Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Fantazia e endrrave.
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dieFaustNeu
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: atje
Mesazhe: 786

un pash ne nederr sikur filloi prap lufta ne kosove

dhe mu desh te rikthehem ne kosove ne rradhet e UÇK-së


.......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2005 14:22
dieFaustNeu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dieFaustNeu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dieFaustNeu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dieFaustNeu Shto dieFaustNeu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dieFaustNeu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Isra

Isra me fal se te kam keqkuptuar aty ku ke thene: he si thoni goca !
Natyrisht ate qe kam thene e kam thene me shaka Isra...
Sa per moderator,un nuk jam fare i tille Isra,prandaj them qe te kam keqkuptuar.
Ok Isra...?

--------------------------------
Sa per enderrat Isra,kemi te bejme me nje fushe shume te madhe dhe misterioze.
Nje gje eshte e sigurte : Ne , nuk jemi prodhuesit e enderrave !
Une e di, qe ti ke prova per kete, sepse e di mire se cfare lexon !
Psikologjia moderrne eshte ende mbarapa ne kete pike, por,ajo nuk mund te hedhe poshte vrapimin ne "kohe" te enderrave.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2005 03:04
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

O Dioniso

E di ti qe nuk kisha kohe ta shkruaja te gjithe ate enderr se nuk ishte aq sa kam shkruar jo.
Shqiponja, sidomos Analisten e hodhi me thelle ne ferre, kurse Hirushen e leshoi pak me ne ane.Mua me erdhi keq per Analisten dhe iu luta shqiponjes qe ta nxirrte nga aty, sepse mbushur me merimanga e hardhucka ishte ferra.
Kur iu luta shqiponjes, ajo ja beri nja dy-tri here krrau-krrau dhe nuk mora vesht se cfar tha. Se nga doli nje burre aty dhe i thashe:
-Cfar tha shqiponja?
Kurse ai e perktheu: Shqiponja thote qe le te rrije aty se e meriton,- keshtu tha ai burri.Une iu luta prap qe ta nxirrte Analisten nga ferra dhe me vone mora pergjigjen - mire...mire, por, le te rrije ca kohe. Nga kjo pergjigje u qetesova pak.
-------------
He pra, kush ma shpjegon kete enderr ?????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2005 03:20
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha dieFaustNeu
un pash ne nederr sikur filloi prap lufta ne kosove

dhe mu desh te rikthehem ne kosove ne rradhet e UÇK-së


.......


Faust...ne Kosove do degjojme dicka te mire, nje mbaresi lal.Po qe se ti i ndjek lajmet mbi Kosoven do te jeshe i pari qe do te na e thuash.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2005 03:23
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

hajt tani kush do ma gjeje shpjegimin e kesaj qe pashe sot ne mengjes:

po rreshqisja me snowboardin e nje shoqeje ne nje piste te mbuluar (sic!) (psh si stadiumet e basketbollit, etj) gje qe sigurisht s'egziston, se duhet te ishte gjigande. Cuditerisht ishte dhe mami im atje dhe rrinte ne mes te pistes. Akoma me cuditerisht s'u rrezova asnjehere. Para se te zgjohesha mora celularin dhe doja t'u dergoja mesazhe te njohurve per t'u shitur mend qe ja kam marre doren snowboardit (kur u zgjova pata nje zhgenjim te madh)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2005 11:06
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha wydra
hajt tani kush do ma gjeje shpjegimin e kesaj qe pashe sot ne mengjes:

po rreshqisja me snowboardin e nje shoqeje ne nje piste te mbuluar (sic!) (psh si stadiumet e basketbollit, etj) gje qe sigurisht s'egziston, se duhet te ishte gjigande. Cuditerisht ishte dhe mami im atje dhe rrinte ne mes te pistes. Akoma me cuditerisht s'u rrezova asnjehere. Para se te zgjohesha mora celularin dhe doja t'u dergoja mesazhe te njohurve per t'u shitur mend qe ja kam marre doren snowboardit (kur u zgjova pata nje zhgenjim te madh)


