Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit?
Gjithsej 36 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne


ahahahhahahahahaha pale mtha ...je 1.63 po si mi pa qafen ama

mua me dukesh kaq sa jam une, mbase dhe i cike me e gjate..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 01:04
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua
pasken mbydh temen e rrobave se kisha nje foto per ato ekspertet e gjatesis.. e mire se e ve tek albumi

Po per ekspertet e gjeresise te kofsheve ke naj foto?
Edhe mos rri duke bere çeçeçeçeçe dhe duke thene gjera te tipit:"keshtu me tha ai, keshtu me tha kjo, keshtu beri ai, keshtu beri kjo." Nga njera ane s'ju permend emer, nga tjetra ane mundohet te kunjasesh. Te shemton ajo gje. Femrat thashethemaxhije si do njeri. Po pate gje per t'i thene njeriu sille bythen ne shesh dhe thuaja ne sy, derrdellitjet poshte e lart si kane lezet njeriu.

Ti vete i ben bisht muhabetit sapo te konfronton dikush dhe iu lahesh e lyhesh ne fytyre, kurse kete vajzen(Fleurs) e le ne qull dhe e ben te keqe me te tjeret ketu. Leri ato pune se s'ke moshe te manipulosh nje vajze qe eshte gjysma e moshes tende.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:37
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Zemra ......... jemi tek tema e deshirave .......................... ene une kisha nje hope ............. qe do na puqeshin deshirat ........................ Po s'qene ne forme sot ............. do pres u pa puna ................. tek prita Cecin .............. ia vlen edhe per ty .......... .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:45
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Po per ekspertet e gjeresise te kofsheve ke naj foto?
Edhe mos rri duke bere çeçeçeçeçe dhe duke thene gjera te tipit:"keshtu me tha ai, keshtu me tha kjo, keshtu beri ai, keshtu beri kjo." Nga njera ane s'ju permend emer, nga tjetra ane mundohet te kunjasesh. Te shemton ajo gje. Femrat thashethemaxhije si do njeri. Po pate gje per t'i thene njeriu sille bythen ne shesh dhe thuaja ne sy, derrdellitjet poshte e lart si kane lezet njeriu.

Ti vete i ben bisht muhabetit sapo te konfronton dikush dhe iu lahesh e lyhesh ne fytyre, kurse kete vajzen(Fleurs) e le ne qull dhe e ben te keqe me te tjeret ketu. Leri ato pune se s'ke moshe te manipulosh nje vajze qe eshte gjysma e moshes tende.
qenke dhe eksperte moshe...une laj e lyje ?? hmmmmm me duket po me ngaterron me veten.. une ta kam then dhe ta them troc.. ktu ne forum e gjete postimin sta solli njeri m'sheftas...


dhe per ca kofshe e ke fjalen ti???? nje kofshe e imja vle gjith trupin tend po rri urte plzzzz..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 15:55
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Citim:
Po citoj ato që tha Niqua
qenke dhe eksperte moshe...une laj e lyje ?? hmmmmm me duket po me ngaterron me veten.. une ta kam then dhe ta them troc.. ktu ne forum e gjete postimin sta solli njeri m'sheftas...


Degjo mua, me mua sqepin tssssssssssskkkkk, zinxhir, ta mbyllesh. Po pate gje hajde e ma thuaj ne fytyre. U morem vesh? Hajt tani, lajkat shko e beja te tjereve.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 16:00
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Po citoj ato që tha amor alucius

Po per ekspertet e gjeresise te kofsheve ke naj foto?

Ti vete i ben bisht muhabetit sapo te konfronton dikush dhe iu lahesh e lyhesh ne fytyre, kurse kete vajzen(Fleurs) e le ne qull dhe e ben te keqe me te tjeret ketu. Leri ato pune se s'ke moshe te manipulosh nje vajze qe eshte gjysma e moshes tende.


Amour ceshte ky avaz ketu oj goc...dje ishe ti qe shaje me Deb , angel ok? e sot na dilke krah..ca pe ndonje enderr me surratin tim e me linjat e mia apo ca? degjo Niqua eshte goc super dhe sme ka manipuluar aspak ok ? u njofem ketu , kemi nje natyre,, sa per moshen mos ki merak..ska tbej mosha ne shoqerin e 2 personave.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 16:07
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Degjo mua, me mua sqepin tssssssssssskkkkk, zinxhir, ta mbyllesh. Po pate gje hajde e ma thuaj ne fytyre. U morem vesh? Hajt tani, lajkat shko e beja te tjereve.

kujdes se me fute friken.. shalet po me dridhen.. amore e di qe te vret realiteti por te na falesh, cdo njeri ka drejten e vete...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 16:12
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit?

Kur do bejme nje takim-party te gjithe antaret njehere??!!!

Dy vende mund te hyjne ne diskutim per takim; Frankfurti dhe Milano si vende qe jane me ne qender te Europes si dhe afer Shqiperise (Milano).

Ne Frankfurt e marr une persiper organizimin, ne Milano "Italianet"

Nje fundjave nga vera, kalonim nje nate te kendshme me njeri-tjetrin.


Pse jeni kaq te ngurte mer zot?! Kjo eshte jeta dhe kjo eshte nje nga kenaqesite e jetes!

Ishalla iu mbushet mendja.
Megjithse kjo eshte ne dore te Fajtorit dhe Moderatorve. Behet nje njoftim me date dhe vend lart ke Ikona Forumit dhe cili deshiron regjistron nickun tek moderatori-organizues!

Jo jo, sbehen keso gjanash me shqiptaret. Shume kane perce ne koke edhe pa e pas faktikisht!!!
-po du me ju vra ne seder tani -

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 17:28
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Re: Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit?

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Kur do bejme nje takim-party te gjithe antaret njehere??!!!

Dy vende mund te hyjne ne diskutim per takim; Frankfurti dhe Milano si vende qe jane me ne qender te Europes si dhe afer Shqiperise (Milano).

Ne Frankfurt e marr une persiper organizimin, ne Milano "Italianet"

Nje fundjave nga vera, kalonim nje nate te kendshme me njeri-tjetrin.


Pse jeni kaq te ngurte mer zot?! Kjo eshte jeta dhe kjo eshte nje nga kenaqesite e jetes!

Ishalla iu mbushet mendja.
Megjithse kjo eshte ne dore te Fajtorit dhe Moderatorve. Behet nje njoftim me date dhe vend lart ke Ikona Forumit dhe cili deshiron regjistron nickun tek moderatori-organizues!

Jo jo, sbehen keso gjanash me shqiptaret. Shume kane perce ne koke edhe pa e pas faktikisht!!!
-po du me ju vra ne seder tani -

Do na binte me mire te takoheshim ne Beograd, eshte me ne qender te evropes, dhe me afer shqiptareve, persiper e marr une organizimin

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 17:30
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: Re: Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit?

Citim:
Po citoj ato që tha RIP Gibbs
Do na binte me mire te takoheshim ne Beograd, eshte me ne qender te evropes, dhe me afer shqiptareve, persiper e marr une organizimin
kam pas jetuar 1 vite e ca ne beograd

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2011 17:34
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 36 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.