Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Misterioz me cin skuadre ben tifosllik ti cuni mos je gje juventin hahahhhahah


Une bej tifozllik vetem per Liverpulin dhe Angline,skuadrat italiane si shoh dot me sy se jane kot fare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 16:55
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz


Une bej tifozllik vetem per Liverpulin dhe Angline,skuadrat italiane si shoh dot me sy se jane kot fareKurse ne bejme tifozllik per Arsenalin dmth kalamoni na vdes ,une preferoj Mancesterin U. kshu dashuri e vjeter hahahahah tani si per here te pare shiko icik Juven he sje sjemi aq keq dhe ne taljonet po he...meqe jemi ke tema per te qesh me kujtohet vjet nje skene ku po jepej nje ndeshje e kampionatit angles dhe nje tifoz me furce dhomesh ne goje ne stadium .Kjo po qe ishte per te qesh higjena e gojes o e rendesishme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 17:06
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz


Te hedhin balte mbi figuren e tij ....balte mbi udheheqesin tone te dashur xhaxhin Enver (xhaxhin Faje) qe e kemi sa malet por ai qendron shkemb graniti sepse populli e do dhe e duartroket...
Ja ke fut kot plako,ktheje vete ne gjinine femerore se nuk e di si i thone .Avash icik ti misterioz, se vertet plako eshte ber per spketakel ketu. Ore e kuptoni se te gjithe ata/ato qe e shajne i Jane lepire mbrapa kuintave, dhe pa pike turpi hedhin kunja poshte e lart...po kjo padrejetesi sme pelqen ketu. Ku qendron dinjiteti i ketyre njerezve ą mund tme thuash?

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 17:08
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
misterioz
rrugaē

Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Mesazhe: 892

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Avash icik ti misterioz, se vertet plako eshte ber per spketakel ketu. Ore e kuptoni se te gjithe ata/ato qe e shajne i Jane lepire mbrapa kuintave, dhe pa pike turpi hedhin kunja poshte e lart...po kjo padrejetesi sme pelqen ketu. Ku qendron dinjiteti i ketyre njerezve ą mund tme thuash?Prape gabim plako,une psh e kam share dhe e kam lavderuar por qe ta kem lepire mbrapa JO KURRE , ti flet kot ashtu ne pergjithesi apo e ke nga pervoja.
ps. Ç'mu kujtua Silloja me xha Brahon ,momenti kur Nafija nderhyn diku ne biseden e tyre dhe Silloja ja kthen :dybekun Nafije

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 17:14
misterioz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto misterioz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Jo edhe ti gabon normal qe ti si je lepire se sje femer por as une jo e jo. As nuk e njoh dhe pikerisht prandaj flas keshtu. Sepse kam rastisur disa here te njejtat gjera, me duken vertete padrejtesi sepse ti mer qyp ( jo ti por ne pergjithesi) kur shikon qe ai qenka kaq i keq,i poshter,etj perse e vazhdoni mhb? Perse gjerat duhet te arrijne ketu? Une per vete s'arrij te kuptoj kete mentalitet!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 17:21
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

........

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 17:22
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Ore e kuptoni se te gjithe ata/ato qe e shajne i Jane lepire mbrapa kuintave, dhe pa pike turpi hedhin kunja poshte e lart...po kjo padrejetesi sme pelqen ketu.Cec mbaj gojen te lutem se une Fajtorin se kam lepire asnjeher mos me ngatarron me ndonje tjeter .Por meqe ti je e sigurt qe kjo ka ndodhur dua ta konfermoi dhe Faja nese une si BIONDE kam bere nje gje te tille mbapa kuintave se perpara e lexon vete ai.Faje do flasesh ti apo jo se do behet nami ne forum sonte ...Bruni ti pse qesh te lutem lepihet Faja dhe kilikosesh ti bir selmani nenes u be ketu .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 17:24
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Jo bionde jo skam gje as me ty as me asnje tjeter. Po flas vetem ate qe shof e lexoj vete.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 17:27
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


Me fal Cecilia por je shume gabim te keshilloj dhe nje here ta lexosh mire sepse nese ke lexuar kete teme ne fillim asnje ska hudh balte mbi Fajtorin balta eshte hudh per AD qe ka nxjerr sekretet e forumit dhe kjo eshte gomarlliku me i madh se ketu ne kete forum ska asgje per sekret se na dine sa qime te bardha kemi ne koke imagjino te tjerat ....Bionde askush nuk ka hedhur balte mbi AD. dhe as eshte kerkuar largimi apo "pushkatimi" i saj . eshte hapur sondazh ne nenforumin e moderatoreve per ti hequr statusin e moderimit meqe eshte shkelur rregullorja e forumit . e gjithe kjo ka ardhur vetem pasi eshte terhequr vemendja ne menyren me te qete te mundur.
tani sinqerisht ky problem u spostua ketu mes jush dhe keni te drejten ta diskutoni por i takonte AD te diskutonte ketu meqe eshte nismetarja e temes qe ti jepte ze te Drejtes se saj.
po i lexoj te gjitha cfare shkruani e te them te drejten sikur jane te pakte ato qe kane lexuar postimin e pare por jane perqendruar vetem te "largimi" i AD.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 17:32
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bruni22
W la mussa

Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Mesazhe: 1800

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA

..Bruni ti pse qesh te lutem lepihet Faja dhe kilikosesh ti bir selmani nenes u be ketu .
Io no mai!

Io? No no nemmeno io!


Bionde po i qendroj temes asgje me shum! thuaj po deshe qe jam jasht teme ehh

.......

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2012 17:34
bruni22 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bruni22 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Per te qeshur!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.