Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!
Gjithsej 15 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Per te qeshur!!

Citim:
Po citoj ato që tha al74
kam ndjekur sjelljen e Ad. keto ditet e fundit dhe ne baze te llogjikes time qe justifikohet me

1 - nxitje per dallime rraciale
http://www.forumihorizont.com/showt...?threadid=18544

pervec ketyre qe moren ban mbreme i shtohet edhe "Misha"
nuk di c'qellim ka ne perdorjen e ketyre si masha per te nxitur zjarrin.

ka edhe tema te tjera lart e poshte ku provokon e nxit edhe anetaret e tjere te marrin qendrime fyese ndaj perkatjesh krahinore apo seksuale .

2 - perdorja e ironise si mjet per "diskretitimin" e nje moderatori
( nderkohe qe mundej mire e bukur te pergjigjej ne nenforumin e moderatoreve per akuzat qe i ngrita)

hidhni nje sy ketu :http://www.forumihorizont.com/showt...&pagenumber=306
3 - shperdorim detyre :
nxjerrja e mesazheve nga nenforumi i moderatoreve me duket qe bie ndesh me "rregulloren e forumit"

ketu keni nje koment te "fugazi" qe sjell tekstualisht nje pjese te bisedes mese meje dhe Ad . zhvilluar me pare ne "pyetje - pergjigje per adminet"
http://www.forumihorizont.com/showt...?threadid=18549

nese rrjedhin mesazhe kaq te thjeshta nga forumi a mund te jene te sigurta informacionet ne dore te AD. mbi forumin?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 15:39
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Ka njeri ktu qe ma shpjegon pak. Ca roli ka moderatori/administratori e cazzi e mazzi (se jam ignorant x kto gjera ) ???

1- pse duhet te prisni me shum se nje dit x te dhen BAN disa tipave kur ishin te qarta qellimet e tyre sapo u regjistruan!!?

2- ku ishin moderatoret ???

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 15:50
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Moderatoret nuk vendosin BAN. Eshte e drejta e ADMINAVE si dhe mesazhet lihen pa fshire per tu perdor prova per te vepru adminat. Pastaj fshihen. Detyra e moderatorit eshte te mbaje situaten ne kontrroll duke zbut "gjakrat"

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 15:53
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

mahhh!! Gjths. FLM

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 16:32
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Citim:
Po citoj ato që tha bruni22
mahhh!! Gjths. FLM


Personalisht jam x liberalizimin e baneve. Sa te fillojn derr derr BAN aty e mbaroj filmi

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 16:35
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Kjo tema qeka per te shkul floket por po me vjen keq sepse sa i kam lyer ...

I dashur Al74 ne ate piken 2 nuk isha dakort une me ty sepse meqe biseda ishte midis meje dhe Angjel nese me ke ndjekur pak ne keto vite qe shkruaj ne forum as duhet ta mendosh qe nje antare o antar sado inteligjent te jete sado miqesi me mua te kete dhe me nja 5 diplloma te varuara ne mur te me manipuloje o shfrytezoi per te ulur ofenduar o ironizuar nje antar tjeter.Kur kam per te thene dicka e bej ne privat dhe nese te kujtohet dhe ty dje te shkrova mp te thashe mos me mbro se do te shajne jam e zonja vete ti perballoj ...po te kisha ndonje ironi do te shkruaja ??? Mos abuzo me inteligjencen dhe me miresine time al.Dhe dicka te fundit nese do te jesh nje moderator si duhet beje dhe kur ste preken interesat e malesoreve por dhe te atyre qe vijne nga krahina te tjera skam nerva te gerrmoj forumin tani per ti gjet .... Do te doja nje pergjigje nga ty jo nga te tjere.Flm .

Modifikuar nga BIONDIA datė 03/02/2012 ora 20:12

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2012 19:58
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Kujtova se ishte tem humori ne fakt , po sme vjen aspak per te qeshur ..

Citim:
Po citoj ato që tha bruni22
Ka njeri ktu qe ma shpjegon pak. Ca roli ka moderatori/administratori e cazzi e mazzi (se jam ignorant x kto gjera ) ???


