Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Genjeni Sa Te Doni..... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

.

.

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Gusht 2005 18:29
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

??????????????

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re duke dhjere.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 81 herė.

tani jam duke lexuar gazetat ZP, RD, EROS, KOMBI ETJ... jane te permledhura te gjitha temat e gazetave shqiptare ketu ne revisten PLAYBOY, prandaj mos me thoni se po ju genjej.....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Gusht 2005 18:34
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang
vajta dje ketu ne ambasaden tone ne athine per te bere nje certifikate lindjeje, u habita atje vetem atletet nuk me fshine... ca sherbimi, ca pastertie, ca kulture... me pane nja 200 metra larg qe po vija ne kembe une, derguan direkt taksi te vinte te me merrte, doja te hapja deren e taksise por nuk me lane, e hapi vete ambasadori per nderim... dhe sa do vija kemben ne trotuar me shtruan tapet qe mos te behesha pis... me pyeten me kulture se cfare deshiroja te pija, dhe me pas me pyeten se cfare doja prej tyre... sa thashe fjalen certifikate me moren dosjen nga duart sekretaret dhe sa hapa dhe mbylla syte une certifikata ishte gati... dhe kur i pyeta se sa leke bente, ata me thane se me sa leke ne dite paguhesha ne dite une, dhe me dhane diten e punes... une ngela i ngrire..
jo se kemi ca qe thone se atje behet nami, duhet te presesh me dite te tera ne rradhe atje dhe po nuk pagove leke nuk mbaron dot pune.. por jo eshte krejt e kunderta...
pershendetje...Po pra, halfgang, kisha qene une atje para teje edhe bisedova sa gjere e gjate me ambasadorin per pritjen qe ju jepnin njerezve, edhe e binda me se fundi te ndryshonte rruge.
Pastaj e lajmerova se do te vije ti me vone keshtu qe ishin te gjithe te parapergatitur. Ishin teper te kenaqur me vleren kulturore te ForumiHorizont, prandaj thane se do te benin te pamunduren qe ti benin antaret e forumit te ndiheshin sa me te mikpritur.
Jam mese e kenaqur qe i jane permbajtur premtimit qe dhane. Pervec faktit se te derguan taksi, kur kishin premtuar te vinin ne dispozicion limuzina.
Nejse, me hapa te vogla do arrijme deri atje. Po shkoj te marre ambasadorin ne telefon e ti ankohem njehere.
Bye

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Gusht 2005 07:36
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Vazhdon programi me genjeshtra.

Genjeshtra më e bukur eshte kur thua:une nuk di te genjej.
Po nuk eshte e thene te genjesh vetem te tjeret mund te genjesh edhe veten sidomos gocat kur shifen para pasqyres dhe thone:- Sa e bukur qekam bere sot.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Gusht 2005 08:42
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Amoxil shkruan shumė rrallė ne forum.

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re amoxil.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 65 herė.

.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Gusht 2005 08:45
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha iliriusa


Po pra, halfgang, kisha qene une atje para teje edhe bisedova sa gjere e gjate me ambasadorin per pritjen qe ju jepnin njerezve, edhe e binda me se fundi te ndryshonte rruge.
Pastaj e lajmerova se do te vije ti me vone keshtu qe ishin te gjithe te parapergatitur. Ishin teper te kenaqur me vleren kulturore te ForumiHorizont, prandaj thane se do te benin te pamunduren qe ti benin antaret e forumit te ndiheshin sa me te mikpritur.
Jam mese e kenaqur qe i jane permbajtur premtimit qe dhane. Pervec faktit se te derguan taksi, kur kishin premtuar te vinin ne dispozicion limuzina.
Nejse, me hapa te vogla do arrijme deri atje. Po shkoj te marre ambasadorin ne telefon e ti ankohem njehere.
Bye
po prandaj paskan ndryshuar sjellje ata atje..... rrofsh iliriusa
sa per limuzinen nuk eshte e nevojshme se nuk e merr tek kthesa dhe keshtuqe nuk ben pune... por megjithate do bejme nje greve ne shqiptaret e greqise qe te zgjeroen pak rruget se nuk eshte pune ajo qe kane bere keta ketu..

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Gusht 2005 12:10
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
goca tironse
International Business

Regjistruar: 21/05/2005
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 233

Wink

dje isha ne plazh dhe papritur pash Eminemin u ulen bashke dhe pime mje kafe po nuk zjati shume se erdhi 50 cent edhe i prishi te gjitha -sa i poshter po prap Eminemi u tregua gentil dhe me dha nje ride deeri ne shpi ......

__________________
Visit my modeling page myspace.com/italian_pbps_chick
Love: Ina M.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2005 17:47
goca tironse nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė goca tironse Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me goca tironse (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: goca tironse Shto goca tironse nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto goca tironse nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
goca tironse
International Business

Regjistruar: 21/05/2005
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 233

Wink

dje ishte my favorite day

__________________
Visit my modeling page myspace.com/italian_pbps_chick
Love: Ina M.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2005 17:47
goca tironse nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė goca tironse Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me goca tironse (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: goca tironse Shto goca tironse nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto goca tironse nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3336

Talking

sonte kam ba dashni me burrin tem sa mu duk sikur kapa qiellin me sy!
-Jo dashni por per tre sahat nuk kena dit mu nal!
Dashni njerez, dashni e jo sex si bani ju qe skeni ndjenja!
Me duket se kam met shtatzan, -ishalla me i djale se vajzen e kena!:p

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2005 18:03
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

haahahahahaha Helga e forte kjo genjeshtra jote ! Sa kam qesh

Kurse mua dje me Propozoi nje cun te shkolla per fejese . As se kisha pare ndonjehere ne shkolle dhe vetem kur erdhi me unaze Diamanti ne dore dhe me tha Will you Marry Me. Po si jo thashe un mora Unazen dhe ja krisa vrapit
Eh e gjeta dhe un nje te vertete me ne fund

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shtator 2005 18:07
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Genjeni Sa Te Doni.....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.