Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Je Shqiptar vetem kur...
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Je baba-shqiptar kur je ne markat me femijen dhe nuk kupton cfare te thote shitesi. Pyet femijen "cfare tha", ai te pergjigjet "I don't care" dhe ti i thua "mos me thuaj mu (don't care) se ta fus nje shpulle mu ketu ku jam, qe te bej ta harrosh passwordin e computerit:

Real story-kam qene prezent

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Dhjetor 2005 13:20
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Citim:
Po citoj ato që tha football
Je baba-shqiptar kur je ne markat me femijen dhe nuk kupton cfare te thote shitesi. Pyet femijen "cfare tha", ai te pergjigjet "I don't care" dhe ti i thua "mos me thuaj mu (don't care) se ta fus nje shpulle mu ketu ku jam, qe te bej ta harrosh passwordin e computerit:

Real story-kam qene prezenthahahaha me shkrive football, te forta fare keto, gjithashtu dhe ato qe thote Paris.....:p

Je 100% shqiptar kur mburresh se gjyshi apo stergjyshi yt ka qene kulak (i pasur)
Je 100% shqiptar kur vjen nga jashte dhe shet mend se ti flet vetem gjuhe te huaj dhe ke harru disi shqipen (jo per te gjithe kjo..)

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2005 08:23
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Jo jo jeni te gjithe gabim, shqipetar je atehere kur e "mbron' greqine pavaresisht se ti ka zberthyer kockat prap je i shit te i huaji se ai te do me teper, edhe ia nisim edhe tallemi me njerezit e mire e patriote qe e duan Shqiperine, te cilet kur vdesin na vjen keq qe e humbem edhe nje figure te shtrenjte per kombin.Ja se kush jemi neve..........................................

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2005 06:06
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

amoxilo ke fol tamam lal mbeshtes mendimin tend

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2006 22:34
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
PARIS
beautiful pain

Regjistruar: 16/12/2005
Vendbanimi: AIR&TRAIN
Mesazhe: 623

Talking

Je shqiptar vetem atehere kur ndodhesh ne mergim
dhe ke ndermend te vesh ne Shqiperi per pushime
dhe shpenzon vetem te fala per njerezit atje me shume se 3000$.
Mundesisht shpenzon per veten tende aq dollare, sa nuk mund t`i kesh shpenzuar gjate gjithe vitit ne jeten e perditshme,
vetem e vetem qe te dukesh se je "dicka",
ndonese ne realitet mund te vishesh dhe sportiv!(mendjemadhesia e shqiptarit!)

Mire u lexofshim!

__________________
__________________
"UNE, TI DHE VDEKJA!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 05:41
PARIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė PARIS Kėrko mesazhe tė tjera nga: PARIS Shto PARIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto PARIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

je shqiptar, dhe kur nuk e ndan goten e rakise nga tavolina..

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 08:09
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amoxil
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/06/2004
Vendbanimi: •
Mesazhe: 3949

Je shqiptar kur sheh femije qe vuajne per buke dhe nderron kanalin televiziv se ske zemer te shohesh!

__________________
Nė faktin se jemi askushi dhe nuk kemi me tė vėrtetė kurrgja. Sa mė pak kemi, aq ma tepėr mundemi me dhan. Duket diēka e pabesushme, por kjo ashtė llogjika e dashunis.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 22:03
amoxil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amoxil Vizito faqen personale tė amoxil't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: amoxil Shto amoxil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amoxil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Citim:
Po citoj ato që tha amoxil
Je shqiptar kur sheh femije qe vuajne per buke dhe nderron kanalin televiziv se ske zemer te shohesh!


Dhe zemergjeresi te ndihmosh, do te shtoja.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Janar 2006 22:08
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ARENC
Anetar i ri

Regjistruar: 18/12/2005
Vendbanimi: FI
Mesazhe: 24

Citim:
Po citoj ato që tha PARIS
Je shqiptar vetem kur "rreh gruan tende ne sy te shokut me te ngushte",
dhe i thua"Mos me kthe llafin mua,se te vras fare!-mos me bej si amerikanet,harrove qe je shqiptare??!!"

ose dhe nje ide tjeter:-"Je shqiptar kur ke nje grua ne shpi dhe dy dashnore ne pune!"

ose ose:-"Je shqiptar kur hyn ne shtepi dhe gruaja te heq kepucet!"

ose ose-Je shqiptar kur ke makine mbi 60 mije$,
vishesh me kostum gjithmone dhe ke dashnore spanjolle ose russe!"

Je shqiptar atehere kur te pjell gruaja dhe ti shkon me tjetren per t ebere sex!

Shqiptari i sotem eshte shume i keq!Ka humbur cdo respekt qe gojedhenat
tregonin!

PARIS KU I KE PARE KETA SHQIPTARE KESHTU ME QAFSH!!!!

__________________
vivi e lascia vivere.(jeto dhe ler te jetojne)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2006 02:41
ARENC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ARENC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ARENC (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ARENC Shto ARENC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ARENC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Citim:
Po citoj ato që tha PARIS
Je shqiptar vetem atehere kur ndodhesh ne mergim
dhe ke ndermend te vesh ne Shqiperi per pushime
dhe shpenzon vetem te fala per njerezit atje me shume se 3000$.
Mundesisht shpenzon per veten tende aq dollare, sa nuk mund t`i kesh shpenzuar gjate gjithe vitit ne jeten e perditshme,
vetem e vetem qe te dukesh se je "dicka",
ndonese ne realitet mund te vishesh dhe sportiv!(mendjemadhesia e shqiptarit!)

Mire u lexofshim!Kjo eshte mese e vertet.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shkurt 2006 19:33
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Je Shqiptar vetem kur...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.