Administratori , esht ai qe komandon Supermoderatoret/moderatoret.. gjithashtu dhe kyçi i forumit.
GJithashtu arrin te kontrrolojn IP ,vendbanime , mesazhet prv etj etj .. me pak fjale te kontrrollojn çdo gje , qofte edhe privatesine e dikujt.
Per t'ju pergjigj asaj pyetjes , pse sbejn bane direkt po presin ca : DO THOJA ATE QE THA SEXY ne nje citim te tij e ne nje moment revoltimi : Kullosin syt , bejn spektatorin edhe ankohen nga SM e Moderat pastaj..

SM edhe Moderatoret , duhet te konsultohen NE STAF e me qetesi , per citimet qe duhen fshire e merren masat... per perjashtime nga forumi.

Mua sme duket aspak per te qeshur kjo qe po lexoj , sepse un gjerat i them ne sy , ne linket qe ke hedhur ti AL , nuk shoh asnje shenje rracizmi nga ana e AD.. thjesht biseda , o jam un qe ti perplas ne surrat kur sme pelqen diçka o ska njeri ,po kjo duket qarte qe mes teje dhe AD ka vetem keqkuptime ,sepse mesa kam ven re AD si intereson aspak acces e kjo duket qarte !!!!

*************
Po citoj ato që tha AngelDevil
shif si e mejtoj une ti lule

forumi ka vend si per te kulturumit si per te degjenerumit si per te shkollumit si per ata qe sdine me shkrujt mire etj etj si dhe secili ketu eshte i lire te lexoje dhe te komunikoje me ke ka deshire apo jo
Mu qe thu ti me ka ardh ne maje te hundes kjo puna intelektualizmave dhe kultures ne realitetin qe me rrethon dhe me pelqen te zbavitem me ndonje batute tek tuk neper ndonje teme qofte dhe te "degjenerume" sic e quan ti .

*************

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
As une skam nerva me ju kthy kesaj teme dhe skisha asgje personale me ty. Doja te thosha qe forumin e shof si dicka argetuese dhe jo se do perfitoj dicka prej tij ne nivel kulturor apo edukativ flas, ne jeten reale eshte tjeter gje ashtu dhe shoqeria qe kam zgjedh persona qe me japin kenaqesi ti kem prane, jo si ketu qe duhet te duroj pordht e njonit dhe te tjetrit. Sa per te shajtmet dhe nivelin secili tregon veten, me plasi bytha mu se me qujti infermierja te perdale apo budalliqe te tilla prej mendje skizofrene i fus 1 mendje te lehte per sa kohe jeta ime eshte voj


Edhe diçka mbaj mend shum mire qe dikur jam grindur me AD, madje mora dhe ban u sham e u grim sepse akoma isha e re ne kete forum (se njihja e sme njihte) po me kohe kuptova qe nuk esht aq djall sa duket
....AD riktheu un e di shum mire qe se ke kete zemrim nga leshi moderllikut sepse jam e sigurt qe ste intereson MODERIMI , po mendoj qe ndjehesh E Ofenduar apo e Fyer nuk jam zoti ti di kto , ndoshta jam dhe gabim ..po intuita sme ka genjyer kurre.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 13:59
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Re: Kujtova se ishte tem humori ne fakt , po sme vjen aspak per te qeshur ..

Citim:
Po citoj ato që tha lule


Administratori , esht ai qe komandon Supermoderatoret/moderatoret.. gjithashtu dhe kyçi i forumit.
GJithashtu arrin te kontrrollojn IP ,vendbanime , mesazhet prv etj etj .. me pak fjale te kontrrollojn çdo gje , qofte edhe privatesine e dikujt.


Dmth msg e nxehta qe paskam shkembyer me Al-in mi kane lexuar e?

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 14:08
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Dmth msg e nxehta qe paskam shkembyer me Al-in mi kane lexuar e?po mi gjo e trash tani e more vesht ti?:p

bej si un veji kyçin

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 14:24
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha lule


po mi gjo e trash tani e more vesht ti?:p

bej si un veji kyçin
Jo se me prish pune por do qeka kenaq edhe vete administratori ne ja kemi kalu edhe Romeos me Julieten per romance

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 14:30
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.