Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Histori dashnie !!!!
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


 

50.000 leke mamija 10.000 taksia qe u ktheva pas ne berat, pse mi angel duke te treguar ty historite do i le leket une...mire taksine e kuptova une po mamija c'hyn ketu ....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2010 20:18
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


mire taksine e kuptova une po mamija c'hyn ketu .... 

nuk guxon robi me bere biznes se e kapin pa hap veglat e punes akoma

Hipoteze ishte mamija meqe kisha permend shifren

 

nejse per sot kemi nje leter nga nje i burgosur ku i shkruan te dashures me rastin e 10 vjetorit te ndarjes se tyre...

 

ku je ti moj ??? si ke qene me shendet ??? si kalon jashte ??? e di qe kane kaluar 10 vjet qe jemi ndare bashke por une perseri e kam mendjen tek ty gjithmone, gjithmone qe perdhunoj kete kinezin qe hyri pa letra ne token tone, nuk i ka as bythet si ty dhe as gjoksin tend, vetem me gojoret ta kalon... une mire jam mos ki merak, me shtepi ketu ku kam qene jam akoma, ska qeli te tjera bosh te me levizin... tani qe po shkruaj kete leter po me vijne te gjitha ato caste qe kemi kaluar bashke... mban mend kur beme cyber sex bashke per here te pare ??? ishim ne te njejten dhome, une tek laptopi dhe ti tek pc dhe filluam ti flisnim njeri tjetrit embel, une i pari te thashe uli pak su, hmmmm su hmmmm supet poshte se po me dugesh si gungace ashtu sic po rri, dhe ti mu pergjigje do ta ha kaaaa hmmmm do ta ha kaaaa hmmmm do ta ha kapelen fare, po hiqe je jam nxehur keq dua te te shikoj tullen... e ci kemi bere msn ate dite, moren flake kaaaa hmmm moren flake kaaaa hmmm kamerat fare... mban mend kur dolem per kafe bashke per here te pare ??? te cova tek kafja buze detit ne Pogradec dhe sa fillova te fusja duart mes shaleve te tua plas policia ne lokal, te dhashe pistoleten dhe te thashe ik ne banje ta fshehesh mos te ma gjejne mua, ti u ngrite dhe mbas dy minutash u ktheve perseri dhe mua nderkohe mu kujtua qe kisha marr dy pistoleta me vete dhe te zgjata pistoleten tjeter poshte tavolines duke te thene fshije dhe kete, ti mu pergjigje '' skam ku ta fus'' polici po afrohej me shume drejt tavolines sone dhe une te thashe perseri te merje pistoleten ta fshihje, ti perseri me the '' skam ku ta fus'', fute ne byth te thashe une gjithe nerva neper dhembe, ti mu pergjigje '' ne bythe kam futur pistoleten qe me dhe me pare nuk i merr te dyja'' , polici po vinte drejt tavolines sone dhe djerset e mia te ftohta s'kishin te pushuar se rrjedhuri, duhej te beja dicka,dhe ne ato momente mu kujtua dicka qe mund te me shpetonte, punoja ne polici ne ate kohe dhe i kisha qe te dyja pistoletat me leje nga rajoni im... tani qe po shkruaj keto gjera dy pika loti, po i dalin kinezit nga syte, u be shume xheloz... nejse po e mbyll me kaq letren, do te lexohemi perseri kur te kemi 20 vjetorin tone...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2010 17:58
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Ja e nje leter tjeter .... s'eshte dashnie por hajd mo lexohet

Letra Derguar Zotit

Dy studente shqiptare ne İtali pas nje periudhe te shkurter qendrimi mbeten pa asnje kokerr euro...Ça te bejme, ça te bejme... mendohen dite e nate. Me ne fund njeri thote e se e vetmja menyre eshte ti luten Zotit.
Dhe luten vazhdimisht.
He sot, he neser, he pas nje jave asnje euro.
Te shkretet flinin neper stola e rrugica.
Tjetri thote se meqe Zoti nuk po i degjonte lutjet me mire ti dergojme nje leter.
- O Zot, ne jemi dy studente shqiptare ne İtali. Kohet e fundit kemi ngele pa asnje euro dhe e kemi punen keq fare. Te lutemi te na dergosh nga 2000 euro nese ke mundesi. Do te ta dime shume per nder...
Pasi e shkruajten dhe e mbyllen letren shkuan ta postojne. Po si tia dergonin Zotit, nuk kishin adrese!... Pasi u menduan ca thane ta dergojne ne adresen e Papes se ai ishte njeriu me i afert me Zotin. Dhe keshtu bene...
Pas ca ditesh letra mberin ne Vatikan. E lexon papa dhe therret njerezit e tij:-Ketyre djemve dergojuni ca euro.
-Po ng sa tu dergojme ? -pyeten ata
-Dergojuni nga 1800 euro secilit- htote Papa i pikelluar...
Pas 1 jave ne doren e djemve shkon zarfi ku kishte eurot. Gezohen pa mase dhe e falenderojne Zotin...
Nuk kalon as nje muaj dhge keta perseri mbeten keq fare. Menduan ti dergojne edhe nje leter tjeter Papes per te fundit here.
- O zot te falenderojme shume per eurot. Na vjen turp qe po te drejtohemi perseri ty por nuk kemi rruge tjeter. Kjo do te jete hera e fundit, te premtojme. Te lutem na sıll edhe nje here tjeter nga 2000 euro.Do te ta dime shume per nder.
PS.Te lutem kete here mos na i sill me Papen se heren tjeter na mbajti nga 200 euro

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2010 19:19
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

ja e 1 e shkurter ....

