Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Gezuar Vitin e Ri
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

31 Dhjetor 2011 ::: 20:54
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist


Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Postime: 1555
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Gezuar Vitin e Ri

Pershendetje anetare te ketij nen-forumi. Ju uroj Gezuar Vitin e Ri dhe meqe jemi ne keto ujra, iOS 5.0 dhe 5.0.1 eshte arritur te behet Untethered Jailbreak. Se shpejti pritet dhe Siri ne Cydia. Aktualisht ekziston nen emrin Spire por duhet nje iPhone 4S ne momentin e instalimit ne menyre qe te merren disa te dhena per te ndertuar nje Proxy pasi Apple konfirmon c'do gje vetem me "femijet" e saj te ligjshem.

 

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Click Here to See the Profile for Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit
 
31 Dhjetor 2011 ::: 22:23
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinGezuar Vitin e Ri te gjitheve ....................... .
Ka qene kenaqesi te bashkebisedoja me ju .......... .
Qofshi te lumtur.

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
01 Janar 2012 ::: 06:27
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinGezuar vitin e ri te gjithve, ju plotesofshin endrrat dhe deshirat.

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
01 Janar 2012 ::: 12:36
al74
hamall


Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Postime: 6674
Status: Offline

Modifiko Mesazhinokej!

 
Click Here to See the Profile for al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Shto al74 nė listėn e monitorimit
 
01 Janar 2012 ::: 17:39
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinGezuar njerez. Qofte 2012 ndryshe per ata qe s'paten nje 2011 te kendshme, dhe qofte me i mire per ata qe ia kaluan mire.

 
Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
01 Janar 2012 ::: 18:57
BIONDIA
Ne zemren tende.


Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Postime: 10184
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha AndreaPirelli
Gezuar Vitin e Ri te gjitheve ....................... .
Ka qene kenaqesi te bashkebisedoja me ju .......... .
Qofshi te lumtur.Sa i mungon forumit por me shume me mungon mua dhe temes tone

 
Click Here to See the Profile for BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit
 
01 Janar 2012 ::: 20:27
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist


Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Postime: 1555
Status: Offline

Modifiko MesazhinAndrea Pirelli? Me falni mua po s'e mbaj mend perdoruesin me kete pseudonim. Ke patur tjeter me pare apo ke qene aktiv ne ndonje nen-forum tjeter? (Thjesht kurioz )

 

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Click Here to See the Profile for Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit
 
01 Janar 2012 ::: 20:36
BIONDIA
Ne zemren tende.


Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Postime: 10184
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Andrea Pirelli? Me falni mua po s'e mbaj mend perdoruesin me kete pseudonim. (Thjesht kurioz )


Lord mos baj me gabime te tilla te pakten jo ti ...shiko icik ke tema e Juventusit dhe ke temat e sportit kush kane qene antaret me aktive Turll (Andrea Pirelli) dhe une.

Lord po pse s'thua ti qe mu dashka me nderry gjyslyket une, ky urim qeka per ato antare qe marrin pjese ke ky nen-forum

Modifikuar nga BIONDIA datė 01/01/2012 ora 20:45

 
Click Here to See the Profile for BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit
 
02 Janar 2012 ::: 13:56
bruni22
W la mussa


Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Postime: 1800
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha al74
okej!


Un gobbo in meno

 

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Click Here to See the Profile for bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Shto bruni22 nė listėn e monitorimit
 
02 Janar 2012 ::: 18:36
lorie
you fascinate me...


Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Postime: 3134
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Gezuar te gjitheve

vetem dashuri, paqe, miresi dhe gezim dhe permbushje ne cdo aspekt te jetes suaj. )

 

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Click Here to See the Profile for lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Shto lorie nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 23:40 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Gezuar Vitin e Ri

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen