Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > pershendetje nga Ola
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kobra
Anetar i ri

Regjistruar: 11/03/2003
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 15

hi Ola

Pershendetje Ola nuk te kam shkruar se kam pasur pune,nejse,po deshe me jep adresen e email te te shkruaj aty( privatisht ) sa per foton e gjeta dhe bera nje prove me nje makine qe e kisha te my shared pictures,,,,kur hap forumin per te me kthyer pergjigje mua psh.pasi shkruan ato qe ke per te shkruar ne fund te faqes shkruan BROWSE kliko aty dhe coje te programi qe ti mban fotot ,te shared pictures ose document...provoje dhe me kthe pergjigje,,,,,,,,,,si po ja kalon ? Kiss shpirt i vogel.......

__________________
get rich or die tryin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2003 07:17
kobra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kobra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kobra (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kobra't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kobra Shto kobra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kobra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ola
Anetar i ri

Regjistruar: 22/03/2003
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 13

Wink

hey sweety

shume i zgjuar qenke!!!!!!!!! me munde kete rradhe, e gjete para meje si vihet foto por s'ka gje se do kem raste te tjera per te te mundur. Nejse, edhe une kam qene shume e zene me shkollen se kam finalet tani, me 20 maj me mbarron shkolla (aman sa te mbaroje se ma ka sjelle ne maje te humdes!!!!!!!!!).
e-maili im eshte: eja_angel@yahoo.com me shkruaj nje mesazh qe edhe une te marr adresen tende.
hey dori pse nuk kishe vene nje foto tende ne forum se edhe une dua te te shikoj si dukesh. mos harro per heren tjeter. sa per foton time po e provoj tani edhe po ta dergoj.

take care
oal

__________________
Jam nga Korca. Jetoj ne Florida. Shpresoj te ze shoke dhe shoqe te rinj nepermjet forumit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Prill 2003 20:22
ola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ola Shto ola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tironsii
Anetar i ri

Regjistruar: 19/03/2003
Vendbanimi: tiron
Mesazhe: 15

Cool

mirese erdhe ola dhe ja kalofsh sa me mire ktu ne ket forum
bofsh qef anej nga je

__________________
hahahahahaa sa qef, hahahahahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2003 04:48
tironsii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tironsii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tironsii (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tironsii Shto tironsii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tironsii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roswell
Anetar i ri

Regjistruar: 12/04/2003
Vendbanimi: Canada
Mesazhe: 7

:p

Te pershendes Ola dhe te uroj mirseardhjen ne kete forum . Te uroj qe t`ja kalosh sa me mire dhe shpresoj qe ta largojme mallin duke biseduar me ty ndepermjet keti forumi. Te pershendet Roswell bye bye bye xoxo :p

__________________
" E shpreh me kenge ate qe s'mund ta them me fjale, e them me poezi ate qe ndjej ne shpirt "

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2003 17:21
Roswell nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roswell Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roswell (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Roswell't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roswell Shto Roswell nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roswell nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CaNNaBiS
Anetar i ri

Regjistruar: 13/09/2004
Vendbanimi: Tek yjet Dhe henA
Mesazhe: 2

Re: Hi!!!!!!!!! Une jam Ola

Citim:
Po citoj ato që tha ola
Hey
Mirese u gjeta. Une jam nje korcare qe jetoj ne Florida prej tre vjetesh dhe shpresoj se duke kontaktuar me ju nuk do te ndej aq shume nostalgji per vendin tim. Me vjen keq qe nuk mund te me shihni, ndoshta njehere tjeter do te ve nje fotografi. Pres me pa durim mesazhe nga ju.

P.S. Ooops... Harrova t'ju them se jam ne vit te trete te shkolles se mesme. Bye, Bye.



opaaaaa
ja me ne fund na erdhi edhe Ola
mir se erdhe yllo
dhe ia kalosh sa me mire ne mesin tone
d.m.th nuk e di si ja ke kaluar deri tani
po e ke te sigurte qe do ja kalosh mire

Rrofsh qe na erdhe yllo

__________________
Une jAm...Ai Qe jAm...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2004 21:06
CaNNaBiS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CaNNaBiS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CaNNaBiS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CaNNaBiS Shto CaNNaBiS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CaNNaBiS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Pershendetje dhe mireserdhe ola, shpresoj t'ia kishe kaluar sa me mire ne forum, dhe te uroj gjithe te mirat...

P.s E shihet qe donke shoqerine ola, dhe kjo u miratua nepermjet mesazheve...
Te pershendes ola

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Tetor 2004 00:13
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SIckDIscoBIscuit
Anetar i ri

Regjistruar: 29/10/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 3

hey

hey Ola. Ne rradhe te pare dua te te them Hi se eshte bere nje kohe e gjate qe nuk te kam folur. Te them te drejten u gezova kur e pashe emrin tend ketu ne forum. Shpresoj qe te vazhdojme te flasim perseri.
e di vete ti se kush mund te jem une, ose me mire po e le si tip gjeagjeze
Nje ndihme te vockel. Used to have nickname Korcari_18. Vrite njecike trucken. ))) Talk to you latter hon

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Tetor 2004 20:33
SIckDIscoBIscuit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SIckDIscoBIscuit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SIckDIscoBIscuit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SIckDIscoBIscuit Shto SIckDIscoBIscuit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SIckDIscoBIscuit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sonila_21
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 26/03/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 121

HeLLo ====OlA

Mire se erdhe Ola.
Have fun .
Ciao

__________________
**********************
Every day i see you it seems like the first day i'v met you.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2004 05:23
sonila_21 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sonila_21 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sonila_21 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė sonila_21't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: sonila_21 Shto sonila_21 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sonila_21 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

Pershendetje Ola!

Citim:
Po citoj ato që tha ola
Hey
Mirese u gjeta. Une jam nje korcare qe jetoj ne Florida prej tre vjetesh dhe shpresoj se duke kontaktuar me ju nuk do te ndej aq shume nostalgji per vendin tim. Me vjen keq qe nuk mund te me shihni, ndoshta njehere tjeter do te ve nje fotografi. Pres me pa durim mesazhe nga ju.

P.S. Ooops... Harrova t'ju them se jam ne vit te trete te shkolles se mesme. Bye, Bye.



Pershendetje dhe mire se erdhe ne forum! Uroj qe tja kalosh sa me mire!

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2004 07:56
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > pershendetje nga Ola

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.