Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892


Gossip - Heavy Cross par Henrietta-Aime-Fumer_Tv

Pershendes AD-ne me rastin e largimit (te perkohshem) nga FH.Shejtone degjoje kete kenge por me ze te larte mundesisht ne maximum,ashtu si bej une kur jam ne makine.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 18:55
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz

ps. faje na e shpjego pak a eshte e mundeshme te lexohen mp .


Ata qe bejne software per forume nuk jane budallenj te krijojne mundesi leximi MP, passwordesh, etj. Edhe ata qe hapin forume nuk jane budallenj te lejojne moderatore e administratore te lexojne mesazhe private. Kjo mundesi nuk ekziston fare ne software, as ne panel, asgjekundi. Pervec kesaj ketij forumit tone i jane shkurtuar mundesi qe normalisht kane administratoret ne forume te tjera. Me specifikisht administratoret nuk bejne dot spostime masive temash, nuk dergojne dot emaile masive, nuk hapin dot asnje konfigurim qe ka te beje me design, nuk hapin dot as nenforume te caktuara sic eshte Ditari Personal, nuk bejne dot backup te forumit, etj. Modifikimet per keto jane bere ne kodin e programimit dhe nuk levizen kollaj.

Passwordet ruhen te kriptuara ne database. Kriptimi eshte unilateral. Domethene nuk dekriptohet dot kurre. Forumi krahason versionet e kriptuara te passwordeve kur dikush identifikohet, jo passwordet vete, sepse nuk ka mundesi te kuptoje si eshte dekriptimi i asaj qe ka ne database. Edhe sikur gjithe database te vidhet passwordet nuk gjehen dot si kane qene.

Thene kjo, lulja ka fantazi te bollshme dhe eshte e drejta saj. Nese ka abuzime neper forume te tjere kjo behet ose qellimisht ose gabimisht (psh jane lene administratoret te luajne me database, etj). Kjo eshte pune per ata qe e bejne dhe natyrisht sipas kokes dhe festen, nje manaxhim i tille ka anetare te nje lloji tjeter nga cka patur FH.

Ndersa per temen, nxjerrja e diskutimeve dhe sondazheve te stafit ne publik eshte nje trafik informacioni qe behet njesoj sic behen pazar informacionet e njerezve. AD ka qene dhe eshte nga personat me aktive, por ketu mungon etika baze e diskutimit ne staf. Jo se ka gje per te fshehur, por sistemi i berjes se diskutimeve pazar i takon nje kategorie tjeter njerezish dhe moderatoresh. Fakti qe pazarlleku ka ardhur duke u shtuar me lindjen e Facebookut, MSN, Skype, etj, nuk domethene se jemi te detyruar ta pranojme. Dhe nuk ka as pse perdoret per te demigruar moderatore te tjere duke u nxjerre postimet ne publik qe gjoja ta marrin inat anetaret e tjere. Pjekurine dhe deshiren e mire te AL74 nuk e ve dot ne diskutim nje teme si kjo, aq me teper qe ai diskutim ka ndodhur spontanisht pa inate personale dhe pa strategji klanesh neper mesazhe private.

Ambjenti virtual shqiptar ka nje fatkeqesi te vogel, sic eshte udhetimi i moderatoreve nga nje forum ne tjetrin, qe ka bere te transferohet ndonjehere e njejta klime pazari ne forume te ndryshme. Te analizosh deshiren e njerezve per tu bere moderator eshte hesap me vete. Por ajo qe mund te zgjidhte disi ndarjen e klimave forumore eshte aftesia e secilit per te kuptuar diferencat e cdo ambjenti. Ne fund te fundit secili ne jeten e perditshme sillet ndryshe me njerez te ndryshem, gje qe e ben diten me variacion dhe jeten interesante. Homogjeniteti i sinqerte karakterial nuk eshte shume i dobishem ne long-term.

