Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Mendo sikur...
Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

06 Tetor 2014 ::: 20:20
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinmendo sikur gjithe antaret te ishin online ta benin nga nje dore bisede tani sa mire do ishte

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
27 Shkurt 2017 ::: 16:46
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko Mesazhin 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
13 Gusht 2019 ::: 07:00
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko Mesazhin...sikur te mbyllej Facebook, a do te ktheheshin Antaret perseri ne Forum?

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
02 Janar 2020 ::: 04:33
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Vizioner
...sikur te mbyllej Facebook, a do te ktheheshin Antaret perseri ne Forum?


Jo, por sikur te behej nje plan i mire per ri-lancim, do merrte jete prape, me shume me anetare te rinj dhe me ndonje te vjeter.

Nuk e di per te tjeret por per mua Facebook nuk merr asnje pjese te dites. Thjesht nuk hyj ne forum sepse koha eshte ndryshe. Mos harro se tani dhe sasia e filmave dhe emisioneve ka shperthyer (me Netflix, Amazon, Disney, shqiptare, etj.). Nuk na del me koha as te shohim mediat qe i kemi me shumice, aq me teper nje forum qe do mendim kur shkruan. Sot edhe politikane e showman-e i kane mendimet si kakerdhia me dy fjali, kurse forumistat e dikurshem kane filluar te quhen "blogger". Profesion i ri per njerez pa profesion.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2020 ::: 11:02
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14609
Status: Offline

Modifiko Mesazhinmendo sikur ta provonim ta rizgjonim FH.

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
01 Shkurt 2020 ::: 08:48
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
mendo sikur ta provonim ta rizgjonim FH.


Ja

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
03 Shkurt 2020 ::: 15:02
BRUNI11
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 16/04/2008
Vendbanimi:
Postime: 92
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtori


Nuk na del me koha as te shohim mediat qe i kemi me shumice, aq me teper nje forum qe do mendim kur shkruan. Sot edhe politikane e showman-e i kane mendimet si kakerdhia me dy fjali, kurse forumistat e dikurshem kane filluar te quhen "blogger". Profesion i ri per njerez pa profesion.Per mua forumi nuk krahasohet me asnje platform tjeter si fb a ku di un sec ka nje dicka te vecant (mbase
Ngaqe jam un cik si melankonik!)

 
Click Here to See the Profile for BRUNI11 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BRUNI11 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BRUNI11 Shto BRUNI11 nė listėn e injorimit Shto BRUNI11 nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 09:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Mendo sikur...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen