Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!
Gjithsej 15 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Jo se me prish pune por do qeka kenaq edhe vete administratori ne ja kemi kalu edhe Romeos me Julieten per romance


MDR j'imagine ahahahhahahahah
Perdorni mjete tjera tashi , psh telefona u pa puna

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 14:32
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha lule


MDR j'imagine ahahahhahahahah
Perdorni mjete tjera tashi , psh telefona u pa punaNe s'kemi lon mjet pa perdor

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 14:34
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Mos i natrroni gjonat se as adminet e as superadminet nuk mund te lexojne mesazhet private! Adminet mund te te shohin IP-in dhe mund te kontrollojne nese 2 profile kane te njejtin IP qe do te thote qe i njejti person eshte regjistruar 2 here (ose te pakten keshtu ndodh ne pjesen me te madhe te rasteve) dhe nese duan te bejne ban mund te bejne ban IP-in keshtu nga ajo pike nuk mund te futesh me! Nuk lexohen mesazhet private! Perndryshe nuk do te kishte kuptim ceshtja

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 15:30
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

NS-6 sa desha me e kthy edhe un kyt pergjigje se sapo e lexova...grazie per ndihmen.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 16:51
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

NS-6 ke qen noj her admin ne nje forum?? un qe flas sflas kot ,
se bejn nese sduan( nese jo ) por jo se s'munden
e un qe e them nuk flas kot .

Ceci nuk tbesoj ti kesh provu t'gjitha mjetet .
naaah ta bosh dhomin

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 17:22
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Ne s'kemi lon mjet pa perdor
shif se kom nis i pllum poste me leter n'kom

seriozisht tashti :

jam rezervu te pergjigjem te kjo teme jo per mungese respekti ndaj anetareve qe kane kerkuar shpjegime por sepse kjo teme duhet te qendronte ne "neforumin e moderatoreve" .

kjo teme eshte hapur vetem per "modus operandi" te AD e asgje me shume. meqenese te qenit moderatore nuk na ben te plotfuqishem kerkova vetem zbatimin e rregullores se forumit qe sipas meje eshte shkelur me te dy kembet .
personalisht nuk lejoj hapje te temave te qellimshme nga anetare te padeshiruar si "tpk" apo "minor threat" e aq me pak toleroj nxitjen e tyre nga nje moderator i ketij forumi .
per ke jeton ne emigrim apo ka jetuar merr nje kuptim tjeter "me te degjuar kam" apo me pas perdredhjen ne "e kam lexuar ne nje liber por nuk kujtoj" . kesaj menyre talljeje me paragjykim do i them kurdohere MJAFT e pa anshmeri qofsha edhe me i humburi i kesaj bote.
me te vertete qe jemi ne forum por mos harrojme qe ketu ngelen te shkruara per aq kohe sa do egzistoje se qeni.
e verteta eshte qe ketu kemi te gjithe te drejten e lire te fjales por nuk na jep fuqine te ushqejme urrejtje ndaj njeri tjetrit .

e rendesishme ajo qe thekson NS-6 , te tjerat rregullohen edhe duke replikuar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 17:36
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Citim:
Po citoj ato që tha lule


po mi gjo e trash tani e more vesht ti?:p

bej si un veji kyçinKujt i ke vene kyçin ti mi tallaferes ë, . Pastaj mire qe ja paske vu kyçin asaj tates por me e keqja eshte se po ju thu dhe te tjerave qe tbojn si ty,po pse me dore do i bime ne pastaj.

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Mirembetshi kinga ju du fort dhe une.Edhe ne te duam fort kinge,tani ma shpjego pak ti muve (tek veshi fshehurazi)pse je largu me deshiren TATE ti, pse te merziti x-i apo ypsiloni.Sa shume qe e rruke per virtualitetin.

ps. faje na e shpjego pak a eshte e mundeshme te lexohen mp .

Modifikuar nga lezhjani-82 datė 06/02/2012 ora 02:16

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 17:42
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Mire qe eshte ne nentemen e humorit thuaj...............

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz


Kujt i ke vene kyçin ti mi tallaferes ë, . Pastaj mire qe ja paske vu kyçin asaj tates por me e keqja eshte se po ju thu dhe te tjerave qe tbojn si ty,po pse me dore do i bime ne pastaj.

ps. faje na e shpjego pak a eshte e mundeshme te lexohen mp .Po kot ste thot pervers AD ty , ça kena fol prv ne ri????
Ti baba shembullor ,e un me *misterin tim* ( s'vej njeri me te qe mrafte damlla kur i hyna dhe un rruges se budallikut ) .
Mjes mroma si komshi kena fol
Tallaferen myll do e mbaj se ska lezet mo , virtualiteti osht i keq sa dhe i bukur , ama ka kohen e vet ....PASTAJ un vdes per çik humor( ktu e gjen gratis)
Tani kohen time e ka dikush tjeter ( Ne fakt e ka pat gjithmon)....

p.s Faje thuja veç , le te ngeli enigem ky mhb

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 18:26
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha al74


jam rezervu te pergjigjem te kjo teme jo per mungese respekti ndaj anetareve qe kane kerkuar shpjegime por sepse kjo teme duhet te qendronte ne "neforumin e moderatoreve" .Mungesen e respektit e tregove kur shfytezove nje bisede timen me shejtonen per inate vetjake fjalet e tjera jane te mendosh qe djathi o sapu ...une se mendoj te pakten ...

po te them dhe dicka te fundit mua si BIONDE sme intereson e as dua tja dije nese shejtonja, ti ,apo dikush tjeter eshte moderator super moderator apo padroni i forumit per mua jeni te gjithe njelloj ne te njejtin nivel.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 18:32
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Re: Mire qe eshte ne nentemen e humorit thuaj...............

Citim:
Po citoj ato që tha lule


Mjes mroma si komshi kena folPo mi po,por ja qe ka njerez qe edhe per kete gje i bien me dore .
AD me more me qafe me ate shprehjen pervers dhe mqs ra fjala jeni vete ashtu ,mire thone me mire syri se nami .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 18:47
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.