Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Je Shqiptar vetem kur...
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

re

Citim:
Po citoj ato që tha isra


Olit: ja andej, ketej.......
Belgiumit: Ska engjelj erresirash, engjejt jane vec me drite....


eh se kam ate shanc me pa drit un .
ngela tuneleve tu germu me gjet fundin dhe spo shof gjo :-))))))))

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2005 09:51
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
MaCkA
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/12/2004
Vendbanimi:
Mesazhe: 45

looooooooooooooooooooooool
ok per mendimin tim me shume se GJYSMA jane mese te verteta, me 2shin pata pak probleme se ka emra te tjere me te perhapur se "GENTI"

37-tes nuk i besoj, me duket shume e egzagjeruar, per te mos thene Jo e vertete, perfshire ketu edhe 63, qe ka pak a shume te njejten teme

duke shkuar me poshte te ajo 46-ta "mund te rrish tre ore me nje kafe ne bar" -- 100% true, dhe shtoji ca ore te tjera.....

SHUMICA TE VERTETA, do thoja dhe ate qe me pelqeu me shume:
47. Prindrit e tu kur flasin ne telefone me te afermit jashte shtetit bertasin
qe te degjohen.


Teme interesante!!!!!!!!!! byeeeee

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2005 13:19
MaCkA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė MaCkA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me MaCkA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: MaCkA Shto MaCkA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto MaCkA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Nja 80 % per veten time jane te vereteta ato qe ke shkruar mi dreq ti.

Atyre qe su pelqen do te thote se kane jetuar ne dhe te huaj per gjithe jeten dhe domosdo dalin edhe jashte teme.Sa qef kur zbulon gjera te tilla.

I themi neve nga anet tona 'Mos e dvet se te kallzon vete'

Belgium ku ta kete mesuar kjo gjuhen shqipe mer jahu?

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2005 00:50
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vranakonti
x.factor judge

Regjistruar: 23/08/2005
Vendbanimi: manchester.England
Mesazhe: 55

Red face

pupupupu

po ci keni keto ja keni fut
kot me duket

__________________
just thinking i might not see those eyes makes it so hard not to cry

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2005 14:01
vranakonti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vranakonti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vranakonti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vranakonti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vranakonti Shto vranakonti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vranakonti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

Re: Je shqiptar vetem kur :

Citim:
Po citoj ato që tha isra
[b][I]


2. Ke te pakte 10 shoke qe e kane emrin "Genti".

.TI MOJ CUC CA KE ME EMRIN TIM ? CTE KA BERE EMRI GENTI TY MOJ ?

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2005 14:23
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Like.Cuca
Perjashtuar

Regjistruar: 14/07/2003
Vendbanimi: Köln
Mesazhe: 23

hi

Eshte teper vone dhe mua s`po me ze gjumi per qamet, rastesisht i lexova ato qe kishte shkruajtur Isra ne fillim dhe te them te drejten u shkriva fare. Tani eshte e sigurt qe nuk ka per te me zene gjumi edhe per disa ore. Po prap mire bera qe u futa ketu se kisha kohe qe nuk qeshja kaq shume...Rrofsh Isra

__________________
O malet e Shqiperise dhe ju o lisat e gjate fushat e gjera me lule qe ju kam ndermend dite e nate.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Tetor 2005 23:17
Like.Cuca nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Like.Cuca Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Like.Cuca (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Like.Cuca Shto Like.Cuca nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Like.Cuca nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Re: Re: Je shqiptar vetem kur :

Citim:
Po citoj ato që tha etniku78?


TI MOJ CUC CA KE ME EMRIN TIM ? CTE KA BERE EMRI GENTI TY MOJ ?
haha, komplimente, paske emer te lashte etno, por mos harro se gjysma e shqiptarve kane emra te tille, si genti, ilir, teuta, taulant,,,,seshte ndonje cudi e madhe......

Cuces: Ti e dashur ngado qe te 'bredhesh' neper forum sot ke per te qeshur..........................
prsh

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2005 07:25
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti
Hahahahahaha...ne Gentin e kena pas mbret mer Etnik
hahahaha.......un e kam per nder dhe jam krenar qe e kam emrin e nje mbreti, po pse nuk kishte emra te tjere kjo isra per te bere kte pyetje ?

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2005 17:26
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Syri_Magjik
VIP Baby

Regjistruar: 26/04/2005
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 528

HEYYYYYY

TE flas hapur kjo esht e vetmja tem qe nuk kuptoj prandaj dhe nuk di ca te shkruaj ketu............E DI QE ESHT SHQIP PO SE CA TE THEM SDI GJE.

ME FALNI E........PO PATET DESHIRE MA SHPJEGONI NJE CIK

KISSES

__________________
PrOuD 2B ShQiptAre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Tetor 2005 21:00
Syri_Magjik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Syri_Magjik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Syri_Magjik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Syri_Magjik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Syri_Magjik Shto Syri_Magjik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Syri_Magjik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

syri mos u sforco lal, nese nuk di cte shkruash, qesh po te beri te qeshesh, cte tte them

Nese je dakort me ndonje pike na e thuaj dhe kaq...
psh etnikut, i beri pershtypje emri genti, qe e kane shumica e djemve shqiptare, dikujt tjeter ndonje pike tjeter, e keshtu me radhe......kuptove tani

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Tetor 2005 07:25
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Je Shqiptar vetem kur...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.