Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Histori dashnie !!!!
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Histori dashnie !!!!

BERATI VERSION..histori dashnie

Po rri ketu se me ka zene hallet te mullari me kashte e vasiliqes dhe po e ndez nje te shkrete cigare.E me vrome ste vjen hic gjynaf per mua qe po i fshij lotet dhe quurret bashke me menget e jelekut. Te ngrente nje mortje ishalla, te hengshin qente e lagjes. Une te futa mbles krushkun, gimin e rites, edhe ti e hape llapen dhe i the qe une isha plak. Po ca plaku jam une moj qene, moj ****e e trotuareve te Barit kur sjam bere as 50. Kur te hame bakllavane e bajramit do behem 50. pyet po deshe vitorine e janit qe ka pjell ne te njeten kohe me
gjyshen time. Ti I kishe thene asaj per mua qe Xhemali nuk ka asnje fije shkolle. Une I kam bere dy vit e gjysem medrese me hoxhe hasanin moj dhe e qaj fare italishten, ja ta flas qe tani po deshe: per tuo amore do vete ne milano per vendere la merce biancha ...ah se cpo me qan zemra moj katile.. me jane shqepur pullat e xhaketes dhe skam ansjeri te mi qepi.. jam bere lyre nga kurrizi dhe ska njeri te me laje te me shplaje e te me nderroje...rrobat mi lan vellai qe me can koken cdo dite: pse nuk pleksesh te martohesh me xhemilen re te shpelafte mortja ...mu sosen fjalet moj qene. Pyet 100 vete bej si di vete tani

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2010 13:35
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

SHKODRA VERSION


Jam tyj nejt te mullart e sans t'Kurtit t'Zymes e jam tyj drell i cin(g)are. Ti je tyj ba kokrren e gjumit e nuk asht ty ta n(d)i hiç per mu, jam tyj i shi lott me mangt e xhakets. Ti nuk ke fe e njoftuni, e gjetsh prej dushmanit ishalla. Un t'çova per shkus Lemen e Cufit e ti i kethan asaj un jam plak, po ku ***** jam plak un maj **** ***** un hala s'i kam ba 50 vjet, kur t'hyjn hana e Mevludit i mushi. Kshu ka than edhe Laja e Bonit ka lin(d) periherit me loken teme. Ti i kishe than asaj qiXhemali asht pa shkoll, un i kam ba dy mejtepe e gjys medrezjet periher me Cufin e Lemes maj! Un e di italishten shkelqyshem. E kam msu kur m'erdhi italjani n'shpi. Neqose nuk m'beson, shife si kam met'fol. ...(nejse kyt pjes pa e kalaj se me hap pak barkun, duhem ose me e shkru kret italisht- t'cilen shum prej nesh nuk e marrin vesht, ose krejt shkodrançe, po pritoj me shkru, me than t'drejten!)...

Kaq kisha me t'than Kumrije. N'daç merr men(d)t e mij, ndaç tujt.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2010 13:37
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

