Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

Per Petter do me vinte keq pershembull

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shkurt 2011 09:39
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2049

Kur te ti ngrinte breket flamur shtize petter-it, keqardhja juaj do shoqerohej me klithma dhe cjerrje nga me te ndryshmet

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shkurt 2011 13:38
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Lidhje per keqardhje? Nuk arij ta llogjikoj!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 01:45
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

po

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2011 18:15
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2049

Citim:
Po citoj ato që tha Ana1
Lidhje per keqardhje? Nuk arij ta llogjikoj!


Ca ka ketu qe se koncepton ti xhan?

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2012 00:50
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

kush tha ket

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2012 01:17
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Une ja bej qejfin sido qe te jete. Njeriu s'eshte prej druri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2012 15:33
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

une sbesoj

ju tregoj nje rast kohe kohe me par kjo

kishte nje cun qe me donte sipas tij ,un e shkreta se dija ,qe dija qe e kisha gjithe si tethuash pas e dija qe mund ti pelqeja pak ose kishte dehsire te me fliste ,po qe te me donte jo
e mir ai fliste mund ta quaj shoqe se shoqe se cik me afer ,fliste me te dhe i tregonte qe me donte e tjera tjera ,problemi ishte se kjo sme kishte treguar asnjeher
dhe vjen fundi ku dergon njerez te kerkoj e fejohet me mua

e une normal as qee doja as qe kisha biseduar kurr me te me shum s enje pershendetje e normal qe spranova

ky i shkreti ashtu i zemeruar qe ishte vjen me takon duke qa si fmi ,thot une e di qe ti me don po s ekuptoj qe ske pranuar te fejohesh me mu
une i them qe jo ste dua si mund te dua dike qe si ka folur kurr as sme ka folur kurr
ateher ne at rast ai me tregon per bisedat qe bente me ket shoqen time e me tregon q eishte 100 % i sigurte qe do fejohesha me te , e me thoshte qe te gjithe njerzit e ti shoket e din te fejuar e qante e melutej te fejohesha me te
ishte i bindur ne at trunin e tij qe e doja

e un me keqarllje su fejova me te e normal as qe ndjeja dicka per at njeri
e vjen fundi per keqarllje smund te bej nejriu dicka ,dickaqe mund te pendoheshh

wowwwwwwwwwww ku me shkoi emndja dhe mu hahahahhaha \nejse

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2012 17:35
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
une sbesoj

ju tregoj nje rast kohe kohe me par kjo

kishte nje cun qe me donte sipas tij ,un e shkreta se dija ,qe dija qe e kisha gjithe si tethuash pas e dija qe mund ti pelqeja pak ose kishte dehsire te me fliste ,po qe te me donte jo
e mir ai fliste mund ta quaj shoqe se shoqe se cik me afer ,fliste me te dhe i tregonte qe me donte e tjera tjera ,problemi ishte se kjo sme kishte treguar asnjeher
dhe vjen fundi ku dergon njerez te kerkoj e fejohet me mua

e une normal as qee doja as qe kisha biseduar kurr me te me shum s enje pershendetje e normal qe spranova

ky i shkreti ashtu i zemeruar qe ishte vjen me takon duke qa si fmi ,thot une e di qe ti me don po s ekuptoj qe ske pranuar te fejohesh me mu
une i them qe jo ste dua si mund te dua dike qe si ka folur kurr as sme ka folur kurr
ateher ne at rast ai me tregon per bisedat qe bente me ket shoqen time e me tregon q eishte 100 % i sigurte qe do fejohesha me te , e me thoshte qe te gjithe njerzit e ti shoket e din te fejuar e qante e melutej te fejohesha me te
ishte i bindur ne at trunin e tij qe e doja

e un me keqarllje su fejova me te e normal as qe ndjeja dicka per at njeri
e vjen fundi per keqarllje smund te bej nejriu dicka ,dickaqe mund te pendoheshh

wowwwwwwwwwww ku me shkoi emndja dhe mu hahahahhaha \nejse
dylan, sinqerisht, je per t'u respektuar per sinqeritetin, ciltersine qe ke.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2012 17:56
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha Vizionerdylan, sinqerisht, je per t'u respektuar per sinqeritetin, ciltersine qe ke.wowwwwwwwwwwww hahah me preke i tesh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2012 18:05
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.