P.s. Ah meqe ra fjala, AD ka hapur nje sondazh hakmarres ndaj AL74. Ideja eshte "Ti kerkon te hiqem une, prej inatit une kerkoj te hiqesh ti". Kshu po, qe behen diskutimet e njerezve te rritur...

Modifikuar nga Fajtori datė 05/02/2012 ora 19:14

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 19:05
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz


Po mi po,por ja qe ka njerez qe edhe per kete gje i bien me dore .
AD me more me qafe me ate shprehjen pervers dhe mqs ra fjala jeni vete ashtu ,mire thone me mire syri se nami .ah ngordhsh ti te hongsha humorin me buk me djath *tipik rrugaç* .
po desh me prishe pune .

Ti pershendete AD un po e puth . plas tani mdrrrrrrrrrrrr
Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Thene kjo, lulja ka fantazi te bollshme dhe eshte e drejta saj. Nese ka abuzime neper forume te tjere kjo behet ose qellimisht ose gabimisht (psh jane lene administratoret te luajne me database, etj). Kjo eshte pune per ata qe e bejne dhe natyrisht sipas kokes dhe festen, nje manaxhim i tille ka anetare te nje lloji tjeter nga cka patur FH.


Me vjen keq qe jam kaq e drejt perdrejt Faje , po duke qen vete admine ne 2 forume te tjera e di qe ndodh.Ju vjen keq apo mire juve.( se kam ber un , sepse s'me intereson privatesia e dikujt , po e kan ber koleget e mi)!
Tani po e mbyll me kaq kete debat ME TY duke ju dhen nje sygjerim , meqe ky forum venitet sepse ata qe i japin alegri , nuk jan te mirepritur gje qe dket qarte me largimin e tyre.. ndryshojani emrin forumit , nga FORUMI HORIZONT verjane SI TE JET VENDI , BEHET KUVENDI.. sepse i shkon pershtat me shume.Ajt kalofsh mire tani.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Modifikuar nga lule datė 05/02/2012 ora 19:14

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 19:05
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Citim:
Po citoj ato që tha lule
NS-6 ke qen noj her admin ne nje forum?? un qe flas sflas kot ,
se bejn nese sduan( nese jo ) por jo se s'munden
e un qe e them nuk flas kot .

Ceci nuk tbesoj ti kesh provu t'gjitha mjetet .
naaah ta bosh dhominKam qene mod per nje periudhe gati 4 vjecare ne kete forum dhe ne fund u largova me deshiren time nga ai post
Ate qe e them e pohoj serish sepse e di fare mire. E them sepse mbaj mend ate qe shkruhej ne zonen e modeve ne ate periudhe qe kam qene mod dhe sepse ka pase precedente ku mendohej se lexoheshin mesazhe private dhe ne fund u tha e u ritha qe nuk mund te behej kjo gje! Nese mund te behet kjo gje atehere i bie qe je futur ne profilin e tjetrit dhe fare mire mund ti nderrosh passwordin, emailin e njoftimeve etj...te ishte kjo e mundur, bani nuk do ishte i nevojshem sepse anetarin do ta shkalloje nervash duke i ndryshu profilin

Ajo qe dua te theksoj eshte edhe nje gje tjeter : Kam marre pjese ne nje nga carjet me te medha te stafit te forumit qe ka ndodhur ne ate periudhe qe kam qene mod dhe nga ku lindi edhe nje fare rregullore per te shmangur sherret qe mund te vijonin. Gjithcka lindi nga gjera te vogla qe me kalimin e kohes u shtuan derisa u be lemsh puna. Eksperienca me ben te them qe keto sherre nuk jane kurre konstruktive por vetemse shkaterrojne! Moderatorlliku nuk duhet pare si nevoje per te qendruar ne forum, por si nje menyre per te rregulluar nje zone qe ti mbetet edhe atyre qe vijne pas dhe qe do donin te lexonin ate zone. Ne disa raste, njerezit sja kane idene se cfare do te thote me qene mod gjithsesi dhe se cfare nervash duhet te kesh ne disa raste, e aq me teper me qene admin. Kam qene ne nje periudhe kur ka qene Wydra admine dhe me pas u largua (me deshiren e vet) dhe u zevendesua nga Lela dhe di mire cfare nervash duhet te kishe per tu marre me te gjithe.