TIRONA MODERNE VERSION

Jom ktu ke Fame me ftyre nga dera e po i fus i winston.Ti ja ke plas gjumit roncem kushedi e s'e rru hic per mu *********in e po m'q.... nona ktu e po i fshi lotet me fazoleta (o vere rrusho, veshim bluza me mong t'shkurtra kshuqe si fshi dot me ate *** xhupi). ti s'thith hic qe ta q... kina nonen!une cova Benin e Nazmijes per me m'rregullu nai gjo me ty kurse ti i kishe thone ati *******it qe un skom Benz.U te q..fsha ty me gjithe benz. E ku ta gjej benz-in une mi kara****e, ke p...i satom? Pse cun ********** jom une qe te merrem me mall ë?? Apo mos kom "Top channel-in une si ai Tur Lepri??Kshu tha ene Genci markates qe bojshim xhep bashk anej nga restoranti.Ti i kishe thone atij qe une skom bo as pes klas shkolle. Une e kom bo ke "11(njimet) janari" mi, mu n'mes t'bllokut, bashke me Mandin e Nuries. Une n'italisht te thaj mi ej! e kom msu tu pa "oli e benxhi" po ske faj ti ****e muti.Shife iher ca kom me i bo: "che campioni olly e benji, ampionissimi...." ho mi?? klas eee?? Une per ty mi rrusho ja q. robt mo t'bukrit! n'ven! ja fus i t'majt dhe i dja tht pastaj dhe e boj p... mi ej! se ty t'kom fiksim!E mi lal, m'ka ik truni se ma ka hekuros plaka ate kmishen me rrudha qe e kom per n'pub, ate qe e bleva ke rruga durrsit, e ma men? tashi po rri ktu n'tavoline si ********** e skom nanji me i bo dy dallavere se na iku jeta tu bo sherre, pranej t'du ty mi lal, t'thashe iher qe t'kom fiksim. ka fillu me tall ***** dhe ai ****a vogel qe kam n'shpi, vllai, se e di qe mu m'ik truni per ty me lal, dhe rri e rri e ia plas nanji te forte per ty qe m'vje me ia fut nanji turinjve ta pilos fare! ca t'thote tjeter vllai jot, pune muti! ti m'nigjo po deshe, po deshe mos e rruj hic.vari k...! hajt shnet iher! .....PLAKO BOJE DHE I MAKJATO!

lomi shajes...)) ,

pesmet gusht, dymij(tu daj for)4 plako!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2010 13:39
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

te lezetshme por beratsit i bere te gjithe te krishtere...

eshte pak me ndryshe historia e beratit...

 

rri nen uren e gorrices dhe mendoj leshte e tu qe mbulonin supet, syte e mi veshtrojne shkembin mbi kala dhe neper mend kalojne kujtimet kur kishim hipur te dy atje dhe beme si tek titaniku, ti hape krahet dhe une ndjeja aromen tende, tani qe e mendoj me mire gabimi im qe nuk te dhashe nje te shtyre... mban mend kur u njohem bashke ??? ishin duke shkuar ne malin e tomorrit ti per qejf e une nga halli se dikush atje kish mbjell kashish dhe mua me ishte care filli i hundes per nje cigare te tille... ti me shkele syrin dhe nuk ma vare me pastaj, ia dhe agimit, renatos, bushit dhe ata te morren me rradhe pastaj ma dhe edhe mua numrin e telefonit per ate kam fjalen... mbasi ndeza cigaren e kashishit isha dy metra ne ajer dhe nuk te arrija dot se ishe shume e shkurter deri tek tutat e mia arrije dhe aty mi ule poshte dhe fillove lojrat e tua.... o zotttt sa kujtova kete moment mu ngrit keq fare, me shume dhe me fort sesa kur ishim bashke ne ato momente, deshira per te bere sex e kisha fjalen mos me keqkupto... ishin kohe te bukura fare se e kisha bere zvicer berat si uznove kombinat, leke me bollek, katerfeneshin e nxirrja perdite tek gjimnazi dhe dashnore plot, por kur te kujtoj ty qenkam lodh kot...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2010 12:31
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang
te lezetshme por beratsit i bere te gjithe te krishtere...

eshte pak me ndryshe historia e beratit...

 

