Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Njeriu njihet nga...!
Gjithsej 29 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Misha
Vogelushja Misha

Regjistruar: 08/09/2009
Vendbanimi: Everywhere
Mesazhe: 263

shiko ksovari lere fare

une timen e thashe

__________________
No one thinks to change himself, everyone thinks of changing the WORLD........Tolstoi my love

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2009 13:26
Misha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Misha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Misha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Misha Shto Misha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Misha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha Misha
shiko ksovari lere fare

une timen e thashe



Me falni , pa ndonje te keq, nuk kam degjuar kete shprehje, ndersa "balluket rrenacake", eshte shprehje, qe e kam mesuar nga nje psikolog dhe e ka domethenien: se ne shikim te pare te len pershtypje te mire, por te del e kunderta...

Une keshtu e mora, dhe me falni nese jeni ndier e ofenduar...

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2009 13:35
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mbreteresh
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/01/2008
Vendbanimi: Large vendlindjes!!!
Mesazhe: 296

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Njeriu njihet nga syte.
http://www.alsat.tv/shkence/njerezi...n-nga-syte.html



Nuk do koment,

Prsh-I nderuar...dukeni i talentuar ne fjale&shkrime,gjithashtu...

MBR.

__________________
Pa pavaresi ska liri!pa bashkim ska shpetim,shqiptarit te vertet i flet vepra vet.
Fjala eshte shpat!

Modifikuar nga Mbreteresh datė 16/09/2009 ora 15:30

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2009 15:23
Mbreteresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mbreteresh Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mbreteresh Shto Mbreteresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mbreteresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Nuk do e perjashtoja kete mundesi. Por, edhe syte mashtojne, e them edhe njerehe, se ka njerez qe ne shikim te pare te bejne ta lesh dorzan shpirtin ne doren e tij, por, ne fakt, ndodh qe deshperohesh shume rende, sepse jeni zhgenjyer...

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2009 22:35
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorenis08
Anetar i ri

Regjistruar: 03/07/2009
Vendbanimi: LONDON
Mesazhe: 22

Cdo njeri njihet vetem kur futet ne interesa bisnesi pra kur futet leku ne mes,nga do ta rotulloni jo syte,jo hunda, dikush ja futi dhembet kjo e fundit kot fare etj kane nje % shume te vogel per mos thene fare.miresia e njeriut nuk duket ne pamje por me vepra". Jo cfare ka vitrina ka dhe magazina"
"JU KA QELLUAR NJE MOLLE E KUQE POR E KALBUR BRENDA"
"une asnjehere nuk genjeje vetem te verteten fsheh"

TUNG

__________________
Cdo gje thyhet per shkak te hollesise,njeriu thyhet per shkak te trashesise?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Tetor 2009 22:35
lorenis08 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorenis08 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorenis08 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorenis08 Shto lorenis08 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorenis08 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha lorenis08
Cdo njeri njihet vetem kur futet ne interesa bisnesi pra kur futet leku ne mes,nga do ta rotulloni jo syte,jo hunda, dikush ja futi dhembet kjo e fundit kot fare etj kane nje % shume te vogel per mos thene fare.miresia e njeriut nuk duket ne pamje por me vepra". Jo cfare ka vitrina ka dhe magazina"
"JU KA QELLUAR NJE MOLLE E KUQE POR E KALBUR BRENDA"
"une asnjehere nuk genjeje vetem te verteten fsheh"

TUNG



me jete nbehet loje, ne pikpamje te acapktuar... Nuk ma merr mendja se dikush ia ka rutuf kote, sepse jeta nuk eshte veteel mku, perfshihet pushteti, vhsetiresit, ka njerez te ndryshem me tiparedn et ryshme....

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2009 12:42
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

njeriu njifet qe ne pamje te pare si kallep ashu
ket manine kam une e njof njeriun qe me heren e pare qe ta shikoj jam ne gjendje te di ja vlen apo sja vlen si njeri


njeriu njifet nga plot gjera menyra si vishet si bisedon si rri si mendon si arsyeton e tjera e tjera

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2009 14:14
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
njeriu njifet qe ne pamje te pare si kallep ashu
ket manine kam une e njof njeriun qe me heren e pare qe ta shikoj jam ne gjendje te di ja vlen apo sja vlen si njeri


njeriu njifet nga plot gjera menyra si vishet si bisedon si rri si mendon si arsyeton e tjera e tjera



Njeriu njihet ne gjep, kur eshte koprrac ai nik eshte njeri, sepse vetem qeni kafshon kur i afrohesh afer pjates, mbase edhe deshiron ti shtosh, por, prap ai ndersen/

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2009 17:12
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roi5
Roi de cour

Regjistruar: 05/09/2009
Vendbanimi: Aty ku ka dashuri..
Mesazhe: 109

Njeriu nifet me se shumti gjat bisedes, Njeri i mire asnjeher nuk te ofendon, nuk te lavderon por te thot ate qe ti e ke ne fytyr o te mire o te keqe.

Njeriun une mund ta njof ne disa tipare se a i perket njeriut te mire a po te keq..Ashtu mendoj une dhe ashtu vlersoj une por nuk do tu a them....

 

__________________
Mos mė fyeni me buzėqeshje..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2009 17:23
Roi5 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roi5 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roi5 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roi5 Shto Roi5 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roi5 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:28 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 29 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Njeriu njihet nga...!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.