Wydra, do te keshe nje lajme te mira ti ! Me duket se do fejohesh !
Po ajo shoqja jote , a ka ndonje sukses qe edhe ty te ka pelqyer?
Mamit tend ia ka qefi shume Wydra, hahaha !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2005 15:15
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

o kontinento, me fal po kot i je futur aq thelle dhe me filozofi shpjegimit Po s'ke faj se s'ke nga ta dish qe mua nate e dite me rri mendja te skite, dhe lajmi i mire vertet ishte sot, qe mora vesh qe kemi prenotuar dhomat me qera Ate shoqen ne fakt nuk e njoh shume, "suksesi" i saj qe i kam zili eshte qe ka snowboardin e vet, dhe qe kete dimer vajti ne Itali per ski (mu s'ma mbante xhepi) Sa per mamin s'di gje, kot me te rrejt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2005 15:29
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Mire pra, pa me thoni, a dini te me komentoni kete endrren time..natyrisht ti Konte, meqe ia ke marre doren ma shpjego pak:

Dje pashe ne enderr sikur po notoja ne det te hapur te qete dhe blu, ishte perendim a muzg me duket, isha me te tjere, pashe nje delfin qe po na ndiqte e donte te na hante, u habita se delfinet s'hane njerez, nejse, mua sme kapi ne fakt po pashe qe na ndiqte.....kaq.
kete enderr e kam pare me verte.......he.....ka ndonje shenje ketu??..

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2005 08:10
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Citim:
Po citoj ato që tha isra
Mire pra, pa me thoni, a dini te me komentoni kete endrren time..natyrisht ti Konte, meqe ia ke marre doren ma shpjego pak:

Dje pashe ne enderr sikur po notoja ne det te hapur te qete dhe blu, ishte perendim a muzg me duket, isha me te tjere, pashe nje delfin qe po na ndiqte e donte te na hante, u habita se delfinet s'hane njerez, nejse, mua sme kapi ne fakt po pashe qe na ndiqte.....kaq.
kete enderr e kam pare me verte.......he.....ka ndonje shenje ketu??..


Hahahahahaha, o Isra po ti qenke e bekuar moj vajze. Un po plas qe te shoh nje delfin.....jo te me haje por cope te me beje do te kenaqesha.
Isra deti blu dhe i qete eshte jeta jote ne kete periudhe.Elementi "notim"
eshte se, ti po ecen e sigurte dhe pa pengesa ne jeten e qete qe ke.
Tani le te ndalemi tek elementi me i rendesishem i endrres, Delfini !
Qellimi i enderres Isra, pikerisht ai delfin eshte.
Here tjeter mos u habit si kesaj rradhe,sepse pohove habine ne lidhje me delfinin qe nuk ha njerez.Jo,nuk eshte keshtu,sepse ne enderr nuk shkon kjo habi.Ta kam thene edhe me lart qe enderrat nuk i prodhojme ne.Endrra e perdor elementin e saj me qellim te caktuar Isra.
Cfar eshte delfini ne kete rast?
Isra,kij kujdes dhe mos u nxito te formosh nje opinion te shpejte per dike qe ne fillim nuk te le pershtypje te mire.
Delfini eshte dikush qe nuk te pelqen (ose nuk do te te pelqeje) dhe do te te duket sikur eshte kundra teje apo te do te keqen.Mund te kete menyren e rende te sjelljes,por ne te vertete brendesia e ketij njeriu nuk eshte prej peshkaqeni,por eshte prej delfini.Ti bej durim,mos e prish gojen me te .
Sipas meje 51% eshte mashkull.
Une besoj se ti ia di vleren durimtareve Isra.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2005 15:38
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Kontinentit...

hahahahahh, me kenaqe Konte!:
Faleminderit per shpjegimin lal, mu duk mjaft interesant, mezi po pres te shoh endrra te tjera qe te mi shpjegosh ti, uroj te te mos shqetesoj...

te pershendess, isra

P.S
Do i kem parasysh keshillat!

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shkurt 2005 08:07
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Fantazia e endrrave.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.