Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Ma kane treguar kete. Ai qe ma tregoi me tha qe ishte e vertete, por dhe si besohej shume atij se ishte shume shakaxhi.

Ne nje shkolle te mesme, ne nje fshat, u thote mesuesi kujdestar qe te nesermen do iknin ne ......

Nje nga vajzat per tu bere sa me e mire kishte lyer floket dhe vetullat me boje te zeze kepuce.

E nesermja qelloi kohe e vrenjtur, dhe rruges i zuri shiu. I doli boja e kepuces vajzes, dhe i'u mbulua surrati dhe rrobat me ngjyre te zeze. 

P.s E treguar dhe e demostruar nga ai me ane te gjesteve ishte e pamundur ti rezistoje te qeshurit.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2009 14:04
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

ne adoleshence luanim peskatesh me letra , kuptohet lulishteve.
shuko im me i ngushte nuk ia thoshte fare dhe e hante gjithmone derrin mac.
po luanim dhe ngaqe ky e kishte te mbrojtur apo e kishte vete derrin mac ne dore (nuk me kujtohet tamam) therret gjithe qef e inat bashke:
- he provoje te ma fusesh derrin kete dore , te me fusesh k....!

na falni banalitetin!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2009 18:18
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

- budalliqe ne jete ndodhim dhe degjojm perdite , por mua me ka ngel ne mendje e shajtmja ma spektakolare ndermjet dy çunave te lagjia ime ( kush o durrsak edhe e ka degju )

si gjithmon sebep sherri jan femrat , njoni me shkoll nga keta tjetri i rruges .

fillon ky i rruges ( pra rrugaçi ) o """""" , o """""""" , etj ...

e duron e duron ky tjetri dhe i thote :

- ti nuk je tjeter veçse nji pjelle bastarde e bashkeveprimit te pavullnetshem seksual te dy prinderve te tu idiote .

kur e zbertheu Japja shkret te shajtmen , kishte arrit te komiteti A Zaimi .

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2009 18:19
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Hmmm, qe thoni ju na erdhi njehere policia ne dhome ne konvikt. Arsyeja?

Se kush ishte tall me ne nga konvikti i cunave. Kishte lajmeruar policine ne tel. qe ne po prishnim qetesine publike me zerin e larte te muzikes. Ishim mbledh nja 10 goca dhe po rrinim ne dhomen tone. Disa degjonin muzike , benin muhabet .Une po shkruaja nja dy leksione. Ne dhome ishte shume qetesi ne fakt, dhe muzika shume e ulet, dritaret mbyllur. Hapet dera jone e shqyer me furri. Hyn vet shefi i i komisariatit te policise, dhe me doren qe i vervitej ne ajer uleret.'' Cfare behet ketuuuuuuuuu!''

Ne shtangem. Syte e shefit u perqendruan te nje shoqja jone me trup te vogel, por me goxha boobs. 

Ajo kish vesh nje kanotjere te hapur goxha perpara. Ne te tjerat s'po na shikonte fare, por syte e fiksuar te gjoksi i saj dhe ulerriste kot se koti, na akuzoi dhe qe ishim lakuriq. Ne te shkretat veshur normal. Po ku po shikonte me ai, i ishin zgurdulluar syte dhe ngrire te gjoksi i asaj.  Qysh e kemi mbajt te qeshurin. Ajo e shkreta u be flake e kuqe. 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2009 19:18
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

po dhe ju do kishit bo ndonje gje Deb se kot sju erdhi ne dhome ai :p loool

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2009 21:31
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
po dhe ju do kishit bo ndonje gje Deb se kot sju erdhi ne dhome ai :p loool


Per Zotin asgje. Dhe kujdestarja e konviktit qe e shoqeroi te dhoma jone u habit. Dhe ajo u shpreh qe shefi e teproi me ju. Edhe e kemi ngritur volumin e zerit here te tjera, por jo ate dite te pakten. Pastaj cunat nga ata qe i shqetesonte muzika jone ishin...:p

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2009 21:53
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

mos qe ajo shoqja me kanatjere ne dritare moj dhe i ra ne koke shefit e ju erdhi lart :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2009 21:55
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
mos qe ajo shoqja me kanatjere ne dritare moj dhe i ra ne koke shefit e ju erdhi lart :p


Jo mi jo. Ishte dhe dite me shi ate dite, e ftohte.

P.s Ka dhe nje histori tjeter me policat, por s'po e tregoj tani per tani.

Haha kemi patur te forta me policat. 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2009 22:04
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Ne oren e leksionit te matematikes.

 Ishim nja tre klasa se bashku ne nje salle te madhe. Pedagogu po na shpjegonte nese ekuacioni kishte zgjidhje apo jo.

''Po'' thashe une e mencura .:p

''Ec tha pedagogu, na e zgjidh ne derrase''

Dua te theksoj qe pedagogu yne ishte cik si teper ironik.

Shkruaj ne derrase une X, dhe ai nderhyn. ''Si te vogel e bere , zmadhoje njecik'' E fshij une,  por pa e kthyer koken fare nga pedagogu, dhe harrova faktin qe ai i kishte fiksim ironite. E hengra une, edhe per faktin qe klasa ishte shume e madhe.

E bera X-in me te madh. Vetem kur degjova te qeshuren e pedagogut. Se kisha pare ndonjehere pedagogun te qeshte ashtu. Kthej koken nga klasa. Te gjithe po veshtronin nga une dhe vesh me vesh lol. C'te beja qesha dhe une.  

P.s

1) Ushtimi  s'kishte zgjidhje btw.

2)Shoqeria ime me pergezoi se u nxora gjumin. :p

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2009 22:32
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

ne 96-97-98 kemi qene nje grup i vogel shqiptaresh ne las vegas, qe rastesisht te gjithe patem perfunduar ne ate qytet, tipa aq te vecante sic thote nje fjale e urte popullore, po t'i lypesh me shkop e me strajce nuk gjen dot tipa te tille ne te gjithe boten. not even i fiction characters.
gallatxhi, kavaljera por shpirtra te humbur komplet...

nje shoke i yni punonte si blackjack dealer ne montekarlo kazino sa ishte hapur e re ne atekohe, ky ishte shume tip i hedhur dhe shume i shoqerise, amerikant dhe te gjithe njerzit e donin shume ne pergjithesi...

une dhe genti, nje shok i imi durrsak vedosem nje nate te shkojm tek puna e tij dhe te pinim nje gote gjithashtu te shikonim kazinon e re per here te pare...
vendosem te shikojm per kyt shokun tone, meqe dilte nga puna rreth asaj ore te nates.
kur e shikojm ne petritin, tavolina e tij ishte e mbushur me nje grup turistash amerikan, goca dhe djem te rinj, dukeshin qe po beinin qejf te gjithe.

kur une dhe genti i afrohemi tavolines qe te lejm me dite petritin se do e presim tek bari kur te dali nga puna, ai e ndalon muhabetin qe po bente me njerzit dhe thote me ze te lart:
zonja dhe zoterinj!! me lejoni tju prezantoj dhe t'u bej nje mireseardhje shokeve t'mij.
dhe tja fut nje pordh aq te fuqishme ky, sa te gjithe jane shperthyer duke qeshur aq shume, sa kurre nuk e harroj.
edhe para pak kohesh ne vegas po e kujtonim me gentin dhe petritin ate moment gallate.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Qershor 2009 07:53
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.