Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Qekam lodh kot duke ta shpjeguar ..ja po e provoj dhe njeher.

Un si vej me rendesi jetes virtualle per motivet e mia personale.s'futem me ne asnje Forum perveç ktu , sepse nuk kam kohe e kunderta e asaj qe ti the :

NS-6 ore kaq e keqe u beka jeta kur kaloke nga moderator ne anetar te thjeshte?
Nese e the per AD , nese 1 dite do jet ktu t'pergjigjet vet me mire.
Un po ti rikthehem , jam prap ADM e SM , po skam me nerva as kohe ose me troç , jam e perkushtuar per gjera me me vlere se kto , pa ofenduar njeri kuptohet! . Te meresh me ato , duhet t'kesh me shum kohe , e te jesh me e disponueshme ne Pc , gjithashtu duhet ti kesh nervat e forta , jo vallai un s'mbaj mo .
Msn 1 qe kam kam miqt e mi t besuar ,( msnt qe me lidhnin me ato forume i kam mbyllur ) pastaj fcb , skype , my espasse leshi preshi skam e sme duhen !!! e kjo tregon te kunderten e asaj qe ti the.
Njs kalofsh mire..lexohemi.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Shkurt 2012 23:04
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
se kuptoj sa shume merziteni per ceshtje qe sju prishin pune. Po ti dishit te gjitha gjerat nuk do hamendesonit keshtu. Nuk po them qe s'mund te jepni mendimin tuaj, por per aq sa dini flisni shum

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 02:53
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
se kuptoj sa shume merziteni per ceshtje qe sju prishin pune.


Dmth ti na keshillon qe mos ste merzitemi shume nqs na preket privacia ,e thene troç mos e rruni fare nqs ju lexohen mesazhet private se sprish pune ,ja me çkuptoj kesaj DEB...(shkurtim epiteti eshte ky ) si ben pershtypje , kjo eshte angleze dhe se rrun fare po ti lexohen MP,po mua si zenun albanezi qe jam me djeg.

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Nuk po them qe s'mund te jepni mendimin tuaj, por per aq sa dini flisni shum


Sdime shume ....ti "kaur i derrit"(kaur jam dhe vet prandaj mos u merzit) je i ri ne forumin tone prandaj seshte mire ti japesh mend te tjereve.

NS-6 perveçse per tu informuar dhe mesuar , me shume vime per tu argetuar per te shkembyer batuta me njeri-tjetrin por edhe per tu share se diku do e shfryjme.................per stresin e kisha llafin.Keshtu mendoj une se ka plot qe vine per te dhene mend (ata qe mendojne se i dine te gjithe psh) ,ka qe vine per t'bere tifozllik dhe citojne thjesht dike pa dhene ndonje mendim te vetin ,ka edhe te tjere qe vine per te shitur pordhe(a thu sna mjaftojne tonat) ,por shumica mendoj se vine per tu argetuar dhe kenaqur.Dhe bukuria e forumit kjo eshte sepse secili gjen vetveten.
Psh Lezhjani shikoj qe me paska fshire pjesen kur une thoja qe Faja qenka knoq tu i ra me dore duke lexuar MP ,po leje se su be qameti se me dore i kemi ra te gjithe (s'esshte per femrat kjo) .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 06:07
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Tani po qe kjo teme eshte ne nenforumin e duhur

Hahahahahahahhahahahahahahah misterioz ti je per t'ther,
ZENUN thot se jam rruges per ne shkolle (e nga cel)
trema robt verdall aq kam qesh ( leje Lezhjanin se e ben per tmiren e popullit )

Sygjerimi im i radhes eshte: Te kaloje ke * Interesante*

Misteriozi ku je ti me AD t'vi ti fus nje rregjistrim dhe un???

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 08:11
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Une them se cdo gje eshte brenda programit. Nqs arrijme te ndajme funksionin e forumit,kush e administron ate,nga moderatoret e deri Tek antaret,ku secili mban vendin e tij pa qene nevoja te futemi ne te thella atehere jam e bindur se sdo ndodhnin keto gjera.

Eshte e vertete qe forumin horizont e kane frekuentuar njerez me opinione te ndryshme,debate te llogjikshme ne te shumten e rasteve,njerez te rinj qe kishin sec te thonin dhe qe nuk shkruanin thjeshte per te shkrujtur dhe Nqs Jane larguar e kane bere sepse si cdo fillim qe ka edhe mbarim.
Nqs per disa,ata u vetlarguan per x apo per y apo per mardhenie te konsumuara atehere del qarte se natyra humane nuk rri dot pa u futur gjithandej.

Me konkretisht AD per mua personalisht duhet te tregoj ne te tilla rastesh forcen e saj, qe edhe ne momente te veshtira qe mund te kaloj me moderator apo admina ajo s'duhet te largohet ne kete menyre. Gjithmone duhet te kujtoj edhe momentet e bukura qe i kane dhene po ata njerez.

