Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Kjo eshte nje leter e derguar vajzes qe e refuzoi dhe versionet
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
gjakovarce ... ata duan fjalor me i perkthy s'merren vesh fare cedrus

ksovari selam te pershendesVertet? Po ja kemi shyqyr zotit kosovarin ketu dhe qenka burre i ndjere ne kosova e na tregon si flitet

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shtator 2010 14:21
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Vertet? Po ja kemi shyqyr zotit kosovarin ketu dhe qenka burre i ndjere ne kosova e na tregon si flitet

 vetem prizrenalinjte i kuptojne ata te tjeret aha as behet fjale

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shtator 2010 14:37
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Vertet? Po ja kemi shyqyr zotit kosovarin ketu dhe qenka burre i ndjere ne kosova e na tregon si flitet

 Paj cedro si met'tha, me ba llaf e muhabet jemi msu n'oda, e na knena kemi llafe per jabangjit, se na shkon ftyra huq, e s'kemi ner me dalma nrrug...

Ishallah ma frik e shes qit shpi te mahde qitu n'qit far shehri qe 'ma do shpirti edhe pse njerzit jan te mir e puntor.. e manejna ishallah mujna mu taku e me shku atje te katuni jem, edhe pse asht shum i njoftun n'histori, shkojm e nxam naj dash t'kojshis edhe e nreqim ni ren te burrnis, e ia shtrojm llafit e muhabetit..

E pim uj kroni, te ftoft qe te pik n'ball...e ngojm bilbiat tuj knu, qe vallahi t'rritet zemra t'bahet mal, veq kam dron qe ma s'ka kush qe t'kthen prapa, hahaha....

Bile mum me i marr pushk te oda e baces e me dal me gjut n'shej, me mat veten sa ke sy skifteri.....


Veq ta kesh menjen se po nguc naj qik anej pari e t'kap belaja, e t'kam menore, e m'prish me ni katun hahaha, se bajagi lazdran djal mahesh e nuk di si je pernimena....

Qishtu cedro burri flas kur shkoj ne katun e hiq se maj veti si sherli, bile bile, edhe kur m'vet najkush i kallxoj me katun ka i kam rrajt se shehri asht si pazar, sot ke pune n'Prishtine neser n'Prizren, hahaha..

Angel gxona shume kur nij mire per ty se je shemull i mir n'at nahi anena prej ka na vjen, edhe tjtra mir i thur muahbetet e na freskon me llafe qe shpesh nuk na shkon menja se sa te mira jane....

jeni shumeeeeeeeee te mire syni i keq mos ju paft....

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shtator 2010 15:38
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

bukur fort kosovar. Gjuhe poetike mundem me thane. Ata qi se kuptojn nuk asht faji jot.

mos i qet thivit havell asht ni shprehje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shtator 2010 17:25
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
bukur fort kosovar. Gjuhe poetike mundem me thane. Ata qi se kuptojn nuk asht faji jot.

mos i qet thivit havell asht ni shprehjeme i nxjerr derrit hallve shqiperohet?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shtator 2010 17:29
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


me i nxjerr derrit hallve shqiperohet?hahaha, po skip asht moj motra skiperist matotheo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shtator 2010 17:31
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


hahaha, po skip asht moj motra skiperist matotheomatotheo matokristo skip e ngatarruar qenka

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shtator 2010 17:47
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksovari
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 17/08/2005
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 610

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
bukur fort kosovar. Gjuhe poetike mundem me thane. Ata qi se kuptojn nuk asht faji jot.

mos i qet thivit havell asht ni shprehje
po se trashet shume e s'hahet prej vjamit, hhahahah ishalah se ke me te hedhur topin....

__________________
zotriu i ēdo pune ėshtė dije ndėrsa zotriu i dijes ėshtė sinqeriteti, ambicia dhe vendosmėria nė kapjen e saj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shtator 2010 03:03
ksovari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksovari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksovari (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksovari Shto ksovari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksovari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Kjo eshte nje leter e derguar vajzes qe e refuzoi dhe versionet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.