Nese dikush largohet nga moderatorlliku nuk duhet ta shohe si hakmarrje por thjesht si nje faze te re ne forum si anetar i thjeshte...nuk do te thote qe nuk ekziston mundesia per tu ribere mod besoj (ka zone te tera qe jane po mod ne forum) keshtu qe ne nje moment te dyte mund te rikerkohet serish me u bere! Me duket mjaft e thjeshte.

Mos ngaterroni virtualitetin me jeten reale dhe mos lejoni qe e para te mbizoteroje mbi te dyten. Te gjithe futemi per te kaluar momente qetesie dhe argetimi ketu...jo me shkaterru nervat me teper. Prandaj, nuk ja vlen te hapen sherre dhe merzitni qe nuk do sherbejne per asgje! Mos i prishni gjerat per llafe goje dhe te prishni keshtu shoqerite qe keni krijuar ne kete forum.

Cilido te jete shkaku i ketij "sherri" qe po shoh ketu, nuk besoj se eshte i tille sa te prishe keto shoqeri. Gezohuni njerez se boll probleme kemi ne jeten e vertete...hiqini nga mendja per ato pak minuta qe kaloni ketu!

Gjithmone me mirekuptim!

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Modifikuar nga NS-6 datė 05/02/2012 ora 19:25

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 19:18
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Luleee

Moderatoret nuk vihen ne baze te alegrise. Dhe as nuk largohen nga forumi kur hiqen nga stafi.

Ti e di mire lule qe te vetmit njerez qe jane larguar ketu e kane bere balte ne te folur, ndersa gjithe te tjeret jane pranuar, duruar dhe stimuluar kur kane qene ndryshe. Sidoqofte, mos kujto se do bejme lavde e nure per te bere ambjent alegro me zor. Keta qe jemi, jemi. Rendesi ka te mos perjashtohet njeri kot me kot. Kusuri eshte pejse e raporteve qe krijohen spontanisht dhe nuk i takon stafit te jete alegro qe te beje gallate sa per sy e faqe. Mos harro gjithashtu se forumet jane vende ku diskutohet ca me gjate se me dy rreshta, edhe pse shumica e mesazheve jane gallata batutash qe zevendesojne chatin. Kjo eshte ok, por s'mund te thuash obobo s'ka alegri ne forum. Funksioni paresor i forumit eshte te shkembejme tru dhe mendime, edhe pse kur behet gallate shkembimi behet me i kendshem.

P.s. Cfare opsioni ne panel te kujt software te lejon te lexosh mesazhet e njerezve? Ti sqarojme keto gjera se shpesh ata qe s'dine mire anen teknike fantazojne pa limit. Sic thote nje kushuri imi qe cdo gje sot neper filma behet me kompjuter, prandaj si beson.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2012 19:26
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Re: Luleee

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori


- Rendesi ka te mos perjashtohet njeri kot me kot.
- Funksioni paresor i forumit eshte te shkembejme tru dhe mendime, edhe pse kur behet gallate shkembimi behet me i kendshem.
Faje edhe kur dikush largohet me deshiren e vet nje lloj perjashtimi eshte.Une kam vite ketu dhe ka me djetra antare qe jane larguar qe ketu,Kontinenti,Dreqja shkodrane,Admirali,Plloshani,Lela qe rralle hyn ketu ,Petrit Kola e plot te tjere qe sme kujtohen ,pse-ja pak rendesi ka por adminet(sa jane ne fakt) ,moderatoret dhe supermoderatoret(se dija qe ekzistonin) sduhet te jene njerez te ngurte,inatçinj e me shpirt te vogel .Kjo gje varet nga ty por ti ne vend qe te jesh ne drejtim dhe te kesh parimin fol e qesh je vete i pari qe konfrontohesh me antaret.Ja tani qe po shkruaj ne FH ke vetem 5 antare ne linje dhe nja 50 vizitore ndersa te Zeri yt jane 15 anatare dhe 500 vizitore.

