Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Tabelat e qarkullimit rrugor!
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
klaudio
Thinking ahead

Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Mesazhe: 57

error 404: road not found

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re error-404-road-not-found.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 110 herė.

Error 404 : road not found

__________________
Me, my self, and I

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2008 21:17
klaudio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudio
Thinking ahead

Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Mesazhe: 57

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re hahahahwork.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 106 herė.

YOU'LL NEVER GET TO WORK ON TIME?

__________________
Me, my self, and I

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2008 21:27
klaudio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AIR-FORCE-ONE
deri ne vdekje politike

Regjistruar: 01/02/2004
Vendbanimi: U.S.WASHINGTON
Mesazhe: 663

Nje vlonjat kerkoi azil politik ne Angli dhe si gjithmon kosovaret bejne pislliqet e tyre nga mbrapa shpine ,se ato hiqen qe na duan ...nejse

Del perpara oficerit Anglez dhe i thot un jam prej Prishtine dhe i parashtroi kekresen e tij per azil ,ne fjale hyne kosovari dhe i thot bre shqipe prej Prishtine jam dhe une ,dhe e pyet ku e ke shpine ne cfare lagje dhe vlonjati i pergjigjet filan lagje ,cfare autobusa ka Prishtina dhe vlonjati i pergjigjet ,i iku truni kosovarit se vlonjati i pregatitur ne te gjitha ,kur pa pritur i ben nje pyetje shqipe a ka portokallla ne Prishtine vlonjati i pergjigjet po kaaaa kosovarit i qesh buza dhe i thot po ku ka portokalla ne Prishtine bre shqipe, ne pergjigje vlonjati i thote sa vite ke ne emigrim kosovarit ai i pergjigjet kam boll30 vite qe nuk shkoj ne Prishtine .........po i kemi mbjellu te me te q...... udhet ............

__________________
"Njė burrė mund t?i japė dinjitet rangut tė tij, por asnjė
rang s?mund t?ia shtojė dinjitetin njė burri ? "

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2008 10:44
AIR-FORCE-ONE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AIR-FORCE-ONE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AIR-FORCE-ONE (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė AIR-FORCE-ONE't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: AIR-FORCE-ONE Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DonAlbanese
Anetar i ri

Regjistruar: 25/05/2008
Vendbanimi: verdall neper planet
Mesazhe: 9

SHUME TE BUKURA

hallall ta befte nese e ke krijuar vet.paske shume fantazi.
RESPEKTE

__________________
i am not just perfect.i am Albanian too

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Qershor 2008 00:02
DonAlbanese nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DonAlbanese Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DonAlbanese (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DonAlbanese Shto DonAlbanese nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DonAlbanese nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Po si ma kishte vjedhur idene Portokollia mua.....

Turp turp do t'i dergoj demet e te drejtes te kopirajtit

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2009 00:00
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha AIR-FORCE-ONE
Nje vlonjat kerkoi azil politik ne Angli dhe si gjithmon kosovaret bejne pislliqet e tyre nga mbrapa shpine ,se ato hiqen qe na duan ...nejse

