Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > stand up comedy - monolog
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

nuk eshe e mundur te gjindet ne youtube sketchi i plote dhe i padeformuar i ksaj classic SNL me christopher walken.

"fellas, fellas, i put my pants on just like the rest of you,,, one leg at the time, but when my pants are on! i make gold records"
http://www.youtube.com/watch?v=fZOH...feature=related

e njejta pa figure por dialogu i plote, sucks when you cant see it...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2009 11:42
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

will ferrell as bush

bush on global worming
http://www.youtube.com/watch?v=jOjf...feature=related
hahahaha

hilarious

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2009 12:03
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

chris rock - gun control


Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2009 12:55
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Kurti, keto jane ne gjuhe te huaj dhe here tjeter duhet te postohen tek nenforumi i gjuhes angleze.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2009 13:32
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Kurti, keto jane ne gjuhe te huaj dhe here tjeter duhet te postohen tek nenforumi i gjuhes angleze.
pa kuptim!!! edhe videot qeshrake jane ne gjuhe te huaja, megjithate futeni gjithe temen tek gjuhet e huja, ska problem!! tek nenforumi te qeshim pak m'u dukt se e kishte vendin...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2009 14:04
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Fajtor, ketu mund te postohen edhe video te humoristeve te tjere me gjuhe te tjera mendoj. E qeshura nuk duhet te limitohet tek gjuhet e huaja...prandaj po sjell ketu kanadezo-indianin Russell Peters.

Doesn't matter where your parents are from, if they were not born in this country, they will whoop your ass... :p

Esht shum gallat.Tani flet rreth Italise. Ohh sa kam qesh kur ben ato gjestet nga sekondi 29-33, se kam pare nja dy punetore Italiane ketu duke bere te njejten gje hahahaha.

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2009 17:13
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

rreth Jamaicans..

"my dad thought punani was a tropical fruit...it is if you think about it"

ps. tani mesova nje fjale qe s'duhet then rreth jamaicans, lool.

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2009 17:16
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Tek gjuha italiane ka nje teme qe quhet "Ridiamo in italiano". Keshtu qe italisht-folesit mund te qeshin pa perzjere italishten me kusurin e forumit. Ne menyre te ngjashme edhe per anglishten duhet qe tema te jete tek gjuha angleze, sepse anglishtja nuk njihet nga te gjithe. Pra, gallata eshte specifike per ata qe dine gjuhen e huaj. Ndryshe i bie te marrim gjithe Youtube-in ta fusim ne forum dhe na rrofte qe po flasim shqip mes nesh (njeri gozhdes italisht; tjetri patkoit anglisht; tjetri kalit frengjisht). Te pakten te dime qe kur hapim nje teme jashte gjuheve te huaja eshte pergjithesisht shqip, dhe jo komplet anglisht.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2009 18:05
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Tek gjuha italiane ka nje teme qe quhet "Ridiamo in italiano". Keshtu qe italisht-folesit mund te qeshin pa perzjere italishten me kusurin e forumit. Ne menyre te ngjashme edhe per anglishten duhet qe tema te jete tek gjuha angleze, sepse anglishtja nuk njihet nga te gjithe. Pra, gallata eshte specifike per ata qe dine gjuhen e huaj. Ndryshe i bie te marrim gjithe Youtube-in ta fusim ne forum dhe na rrofte qe po flasim shqip mes nesh (njeri gozhdes italisht; tjetri patkoit anglisht; tjetri kalit frengjisht). Te pakten te dime qe kur hapim nje teme jashte gjuheve te huaja eshte pergjithesisht shqip, dhe jo komplet anglisht.


E di ca eshte puna me ate qe thua ti? Une do te kenaqesha te degjoja monologje humoristesh italiane po kur vihen ne temat e nenforumeve te gjuheve te huaja pergjithesisht s'i hap sepse eshte ideja se ato tema jane me shume per njerezit qe jetojne ne vendet perkatese. Prandaj s'e kam hapur temen "Ridiamo in Italiano." Te pakten ketu humori eshte per te gjithe, ata qe se kuptojne gjuhen mund te mos t'i hapin videot. Une psh qe akoma s'mund ta kuptoj frengjishten, s'do me bente pershtypje fare nese do te vinte dikush monologje humoristesh frenge.

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2009 02:46
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

u ben ca kohe qe jam kthyer te jetoj ktu ne vegas, dhe meqe jam i papunesuar kam filluar te shkoj ne palester dy tre here ne jave qe e kam t'paguar lifitime memebership vite me pare por s'e kam perdorur, ne 24hourfitness..

cdo here me takon rasti to work out ne nje kohe me kyt cunin carrot top.
nuk e njihja se eshte bere shume muskuloz dhe ka qene shume i dobet vite me pare...
nje dite e pyeta nje shokun e tij, ky shoku jot me duket ftyr e pare diku!!
duke qeshur me tha: eshte carrot top, shoku im i ngushte...
ai vjen aty dhe shoku i tij na prezanton, ishte me te vertet djal i mire ta takosh in person...pavarsisht se ke nje imazh tjeter me actin si humorist, u largova me pershtypjen se ishta edhe pak i tyrpshem...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2009 06:47
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > stand up comedy - monolog

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.