Funksioni paresor eshte te shkembejme tru ,çme bere te qesh o Faje i papare je,per mua fajin kryesor e ke ti pastaj te tjeret qe bejne mocione per "shperdorim detyre" . ,po ndonji pike per korrupsion a ke vene ne rregullore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2012 20:36
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Thumbs up

Re: Re: Luleee

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz

,moderatoret sduhet te jene njerez te ngurte,inatçinj e me shpirt te vogel .Me behet qefi qe sjam e vetmja qe e kam menduar nje gje te tille keto dite por e keqa eshte se ta fusin aq bukur e aq me lezet sa me ngeli koka mbrapa ...Nesje them se tani qe shejtanja u vetlargua me deshire kush do jete perndjekja e radhes se u beme si ke gjuetia e shtrigave....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2012 21:01
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

se kuptoj sa shume merziteni per ceshtje qe sju prishin pune. Po ti dishit te gjitha gjerat nuk do hamendesonit keshtu. Nuk po them qe s'mund te jepni mendimin tuaj, por per aq sa dini flisni shum

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2012 21:38
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

NS-6

e vlersoj mundimin e citimit tend gjithashtu qellimin e mire per te zbutur dialogun e ksaj teme( ne nentemen e gabuar) , po si je pergjigj pyetjes qe bona...
Nese ke qen Moder apo SM , ske te njejtin Panel me nje ADM . ndaj dhe opsionet s'jan njesoj , nese ke qen ADM ather ne forumet qe un isha ( se tani kam heq dore u be kohe) behej.

Nese sjam e sigurte ne diçka un hesht , ama aty ku kam siguri vazhdoj replikoj sepse jam e sigurte ne ato qe them.

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Pervec kesaj ketij forumit tone i jane shkurtuar mundesi qe normalisht kane administratoret ne forume te tjera.

Ja dhe konfirmimi i shefit . te jem pre jush ktu mbyllet dhe ky debat , ndaj dhe s'replikova me mrom

Ne lidhje me shoqerin , si e the dhe ti eshte mire mos ndodhin kto keqkuptime sidomos mes jush qe njiheni prej vitesh. Nje gje te siguroj un si lule , kudo qe kam shkelur jam kam kaluar super , nese jam larguar e kam ber per motive personale .qe s'besoj se jam e detyruar ti hedh ktu).

Respekte per ty !!

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
nxjerrja e diskutimeve dhe sondazheve te stafit ne publik eshte nje trafik informacioni qe behet njesoj sic behen pazar informacionet e njerezve.


Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Sidoqofte, mos kujto se do bejme lavde e nure per te bere ambjent alegro me zor. Keta qe jemi, jemi.


o Fajeee po si pretendon te mos largohen njerzit , kur nuk shikon ça flet vet...? Ti je dhe njeri me brum e me llogjike per te shprehur kto fjale .ça kujton ti more , se kemi ardh ktu per tnga gritur kush flamurin?? apo ndonje lapidar GABOHESH.
Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Moderatoret nuk vihen ne baze te alegrise. Dhe as nuk largohen nga forumi kur hiqen nga stafi.

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
AD ka qene dhe eshte nga personat me aktive, por ketu mungon etika baze e diskutimit ne staf.

Dhe ktu je gabim , sepse nese ka antare qe e gjen ne cdo nentem (ja thashe dhe NS kte gje ) dhe qe ja vlen te lexohet sepse nuk flet budalliqe per tmbushur faqet eshte AD.
Pse ça qenka acces kshu , qe mendon se eshte larguar nga kjo arsye ?

