Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Reklamat qe na bejne per te qeshur
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Re: Re: Nje gojore

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
sepse ke dashur ta nenvizosh me U tip ...hahaha...


Avash ti avash se po te bien dhembet ,kam postuar edhe me pare ketu video nga You tube dhe kane dale,se di çndodhi kesaj radhe .Fajin e ka Saliu me siguri.
Ps. po edhe lulkes nuk i paska dale video!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2011 19:01
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Re: Re: Re: Nje gojore

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz



Ps. po edhe lulkes nuk i paska dale video!!




misterioz si duket si punon Fajes..kur hedh linke me http://youtu.be... ni www.youtoube.com,, ca marche seulement
"http://www.dailymotion.com"

p.sh kur hedh ato linket siper s'me dalin kenget..vetem linku kurse me dailymotion ... si me poshte del:


Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne

Congo bong - Je ne t'aime plus mon amour par doudou-officiel

Manu Chau/Congo bong - Je ne t'aime plus mon amour



p.s na falni qe dolem nga tema e .

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2011 23:54
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Nje gojore

Citim:
Po citoj ato që tha lule



misterioz si duket si punon Fajes.


p.s na falni qe dolem nga tema e .



Pashe postimin tend dhe ne fillim lexova titullin:Nje gojore me poshte lexova :si punon Fajes.
Thashe mos jam tek erotika.

Per mos te dale nga tema :reklame e lezetshme eshte ajo e Molfixit me kukllat.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2011 07:38
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Re: Nje gojore

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz


Pashe postimin tend dhe ne fillim lexova titullin:Nje gojore me poshte lexova :si punon Fajes.
Thashe mos jam tek erotika.

Per mos te dale nga tema :reklame e lezetshme eshte ajo e Molfixit me kukllat.




Ca veut dire

Molfix

http://youtu.be/G8oEI84slxc

Hahahahhaa MDR c'est ta faute , me Gojoren .

pastaj Faja ka then Eros e ka kudo, ti duhet ta dish non?

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2011 13:32
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Re: Re: Nje gojore

Citim:
Po citoj ato që tha lule



Ca veut dire

Molfix

http://youtu.be/G8oEI84slxc

Hahahahhaa MDR c'est ta faute , me Gojoren .

pastaj Faja ka then Eros e ka kudo, ti duhet ta dish non?



c'est ma faute me gojoren!!!Po ta shikosh holle holle gojorja ka dy aktore dmth nqs do quhej faj eshte faji te dyve

dhe ate MDR-ne dmth ate qe vdiqe se qeshuri shkruje ne shqip se kushedi se ckujton ndonje si pune atij Brunit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2011 18:14
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Te marte e mira ty, qe m'ben nr kshu, gjoja se kupton ti

Kur te thashe *c'est ta faute * per *Gojoren*, se kisha per videon,,, (se ajo dihet), po per Termin, se dhe 135 citime te bashkuara t'bejm ne, del kjo Gojore lart, e *kuptimi i citimit del tersllek* .
tu as compris ??? :p

Sa per MDR çne jep kaq shpjegime ti?

Ndonje video tjeter tani,, se e bem temen çarçaf,, p.sh mua me shkrin ajo e Nicole ne centre commercial aussi .

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2011 07:51
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

http://m.youtube.com/index?desktop_...h?v=LlNAJOs6bMk

Venezia?? Scordatelo

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Qershor 2011 21:56
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

shume zor te me bej dicka me qesh shume ralle me ze them me shpirt kshu se vetem me sy ndoshta
po nje perjashtim ama si jam me dike tjeter qe qeshen normal i shkoj menjeher pas

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2011 00:11
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

OFFICE STRESS

http://youtu.be/SxlPVoXw468

kur t'jeni merzit, hapni ket videon .

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2011 23:29
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Citim:
Po citoj ato që tha lule
OFFICE STRESS

http://youtu.be/SxlPVoXw468

kur t'jeni merzit, hapni ket videon .



te heqesh stresin me grushta, te heqin nga puna me shqelma


http://www.youtube.com/watch?v=1REbAFGoDUE&NR=1

Kjo esht e forte

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2011 17:58
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:50 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Reklamat qe na bejne per te qeshur

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.