Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Konfliktet botėrore > Procesi i Paqes ne Lindjen e Mesme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

31 Tetor 2005 ::: 14:21
Hektori
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 06/05/2005
Vendbanimi: Ne Troje
Postime: 215
Status: Offline

Modifiko MesazhinKetu eshte per te qare me lot. O besimtare muslimane qe ju falte Allahu, po ne librin e shenjte me perjashtim te Muhamedit te gjithe profetet jane cifute more. Po pse o Refugjat lufte per vendin tend e quan vrasjen e njerezve te pafajshem?

 

__________________
Ndero Zotin, dashuro gruan, mbroje atdheun

Click Here to See the Profile for Hektori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Hektori (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Hektori Shto Hektori nė listėn e injorimit Shto Hektori nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2006 ::: 04:18
CINNE
Anetar i ri


Regjistruar: 30/08/2006
Vendbanimi: ROME
Postime: 8
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

DOJA TI PERGJIGJESHA KALORESIT

QE THUA TI KALORES PER TE RUAJTUR PAQEN NE LINDJEN E MESME AMERIKES NUK INTERESON ASPAK ISRAELI QE PATNERI   NR1I SAJIKA HYRE DORE VENCE TERE ARABEVE DHE SGUXON ASNJE TI THOJE GJYS LLAFI SA PAQEN AJO FITOHET ME LUFT NJE FJALE EURTE THOTE NESE DO PAWEN PREGATIT LUFTEN DHE AMERIKA KTE E DI MIRE SE SJA PERTOJE IRAKUT ,KOSOVES ,AFGANISTANIT, ETJ PER TE RUAJTUR PAQEN DHE DEMOKRACIN GJASME SA PER JUDET NE QEVERINE AMERIKANE KTE E DINE TE GJITHE SHIF JUDET KANE PASUR EKONOMINE NE DOREME KOHE DHE DO TA KENE DHE AMERIKA SKA SE SI MOS TE BEJE LOJEN E TYRE SE SKA FIRME AMERIKANE QE SKA NE ADMINISTRATEN E SAJ NJE EKONOMIST CIFUT MIRE PO E KE PYETUR VETEN NDNJEHERE TI SI ESHTE BERE AQ SHTET I FORTE IZRAELI KUR KA TOKE SHKRETETIRE SI FQINJET E VET LIBANI EGJIPTI PALESTINA ETJ, PASTAJ TANI E ZGJIDHEN CESHTJEN ATA DO VEJE BOTA TI RUAJE KUFIRIN SKANE PSE TE SHQETESOHEN ME AS PER USHTARET E TYRE .  

 

__________________
GET REACH OR DIE TRYING

Click Here to See the Profile for CINNE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CINNE (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CINNE Shto CINNE nė listėn e injorimit Shto CINNE nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2006 ::: 04:31
CINNE
Anetar i ri


Regjistruar: 30/08/2006
Vendbanimi: ROME
Postime: 8
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Exclamation PERGJIGJE HEKTORIT

SA PER LUFTEN GJITHKUSH E BEN SI TE MUNDET NJE POPULL QE KA ME DHJETRA VJET QE ESHTE BERE TABELE QITJEJE NGA NJE USHTRI E RREGULLT DUKE VRARE GRA E FEMIJE SA TE MUNDTE NJE MILITANT VULLNETAR DO VRISTE KU I DHEMB ME SHUME NJE POPULLI. PRANDAJ UNE SI VE FAJE PALESTINEZEVE SE BEJNE NJE LUFTE TE PA BARABARTE CIFUTET ME RAKETA TE TELEKOMANDUARA PALESTINEZET ME GURE.

 

__________________
GET REACH OR DIE TRYING

Click Here to See the Profile for CINNE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CINNE (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CINNE Shto CINNE nė listėn e injorimit Shto CINNE nė listėn e monitorimit
 
13 Prill 2017 ::: 02:07
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinSa bukur qe eshte bere Lindja e Mesme
Paqe gjithandej. Femijet shkojne ne sholla me maska antigas. Me duket se kam pare nje film keshtu Bota pas luftes se IV boterore.

Piktor kush e kishte gazin Sarin?

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
15 Prill 2017 ::: 05:01
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko Mesazhin10 vjet diference mes dy postimeve te fundit. Kesaj i thone histori online...

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
26 Prill 2017 ::: 16:44
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinSi jeni ju siper? Ku jeni?

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
27 Prill 2017 ::: 01:12
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinMire, edhe Faja mire eshte.
Lindja e mesme si do behet?

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
29 Prill 2017 ::: 23:15
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha shelgu
Mire, edhe Faja mire eshte.
Lindja e mesme si do behet?


Me mire do behet shelgo. Pa merak shoku:d

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
01 Maj 2017 ::: 17:28
robert
Veteran ne forum


Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Postime: 864
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha shelgu
Lindja e mesme si do behet?

Ti e ke fjalen per Lindjen e Aferme, Siri, Palestine, Liban, etj.? Apo per Lindjen e Mesme, Iran, Afganistan, etj.? Apo per Lindjen e Larget, Indi, Kine, Vietnam, etj? Se shpesh ngaterrohet Lindja e Afert me Lindjen e Mesme!..
Duket se Iranit po i vjen rrotull ky kok-laker-ngjyrosesi! Dhe gjoja ben ca ngaterresa andej nga Koreja e Veruit! Por i sigurte nuk jam per asgje!

 

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Click Here to See the Profile for robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Shto robert nė listėn e monitorimit
 
06 Janar 2018 ::: 01:46
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinTani do merremi me iranin

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 09:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Aktualitete Ndėrkombėtare > Konfliktet botėrore > Procesi i Paqes ne Lindjen e Mesme

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen