tufa e passeve qe kisha harruar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2010 19:32
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1555

Po, zakonisht asterisket (*****) jane kollaj te deshifrueshem. Jo me larg se dje mu desh te gjeja nje kod PPPOE (kod ADSL) dhe zbrita nje program te vogel qe quhej RockXP. E gjeti shume shpejt. Kuptohet, versionet e reja te Windowsit po behen me te sofistikuara dhe nuk e di se cfare mund te ndodh ne rastin tend konkret por qe nuk humbet gje duke e provuar.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2010 21:45
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > passwordet ne hotmail

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.