Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Re: Re: Re: Makaronat

Citim:
Po citoj ato që tha beni-77
Te lutem jo me emra konkrete se mund te na behet dhe deputet tjetri dhe mos na duhet ,por nuk eshte ai jo te siguroj


hahahah se dija une kete qe do mu beka deputet ai ..... ke te drejte na duhet si sna duhet ....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2009 23:16
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
beni-77
Anetar i ri

Regjistruar: 19/06/2007
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 9

Fytyra

Ne kohen e laverit ne qytetin tim elbasan ka qene nje pallat me nr 41 dhe kane qene si mund te thuash ca te forte te asaj kohe .Ky pallat eshte afer shkolles pedagogjike kur si mund ta dini ishin nxeneset si tek petro nini ne tirane , me pak fjale sh sh te mira .Nje dite te bukur pranvere djemte e ketij pallati rrinin ulur ne bordura dhe ngacmonin e hidhnin romuze per vajzat qe kalonin aty per ne shkolle. Njeri si per ta be me interesante ngacmimet thote me te madhe per nje vajze: Shikoni ,shikoni si e ka bythen si fytyra ime ne vend qe te thoshte e kuptoni vete.

__________________
Gezoje jeten se eshte e shkurter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2009 23:19
beni-77 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė beni-77 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me beni-77 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė beni-77't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: beni-77 Shto beni-77 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto beni-77 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

hahahaah mos me ban te flej me endrra per cunin e mrekullushem te 41 sidomos ai qe jetonte ne katin e 3 e me hutonte duke i rene pianos kur vija tek halla .....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2009 23:23
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
beni-77
Anetar i ri

Regjistruar: 19/06/2007
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 9

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
hahahaah mos me ban te flej me endrra per cunin e mrekullushem te 41 sidomos ai qe jetonte ne katin e 3 e me hutonte duke i rene pianos kur vija tek halla .....
Ik se qenke kurdisur sot pona nxjerr bojen ik e fli naten

__________________
Gezoje jeten se eshte e shkurter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2009 23:30
beni-77 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė beni-77 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me beni-77 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė beni-77't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: beni-77 Shto beni-77 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto beni-77 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Boh sa te thella na paskan qene keto pune...

C'kemi beni?

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2009 22:24
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
beni-77
Anetar i ri

Regjistruar: 19/06/2007
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 9

c,te zen syri ta ben dora

Nje dite te bukur pranvere nje cift po benin sex ne natyre si ka qene e modes ne ate kohe dhe prapa nje ferre nje djal tjeter qe po i ruante .Ky djale u exsitua aq shume sa filloj te masturbohesh.Ne kulmin e qejfit djali qe po bente sex cohet dhe i thote : Te pelqej ty se c,te zen syri ta ben dora

__________________
Gezoje jeten se eshte e shkurter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2009 04:03
beni-77 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė beni-77 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me beni-77 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė beni-77't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: beni-77 Shto beni-77 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto beni-77 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

thashe te bej nje shetitje ketej nga tema ime une...

ishin dy shoqe te ulura ne nje restorant, ne fund te darkes ngelet dhe embelsira e cila eshte dy copa paste por njera pjese eshte e vogel dhe tjetra e madhe:
- cilen do marresh ti? -thote njera dhe hop kap pjesen me te madhe.

Kesaj tjetres i ngelet pak hatri dhe i thote; -po te isha une ne vendin tend per edukate do merrja pjesen me te vogel ...
- po mire thote kjo ti pjesen e vogel ke pse merzitesh atehere!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2009 16:41
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

ahahahahhahaha.

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2009 16:49
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha agata
ahahahahhahaha.


te kujtohet eee ?

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2009 16:54
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia2006


te kujtohet eee ?
:dukemendu :dukemendu ............... Ma porca troia ......... E vero ??????? :00@@ :00@@

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2009 16:55
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Anekdota reale!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.