Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Kush nga ju....
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
UnitedAlbanian
A man apart

Regjistruar: 21/05/2008
Vendbanimi: evrope
Mesazhe: 15

Kush nga ju....

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re tom-jerry-tv-13.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 55 herė.

Kush nga ju shef Tommy dhe Jerry ?
Une psh: tani drejt dhe aty per te pare ata 8 deri ne 9:30
qesharake pak kjo por na thoni dhe ju sa e shikoni tomy me jerryn

__________________
Ain`t that the way it goes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2009 06:24
UnitedAlbanian nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė UnitedAlbanian Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me UnitedAlbanian (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė UnitedAlbanian't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: UnitedAlbanian Shto UnitedAlbanian nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto UnitedAlbanian nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903


E kam pare me perpara po tani u rrita s'me terheq me bobo ti duhet te jesh bebe fare qe vazhdon dhe e shikon

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2009 02:35
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Kush nga ju e din historin e zogut te paqes?


Pellumbi eshte zogu i paqes
femra....eshte paqja e zogut
gruaja....ka sigurisht dhe zogun dhe paqen
burri....ka paqe te sigurt per zogun
plaku...ka zogun ne paqe
plaka......duhet te kete paqe,por mendon vetem per zogun
pederasti.....do paqen para dhe zogun mbrapa
mashkulli....kerkon paqe per zogun e tij
beqari...nuk e le zogun ne paqe
beqarja....njeh zogun,por jo paqen
i divorcuari....ka humbur paqen dhe zogun
vejushes....i vdiq zogu e nuk jeton ne paqe
vejushi....ka humbur paqen e zogut


Eh sa e duan paqen

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2010 22:53
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sassari
kompletues mendjesh.

Regjistruar: 05/03/2010
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 483

zogu dhe paqja

lufta dhe zogu

gjith lufta behet per paqe

gjithe lufta behet per zogun

__________________
Te zgjuarit jepi hapsira, budallit hapi rrugen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2011 21:24
sassari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sassari Kėrko mesazhe tė tjera nga: sassari Shto sassari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sassari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Lufta per zogun?

Paqe per t'gjith pa menu per zogun me mire.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 09:28
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Kush nga ju....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.