Nje çift ishin grindur e nuk flisnin me njeri tjetrin. Kur shkojne per te fjetur burri shkruan një leter “te lutem me zgjo ne oren 6 fiks″ dhe e vendos poshte jastekut te gruas. Të nesermen zgjohet shum vone….. “bobo thote ora 8″.Poshte jastekut të tij,gjen një leter ku ishte shkruajtur “ZGJOHU SE ESHTE ORA 6″

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2010 19:21
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

ca fillove me barcaleta ti tani Angel ??? une thashe te kishim nje teme me frymezime te momentit por nejse, borxhi ngelet borxh dridhu nga te duash ti...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2010 19:51
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang
ca fillove me barcaleta ti tani Angel ??? une thashe te kishim nje teme me frymezime te momentit por nejse, borxhi ngelet borxh dridhu nga te duash ti...


hahahaaaa .... po ti ma kalon me letra dashnie mo cte bej une e shkreta ...

OK OK me pelqen ideja jote ....do postoj ndonje leter dashnie alla shejtone nderkohe me shkruaj se me pelqejne letrat e tua

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2010 19:56
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


hahahaaaa .... po ti ma kalon me letra dashnie mo cte bej une e shkreta ...

OK OK me pelqen ideja jote ....do postoj ndonje leter dashnie alla shejtone nderkohe me shkruaj se me pelqejne letrat e tua
 

me hape pune tani se kisha kohe qe i kisha lene frymezimet menjane, por nejse se shpejti behu gati te lexosh leter dashurie nga Gjirokastra... po perpunohet ideja...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2010 20:08
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha halfgang


 

me hape pune tani se kisha kohe qe i kisha lene frymezimet menjane, por nejse se shpejti behu gati te lexosh leter dashurie nga Gjirokastra... po perpunohet ideja...

Respekte shoku mezi po pres te te lexoj

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Qershor 2010 20:10
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

histori dashurie nga gjirokastra...

 

e di qe je mire mi qenia ime se me ka marr ne telefon gjithmone gjinekologu yt kur ke qene gjithmone atje per vizite... po te shkruaj leter se ne sms qe te dergova para 3 muajsh nuk me je pergjigjur akoma, edhe pse te kisha vene nje karte qinitoje(celulari) para dy vjetesh ti e paske mbaruar ate, sa dore cpuar qe je moj... po kape qi ... hmmmm, po kape qi hmmmmm kape qinitone dhe dergo nje sms se po me digjet shpirti, une kam akoma ate numer qe me dhane xhaba(falas) para 10 vjetesh por keto 2 vitet e fundit ma kane prere ate 1 evro dhoro qe me jepnin cdo muaj prandaj kam kaq kohe pa te derguar sms... e di qe me therret akoma dorshtrenguar por nuk e kam une fajin per kete gje, na ka ngel huq i keq qe nga koha e xhaxhit enver qe sa here qe vinte ne gjirokaster thoshte gjithmone '' pantallonat le te jene te grisura, xhepi nuk duhet te jete asnjehere i grisur''  ke qene e vogel atehere ti dhe nuk e mban mend... mban mend ne behar para 4 vjetesh kur erdha ne gjirokaster ??? beme xhiro me makine, po ku ta dija une qe benzina aty ishte me e shtrenjte se athine dhe e benim me rradhe njehere ulesha une tek timoni dhe shtyje ti makinen, pastaj uleshe ti ne timon dhe te shtyja une, dhe mbasi u kenaqem duke bere xhiro u ulem ne nje taverne dhe une te thashe porosit cfare te duash, erdhi kamarieri dhe une i thashe sill dy qofte dhe dy gota uje, po qe se uji eshte me lek nje gote na del dhe ai iku duke qeshur se aty te gjitha ciftet nga nje qofte porosisnin, dhe mbasi mbaruam se ngreni qoftet une te bera surprize embelsiren e cila ishte nje kulac 5 leksh... mbasi u ngritem te ngopur mire e mire qe nga taverna ti me the qe duhej te vije ne shtepi per nja dy ore se kishe dale pa leje dhe do takoheshim ne darke tek hoteli, dhe me porosite ti merja masat mire, te dhashe nje te puthur ne buze dhe aty dy ore qe po te prisja ty mu duken si dy ore e gjysem, nejse ti erdhe dhe fillove direkt me puthjet e tua te embla me shtrive ne krevat dhe vazhdove te me puthje ne te gjithe trupin, me grise bluzen( aty me iku truri kushtonte 5 evro dhe kishte vetem 5 vjet qe e kisha blere, e re fare) nejse nuk e dhashe veten, ti u ule me poshte dhe doje te grisje pantallonat e mia por per fatin tim ishin xhinse dhe nuk u grisen, kur erdhi puna per tek mbathjet te thashe leri se do i heq vete, i hoqa i palosa mire e bukur dhe i vura ne sirtar me kujdes, sa do shtrihesha ti me the sill kapoten... aty me iku truri fare dhe te thashe ku vete pa kapote ti mi ??? edhe do te bejme sex edhe vjen pa kapote ??? ec poshte tani ne farmaci dhe merr nje kapote te thashe gjithe nerva, ti me pyete vetem nje te marr ??? po pse sa do ti ??? uje ka plot ne banje e lajme dhe e perdorim perseri, dhe mere small se eshte me e lire se po nuk me beri e fryjme njehere si tollombac te hapet pak... ti dole dhe nuk te pashe me asgjekundi...

me thuaj cfare te kam bere ??? a nuk isha xhentil man me ty ???

n..se p.  e mb.ll me ka. letren s. n.k p. shkr.an me sti..lapsi

vitin tjeter tani prit leter nga mua kur te ble stilolaps te ri...

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2010 18:36
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Thumbs up

hahahaaa e forte HG

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2010 12:54
AngelDevil nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Histori dashnie !!!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.