Del perpara oficerit Anglez dhe i thot un jam prej Prishtine dhe i parashtroi kekresen e tij per azil ,ne fjale hyne kosovari dhe i thot bre shqipe prej Prishtine jam dhe une ,dhe e pyet ku e ke shpine ne cfare lagje dhe vlonjati i pergjigjet filan lagje ,cfare autobusa ka Prishtina dhe vlonjati i pergjigjet ,i iku truni kosovarit se vlonjati i pregatitur ne te gjitha ,kur pa pritur i ben nje pyetje shqipe a ka portokallla ne Prishtine vlonjati i pergjigjet po kaaaa kosovarit i qesh buza dhe i thot po ku ka portokalla ne Prishtine bre shqipe, ne pergjigje vlonjati i thote sa vite ke ne emigrim kosovarit ai i pergjigjet kam boll30 vite qe nuk shkoj ne Prishtine .........po i kemi mbjellu te me te q...... udhet ............Nje nga ata vlonjate qe i jane bere pyetje te tilla ne Stacionin e Waterloo-s jam une dora vet,por une isha nga Ferizajt.Pyetja qe me beri perkthyesi sherbetor i Home Office i quajtur Agron ishte:''Si quhet ne serbisht Ferizaj? Uroshevac iu pergjigja une.Si quhet rruga kryesore e qytetit?Sa fabrika ka?Si quhet shkolla e mesme?Iu pergjigja te gjithave''.Kur me pyeti si quhet hoteli me i madh ne Ferizaj une nuk e dija,por i thashe atij djali ******hate:''Lere te me pyese anglezi o ******hate muti.Ti ne vend qe te me mndihmosh po me bene keq. Une kam obligime per familjen teme mu kthye surrat ziu me floke pak te rena perpara.Oficeri i Home Qffice ie pyet pse po debatoni.Nuk e kuptova se cfare i tha kosovari maskara,por i thashe anglezit se ky eshte serb jo shqiptar.Ai nuk e zgjati me por shkroi ne dokumentin tim.Climb to be yugoslavian!Me beri nder te madh.Ne vend t'a merrja lejen e qendrimit per 6 muaj e mora mbas 3 vjetesh.

Ju e keni shkruar si barcalete,por ato kane ndodhur realisht.(Duhet te kishe shtuar edhe nje te share per moter se aq e ka patur pak )

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2009 15:14
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ColdFire
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2008
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 911

Citim:
Po citoj ato që tha jolanda
Një Shqiptar (nga Vlora) tip «V.I.P.o» në Angli shkon për intervistë në Komisariatin e Lart për Refugjatët dhe Apatridët.Me qëllim që të fitonte statusin refugjat politik ai pas një ‘konsultimi’ me disa bashkpatriotë të tjerë gjeti variantin më të besueshëm :Te shtirem si Kosovar.Hyn në sallën e intervites, përballë tij një oficer tepër i pregatitur rreth çeshtjeve ne Ballkan dhe posaçërisht, Kosovën.
Në pergjithesi inetrvisat zhvilohet gjatë 3 deri në 4 orë me dy pushime të shkurtra ,këto të fundit me qëllim që azilanti të relaxohet ,bile u afrojn dhe kafe por Shqipot mendojnë se do ket ndonjë «ilaç» brenda dhe e refuzojnë kafen.
Pasi paraqiti «problemin» e tij politik refugjati duhej, sipas procedurës ti përgjigjej disa pyetjeve,të cilat shpesh herë janë të vështira Pas një « bombardimi » me pyetje nga ana e oficerit i cili kishte hartën e Kosoves në kompjuter:
Oficeri: Nga ç’vend i Kosoves jeni ju ,zoti Hasan
Azilaniti (i ashtuquajtur tashmë Hasan): Unë jam nga Peja, ore
Oficeri: Sa km larg është Peja prej Prishtinës?
Hasani as e kishte iden fare se ku binte Peja
Hasani: 80 km
Oficeri: Jo ,është 40 km
Hasani: Ore kokpagure, unë të them vajtje –ardhje, apo do rrim në Prishtin ne?. . Sa kam qeshur!!! Jo , po e gjeti ne gabim Eh, se c'heq njeriu i shkrete....

__________________
Frankly my darling , I don't give a damn!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2009 01:02
ColdFire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ColdFire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ColdFire (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ColdFire Shto ColdFire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ColdFire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Po si ma kishte vjedhur idene Portokollia mua.....

Turp turp do t'i dergoj demet e te drejtes te kopirajtit

Ne fakt Lela ke te drejte sepse sapo e pashe te portokallia mu kujtua postimi yt.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2009 19:22
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re images 2.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 36 herė.

UPS

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Janar 2009 19:59
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Re: Tabelat e qarkullimit rrugor!

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Drhahahaaaaa e forte Lela si kisha pare keto tabela

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Nëntor 2009 20:34
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:41 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Tabelat e qarkullimit rrugor!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.