Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Rikupero FILET tek nje Hard Disk i Demtuar
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Art01
Anetar i ri

Regjistruar: 19/03/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 6

Thumbs up

Rikupero FILET tek nje Hard Disk i Demtuar

Nese ju eshte prishur harddisku dhe doni te rekuperoni te dhenat ne te, ky program eshte shume komod dhe nuk ben gje tjeter veçse analizon ne thellesi te gjithe harddisk-qe dhe ndarjet ne to, krijon "imazhe virtuale" te ketyre ndarjeve qe mund te kerkojme me qetesi te dhenat qe na duhen. Partition Find and Mount suporton file system FAT dhe NTFS dhe mbi te gjitha eshte falas

Burimi

Shkarko

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2012 16:36
Art01 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Art01 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art01 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Art01't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art01 Shto Art01 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Art01 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DR.D
Crytpographer

Regjistruar: 18/04/2005
Vendbanimi: Betwen 0 and 1
Mesazhe: 87

hmm

Interesante.

__________________
lasciate ogni speranza voi ch'entrate

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2012 20:37
DR.D nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DR.D Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DR.D (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DR.D Shto DR.D nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DR.D nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Rikupero FILET tek nje Hard Disk i Demtuar

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.