Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Fantazia e endrrave.
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

Citim:
Po citoj ato që tha durrsake_topolake
edhe ne ndersa presim me ankth , pjesen e 2te te filmit "endrrat e bledumit"


ahahahah,pse mi ca u bene endrrat e mia,telenovela :p.
Endrra ishte tamam pjesa e dyte e asaj te djeshmes,por qe nuk thuhet ne kete ore,mbas ores 00:00 se kemi edhe minorene ne forum.
Topolake,merre me mend vete ca endrre ka qene :p.
Une isha me 2 goca,mbarova pune me te paren dhe sa filloj me te dyten me vjen mami : -Zgjohu me thote ,ik mi ma i thashe,me ler te mbaroj pune edhe me kete tjetren :p.
Tamam endrra si per fundjave mo

P.S Topolake,ishalla nuk shef ndonje enderr me lagjen time ti,se i paske me te djegme dhe me zjarr,jo per gjo :p

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2005 19:14
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Kisha kohe qe nuk shihja enderra por keto dite kane qene vertet te temershme. Vetem enderra qe nuk mund ti quaj. Ato kane qene makthe per mua. Kam pare disa rrjesht dhe teper te temershme. Kete jave me thene te drejten, naten e kam pas "aktivitet" ndersa diten kam fjet deri ne 4 apo 5 te pasdites. Le te fillojme nga enderrat. Flas shumes pasi qene disa enderra rrjesht. Me sa mbaj mend e para qe me e temerrshmja.

Isha ne shpi dhe papritur koridori i shpise fillon e mbushet plot merimanga, bubureca, krimba e insekte te tjera. I them prindeve dhe ato fillojne e disifektojne korridorin por nderkohe, insektet ne vend qe te ngordhnin, shumoheshin e me pas kalonin ne tip mutacionesh. Ne moment nje merimange me hypen ne koke dhe me ngul kthetren e saj ne koke dhe sebashku me kafken tentoi te ma shkepushte ate pjese te kokes. Me ka dhimbtur tmerresisht shume dhe e kam ndjere dhimbjen me te vertete pasi u zgjova nga gjumi. Kur me ze gjumi perseri shoh perseri te njejten enderr dhe te gjitha insektet qe me ishin mbledhur perreth fillojne e me ngjiten neper kembe. Une filloj ti pastroj e ti shkel me kembe dhe ato ngordhnin. Keshtu gjeta zgjidhjen dhe te gjitha insektet i shtypa. Me pas, enderren e dyte qe shoh, e gjej veten ne nje shkemb ne polin e veriut dhe nje nje njeri qe qe duke rene nga shkembi me kerkon ndihme. Ne paraqitje dukej qe njeri i mire dhe i vojtur. Ne krah te tij shoh dy gjarperinj te verdhe te cilet nuk kishin bisht dhe ishin nderthurur me njeri tjetrin dhe ishin te plagosur. Dhe to kerkonin ndihme. Une ndihmoj kete burrin dhe ne momentin qe zgjas doren per tek gjarperinjte ato tentojne te me kafshojne por nuk ja arrijne dot pasi ishin te plagosur. Enderra e trete dhe e fundit qe me nje qen te cilin po e ushqeja, por ne momentet qe une ktheja koken, ai tentonte te me kafshonte dhe kur une e shihja, ai fillonte te lodronte. Me thene te drejten ate dite kam pas nje gjendie ankthi te temershme dhe mendja me rrinte vetem tek enderrat. Me sa me thane, gjarperinjte dhe qeni tregojne HASEM por qe nuk me bejne dot gje pasi jane te pafuqishem, ndersa insektet tregonin nje siklet qe do kaloja. Fale zotit me qehtesoi dikush nga larg dhe e falenderoj. Shpresoj qe nqs e lexon i them qe e kam shume xhan dhe qe eshte motra me perfekte ne bote

Ndersa dje pashe perseri peripeci duke shpetuar disa hebrenj qe kerkonin ti vrisnin dhe flake ne nje shtepi. Flaka me thane qe eshte haber i mire apo mbaresi. Faktikisht une i besoj shume enderrave sepse shumica me ka dale te verteta. Une preferoj te kete qene kocidenca edhe pse tek nje film kam degjuar nje shprehje fantastike: "I holle eshte kufiri midis kocidences dhe realitetit"...........

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2005 23:25
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

une pashe nje ender shume te cuditshme por shpresoj te me dale per hajer. siduket kjo puna e shtatzanise qenka semundje ngjitese.
pashe sikur po prisja te me shperthenin ujerat gati per te lindur e sikur do ishte vajze. nga dhimbjet mami me mbante nga njera ane dhe babi nga tjetra por veten nuk e pashe me barre dmth me bark te fryre. vetem e pashe ne sallen e spitalit.. e nuk mbaj mend gje tjeter se me zgjoi alarmi... nuk kisha ndonje ndjenje negative ne enderr perkundrazi sikur mezi po e prisja. por syte i kisha me teper nga mami i thosha o ma mos me ler vetem rri ketu me mua kur te vije ora per te lindur e nuk ja leshoja doren...

po e shoh mamin shpesh ne enderr keto kohet e fundit familjen si dikur shume e cuditshme...

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2005 15:53
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

un dje kom pa ne ender nje lufte epike midis te mires edhe te keqes

periudha e ngjarjes ... apokalipsi....

aktoret kryesor :

analistja as GABRIELa (njesh fare ne topless)

morena as IBLISa (me ngjan shume me shtrigen tek filmi turk borbardha dhe 7 derrat)

jom knoq dje

hajd bofshit ene ju qejf si mu


Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2005 16:10
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

Citim:
Po citoj ato që tha dieFaustNeu
un dje kom pa ne ender nje lufte epike midis te mires edhe te keqes

periudha e ngjarjes ... apokalipsi....

aktoret kryesor :

analistja as GABRIELa (njesh fare ne topless)

morena as IBLISa (me ngjan shume me shtrigen tek filmi turk borbardha dhe 7 derrat)

jom knoq dje

hajd bofshit ene ju qejf si mu





te hengert ty ishalla.

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2005 16:23
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha analistja


te hengert ty ishalla.




ahahahahah ahahahahhahahahahah

ca te me haj maj??


ahahahahah ahahahahahahahahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2005 16:28
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

akrepi megjithse fausti kishte bere marreveshje me djallin te hengert hija jote

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2005 16:33
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha analistja
akrepi megjithse fausti kishte bere marreveshje me djallin te hengert hija jote


hahahahahahahahahahahahahahaha


ca ti bej maskareshes, me premtoi dije e poshtera(IBLISa), ah ajo morena do vrare me buk ne goj,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2005 16:45
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

he pra o analiste....


ca ti bojsh shejtones se ja kan bo koken....


nejse nejse

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2005 20:15
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

Citim:
Po citoj ato që tha dieFaustNeu


hahahahahahahahahahahahahahaha


ca ti bej maskareshes, me premtoi dije e poshtera(IBLISa), ah ajo morena do vrare me buk ne goj,



rotfl

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2005 22:02
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Fantazia e endrrave.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.