Nje gje kam urryer ne jeten time kur dikush lan hak mbrapa shpine. Kjo me duket gjeja me e ulet tek nje njeri. Dhe ketu dua te qendroj pak te fajtori,ai vertet nuk para flet por vezhgon me shume gjithashtu kupton se ne momentet e veshtira shumica largohen ne menyre te cuditshme dhe nuk mjafton vetem kaq por mundohen te hedhin balte mbi figuren e tij, kurse ai behet me i forte nga rrezimet e shpeshta qe i behen padrejtesisht dhe mbi te gjitha ai i qendron besnik pergjegjesive qe ka...

Te gjitha keto ndodhin si rrjedhoje e mosrespektimit te lirise dhe tolerances ndaj tjetrit, qofte ky kushdo!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 10:23
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Nje gje kam urryer ne jeten time kur dikush lan hak mbrapa shpine. Kjo me duket gjeja me e ulet tek nje njeri. Dhe ketu dua te qendroj pak te fajtori,ai vertet nuk para flet por vezhgon me shume gjithashtu kupton se ne momentet e veshtira shumica largohen ne menyre te cuditshme dhe nuk mjafton vetem kaq por mundohen te hedhin balte mbi figuren e tij, kurse ai behet me i forte nga rrezimet e shpeshta qe i behen padrejtesisht dhe mbi te gjitha ai i qendron besnik pergjegjesive qe ka...Me fal Cecilia por je shume gabim te keshilloj dhe nje here ta lexosh mire sepse nese ke lexuar kete teme ne fillim asnje ska hudh balte mbi Fajtorin balta eshte hudh per AD qe ka nxjerr sekretet e forumit dhe kjo eshte gomarlliku me i madh se ketu ne kete forum ska asgje per sekret se na dine sa qime te bardha kemi ne koke imagjino te tjerat ....
Ku eshte haku qe po i lajme Fajtorit mbas shpine sepse del qe spo kemi halle te tjera ne jete ne familje ne pune po te merremi e te bejme komplote kunder Fajes e cdo fitojme naj medalje ...
Po nuk medoj se dhe Faja kalon kohen duke u fshehur sepse ka frike nga komplotet e mundshme sepse me sa shof shume si eshte bere vone si kur e shajne si kur e lavderojne ka drejtimin e tij ...
Hajde, hajde,po pse mendon se jeta jone rrotullohet vetem rreth Fajes jetes se Fajes dhe forumit te tij ...personalisht skam ku te coj Fajet e mia mendo sesa e vras mendjen te godas Fajen... ndoshta e vetmja goditje qe i kam dhene dhe e kane vrare kane qen puthjet kafshimet dhe dashuria qe ngela duke ja shpreh po u nise nga kjo ke te drejte por si kam hedhur balte i kam hedhur grimca dashurie.
Ndoshta gabimi i vetes i Fajes dhe jo vetem i tij i imi i joti i asaj si te gjithe humanet eshte qe i ka besuar shume disa njeresve qe i jane hequr si shoqe,shoke dhe nga mbrapa i kane treguar dhe sa nishane ka ne trup sigurisht nese kan pasur fatin ta takojne se kshu me te degjuar e me te thene une jam beqare dhe pse po me behet cuni per te martuar.
Sa per mesazhet private di dicka qe dhe kur skam hyre ne forum per vite me radhe kur kam hyre kam gjetur te palexuar akoma mesazhe te derguar dhe une nuk mendoj se i lexojne po se dhe po ti lexojne mire bejne le te vashdojne te merren me monologun e penisit .

Modifikuar nga BIONDIA datė 07/02/2012 ora 15:34

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 15:21
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Patjeter qe duhet te te kene genjyer (provokuar) per te te pare besnikerine tende!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 15:52
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Patjeter qe duhet te te kene genjyer (provokuar) per te te pare besnikerine tende!


Cecilia provokimet une i kam shume qef sepse si kuptoj hic kur mi bejne tregohem inocente .Besnikerine s'po e gjejme ke familjaret imagjino ta kerkojme ne virtualet .Po e kuptove qe spo shan njeri Fajen e di qe e ke debulese prandaj te citova .
Cecila je e sigurt qe i ke nejt besnike Fajtorit ..

Modifikuar nga BIONDIA datė 07/02/2012 ora 16:16

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 16:08
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


..... te hedhin balte mbi figuren e tij, kurse ai behet me i forte nga rrezimet e shpeshta qe i behen padrejtesisht dhe mbi te gjitha ai i qendron besnik pergjegjesive qe ka...
Te hedhin balte mbi figuren e tij ....balte mbi udheheqesin tone te dashur xhaxhin Enver (xhaxhin Faje) qe e kemi sa malet por ai qendron shkemb graniti sepse populli e do dhe e duartroket...
Ja ke fut kot plako,ktheje vete ne gjinine femerore se nuk e di si i thone .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 16:14
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Misterioz me cin skuadre ben tifosllik ti cuni mos je gje juventin hahahhhahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 16:30
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.