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
P.s. Ah meqe ra fjala, AD ka hapur nje sondazh hakmarres ndaj AL74. Ideja eshte "Ti kerkon te hiqem une, prej inatit une kerkoj te hiqesh ti". Kshu po, qe behen diskutimet e njerezve te rritur...


Meqe AD e beri kte gabim ,, vazhdo beje dhe ti , apo se ke mbushur moshen ti? ndoshta eshte kjo ,....AH te lejohet ather

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
P.s. Cfare opsioni ne panel te kujt software te lejon te lexosh mesazhet e njerezve?


Sapo bere nje budallik tjeter...
si more u nxirrkan gjerat e stafit ??
çeshte e drejta çdo gje ne lidhje me forumet , msnt e vjetra ngelen ne pc time te vjeter , e skam nge ti rikthehem me . e then me pak fjale , i kam harruar e skam me nerva ti rikthehem me ktyre gjerave , shijoj forumin si antare e thjeshte me mjafton kjo.

U lodha , nqaf me pacit se sjam dhe mire sot.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2012 22:22
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

ore kaq e keqe u beka jeta kur kaloke nga moderator ne anetar te thjeshte?

Dmth ti citimin e Fajtorit:
Po citoj ato që tha Fajtori
Pervec kesaj ketij forumit tone i jane shkurtuar mundesi qe normalisht kane administratoret ne forume te tjera.

...e merr si mundesi qe adminet te shohin mesazhet private! Dmth nga gjithe ato kuptime qe mund te kete kjo fjali, ti shkon e merr pikerisht ate qe kerkon patjeter te jete e vertete! Mua kjo gje nuk me duket konfirmim...thjesht me duket qe forumet si AF a ZY a FV a FSH a ku ta di une kush tjeter, duke pasur nje version me te avancuar forumi, kane me teper panel kontrolli me te gjere por qe sdo te thote qe lexojne mesazhet private! Edhe ky arsyetim ecen me ate qe ka shkruajtur Fajtori.

Une nuk kam nevoje qe te zbus dialogun sepse nuk besoj qe se eshte nevoja per kete gje. Besoj se pyetjes tende ju pergjigja me pare sepse sic te thashe, per kete ceshtje jane hapur sherre te vjetra dhe eshte percare stafi. Natyrisht nuk e kam per detyre as per te bind me kete gje. Me thuaj ne cilet forume paska qene e mundur kjo gje sepse nese ne te vertete kjo gje eshte e mundur, as nuk ja vlente te kaloje sekonda ne ato forume e jo me te shkruaje postime

Gjithsesi, besoj se kjo ishte pergjigja ime e fundit ne kete teme por edhe nje here keshilla: Ketu keni te beni me nje jete virtuale prandaj mos i hapni vetes probleme edhe ne keto pak minuta qe do ishin qetesim.
Heret a vone te gjithe do e leme kete forum dhe do vijne te tjere qe do vazhdojne.
Misteriozi thote qe tek Zeri Yt jane 500 vizitore? Une per si e kam pare kete forum dhe si e kam jetuar dhe e jetoj them qe edhe sikur 1 vizitor dhe asnje anetar ne dite te vizitonte kete forum, mjafton qe kur te futet te lexoje dicka te hajrit dhe te thote qe dicka interesante e mesoi, ky forum ja ka arrit qellimit!
Sa prej jush kane lexuar tema e hapura ne fillimet e ketij forumit? Asnjeri prej atyre qe shkruanin atehere nuk shkruajne me (Adelaide, i_lire,hirushja,Wydra, sunbeloved, indrit, etj) dhe i kane lene vendin te tjereve...eshte cikli natyral i forumeve! Ama eshte kenaqesi me i lexuar shkrimet e tyre kur hap temat e vjetra!

Boll ka pare ky forum sherre e rob qe kaluan ne nje second life ketu brenda!

Ju uroj gjithe te mirat njerez dhe gjithmone me mirekuptim!
Mendoni serish!

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2012 22:51
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.