rri nen uren e gorrices dhe mendoj leshte e tu qe mbulonin supet, syte e mi veshtrojne shkembin mbi kala dhe neper mend kalojne kujtimet kur kishim hipur te dy atje dhe beme si tek titaniku, ti hape krahet dhe une ndjeja aromen tende, tani qe e mendoj me mire gabimi im qe nuk te dhashe nje te shtyre... mban mend kur u njohem bashke ??? ishin duke shkuar ne malin e tomorrit ti per qejf e une nga halli se dikush atje kish mbjell kashish dhe mua me ishte care filli i hundes per nje cigare te tille... ti me shkele syrin dhe nuk ma vare me pastaj, ia dhe agimit, renatos, bushit dhe ata te morren me rradhe pastaj ma dhe edhe mua numrin e telefonit per ate kam fjalen... mbasi ndeza cigaren e kashishit isha dy metra ne ajer dhe nuk te arrija dot se ishe shume e shkurter deri tek tutat e mia arrije dhe aty mi ule poshte dhe fillove lojrat e tua.... o zotttt sa kujtova kete moment mu ngrit keq fare, me shume dhe me fort sesa kur ishim bashke ne ato momente, deshira per te bere sex e kisha fjalen mos me keqkupto... ishin kohe te bukura fare se e kisha bere zvicer berat si uznove kombinat, leke me bollek, katerfeneshin e nxirrja perdite tek gjimnazi dhe dashnore plot, por kur te kujtoj ty qenkam lodh kot...


e paske shkri talentin

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2010 16:38
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil

e paske shkri talentin 

nuk eshte talent thjesht nisa historine e dashurise nga qyteti im, se vazhdimi eshte per moshen mbi 18 vjec dhe nen 120 

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2010 18:56
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


 

nuk eshte talent thjesht nisa historine e dashurise nga qyteti im, se vazhdimi eshte per moshen mbi 18 vjec dhe nen 120 po pres vazhdimin beratso

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2010 19:13
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


po pres vazhdimin beratso 

po me ben ban ta dish se e ke ti fajin eeee

 

cohem nga poshte ures se gorrices ku jam ul se po me ulesh ai, pasioni per te bere sex me ty se i futi nje te ftohte tani, dhe vazhoj rrugen ne kembe duke kenduar kengen mora perpjete kalane, dhe ne fakt jam duke shkuar ne 6katc ska lidhje fare me kalane por nejse dhe duke kenduar ne mendjen time kaloi atehere kur vajtem ne spital bashke per vizite tek gjyshja jote qe kishte rene nga paralelja, u futem tek nje dhome qe nuk kishte njeri dhe ti beje te semuren kucka ime dhe une beja doktorin duke vizituar cdo pjese te trupit tend... duke te vizituar ti u eksitove aq shume sa po therrisje o mami o mami dhe degjoi mamija tek ndertesa ngjitur dhe erdhi me  nje fryme kujtoi se po lindje... mire qe na la pergjysem por edhe i dhashe 50.000 leke sikur linde ne te vertet se nuk shkulesh nga dhoma... te kujtohet hera e pare qe beme sex ??? ti me bushin dhe une me majlinden shoqen tende te ngushte, kemi kaluar si ne parajse ate dite... ehhh c'kemi heq bashke rrusho, sidomos tek makina e kemi bere lylyve atje, kur fillove te me puthje me syte mbyllur nga buzet tek gusha, u ule me poshte duke me lepire dhe puthur dhe pas pak spo te ndjeja me ne trupin tim te beje dicka ndersa ti ulerrije ngaqe ishe eksituar shume, ngre koken nga sendilja sic isha shtrire dhe ti me syte mbyllur po i beje gojore leves se marsheve...

dhe duke ec me keto mendime ne mendje i jap nje te tundur kokes dhe shoh qe kisha arrit ne urre vajgurore duke ec... ej temen e semes thashe me vete dhe mora taksi per tu kthyher pas..

vazhdimin here tjeter Angel se kam muhabet me taksixhiun tani se dolem tanet...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2010 19:57
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


 

vazhdimin here tjeter Angel se kam muhabet me taksixhiun tani se dolem tanet...pse re ty do te pres une sa te mbarosh muhabetin ....

kjo letra e fundit qe dashni e gjalle .... mezi po pres te lexoj letren e 3te...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Maj 2010 23:48
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


pse re ty do te pres une sa te mbarosh muhabetin ....

kjo letra e fundit qe dashni e gjalle .... mezi po pres te lexoj letren e 3te... 

50.000 leke mamija 10.000 taksia qe u ktheva pas ne berat, pse mi angel duke te treguar ty historite do i le leket une...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2010 16:02
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Histori dashnie !!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.