Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Ka hup shelgu, hajt se tash po e gjejm.
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Mos ke hanger gje tjeter se qameti dy dite te treten duhet te shkosh te doktori.


Dje po, byrek me qepe e me domate. Vite era gjalpe dele.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2012 19:34
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu


Dje po, byrek me qepe e me domate. Vite era gjalpe dele.

Domatet? me mire mos ti kishe futur ne byrek, shijojne me mire te fresketa si shoqeruese.
Byreku me djathe dhe nje kokerr domate me shijojne shume sa edhe tani po me shkon goja leng. prej urise ne fakt.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2012 12:33
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Domatet? me mire mos ti kishe futur ne byrek, shijojne me mire te fresketa si shoqeruese.
Byreku me djathe dhe nje kokerr domate me shijojne shume sa edhe tani po me shkon goja leng. prej urise ne fakt.Mire e ke, edh keshtu shkon.

Per pjeshke si ja ben ti Piktor?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2012 22:59
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu


Mire e ke, edh keshtu shkon.

Per pjeshke si ja ben ti Piktor?

heehhe e di ti se pjeshket jane dobesia ime prandaj kerkon ti ikesh muhabetit.
Qe thua ti pjeshket qe te shijojne sa me shume duhen ngrene kadale kadale. Nuk ka rendesi se jane me lesh a push si i thua ti?
Afroj ngadale buzet i marr ere mire e mire dhe hap gojen avash avash me afsh kuptohet dhe i fus nje te kafshuar te lehte...
Te hash pjeshke eshte si nje poezi e bukur e embel qe te perhumb ne deliresine e saj ...
Te hash pjeshke nuk eshte mekat. Per mollet thone se po.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2012 19:36
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
heehhe e di ti se pjeshket jane dobesia ime prandaj kerkon ti ikesh muhabetit.
Qe thua ti pjeshket qe te shijojne sa me shume duhen ngrene kadale kadale. Nuk ka rendesi se jane me lesh a push si i thua ti?
Afroj ngadale buzet i marr ere mire e mire dhe hap gojen avash avash me afsh kuptohet dhe i fus nje te kafshuar te lehte...
Te hash pjeshke eshte si nje poezi e bukur e embel qe te perhumb ne deliresine e saj ...
Te hash pjeshke nuk eshte mekat. Per mollet thone se po.


Meqe ishim tek pushi dhe tek leshi. Kujdes se pushi eshte mekat. Leshi lejohet, madje edhe kur s'ka lesh fare. (Jane keto format e shartuara me kumbull) Hajde kumbull hajde. Lere se po na shkon goja leng.

Molla? Ajo e kojshiut po, i ka mollet me te kuqe-thone

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2012 17:56
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

Meqe ishim tek pushi dhe tek leshi. Kujdes se pushi eshte mekat. Leshi lejohet, madje edhe kur s'ka lesh fare. (Jane keto format e shartuara me kumbull) Hajde kumbull hajde. Lere se po na shkon goja leng.

Molla? Ajo e kojshiut po, i ka mollet me te kuqe-thone

Ashtu eshte se ne fakt po flisja per pjeshke te pjekura.
Meqe ra fjala per kojshien.
Kjo kojshia ime i bie vertet bukur fyellit, me keputet shpirti teksa e degjoj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2012 19:33
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

O Piktoro, te te bej nje pyetje se kam besim ne njohurite tende linguistike.
Po rri e po vras mendjen si i thone llafit.

Gomarit i vihet samar. Mire e dime kete.
Kalitt i vihet samar dhe shale.
Tani mua me intereson kjo e fundit; pse i thone shale?

Ne latinisht emri per ate gjene qe po flasim eshte "sela". Nga keta ta kemi marre thua? Dhe jo vetem qe e kemi marre po "selen" e kemi bere "shale"
Me sa di une shale ka vetem femra, psh ...njera nga keto motrat qe kemi ketu.
Me lindi ky mendim se pashe nje shale te bukur ne nje avatar Mos kerkoni se nuk e gjeni dot.

Glak mos u afro se nuk eshte epr ty ky muhabet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2012 19:36
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Sella ka kuptimin rri siper por ne kuptimin ulur ne bythe. Duhet te rrjedhe nga sedere.
pastaj dhe sedile e keshtu me rradhe.
Ngaqe eshte e vjeter mund te jete nje forme e latinizuar e huazuar ne shqip. Por edhe vete fjala latine mund te jete e marre nga orienti.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2012 19:49
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Sella ka kuptimin rri siper por ne kuptimin ulur ne bythe. Duhet te rrjedhe nga sedere.
pastaj dhe sedile e keshtu me rradhe.
Ngaqe eshte e vjeter mund te jete nje forme e latinizuar e huazuar ne shqip. Por edhe vete fjala latine mund te jete e marre nga orienti.


OK e mora vesh

Tani si ma shpjegon lidhjen me shalet e Sanijes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2012 22:49
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu


Glak mos u afro se nuk eshte epr ty ky muhabet.pseeeee +18 jom une

mmmm po menojsha ate shprehjen : i qan hallin kaloresit se i ngelen shalet vare
dhe ktu ngatarrohem une ... se ajo Sanija qe kena pas ne ne lagje i mante shalet gjithmone ne ajer ( apo hava )

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2012 23:11
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > Ka hup shelgu, hajt se tash po e gjejm.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.