Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Gjuhėt e Huaja > Gjuha Italiane > Caro diario...
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Topolake

Sei un Tesoro..........
E tu faresti tutto questo per noi..... ma allora sei veramente mitica....
Gli appartamenti sulla luna, ma non ci avevo mai pensato, dev essere un'esperienza indimenticabile..... sopratutto un ballo lento con gli alieni non me lo perderei mai...........

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2004 10:51
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

Talking

e vaiiiiiii.......... sono riuscita a strappare un sorriso
lela sto aspettando che arrivi la conferma della casa, l'arredamento č tutto fatto a stile orientale

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2004 12:06
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Non vedo l'ora.......
Magari facciamo anche il ballo della ventre......

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2004 12:10
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lunax
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 09/10/2004
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 272

Grazie rezi e lela!!!
Ma io sto male non tanto per il fatto di nn riuscire a vivere in questo mondo ma di pił perchč molto spesso mi sento come un pesce fuor d'acqua!!!
Poi ho sempre sti problemi di salute che non finiscono pił!!!Per non parlare dei problemi con l'universitą e il lavoro (che mi ruba tutta la gioia che c'č in me ma purtroppo lo devo fare)
Dai adesso vado!!!
Baci

__________________
Tu hai gią tutti gli elementi che ti servono per essere felice, se non lo sei, cerca dentro di te ciņ che ti impedisce di esserlo.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2004 13:44
Lunax nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lunax Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lunax (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lunax Shto Lunax nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lunax nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Ma che problemi di salute hai??????
Scusa se sono indiscreta, ma dici tutto, cosģ ti possiamo dare una mano o un aiutino se ci č possibile......
La vita č fatta di cose belle e brutte, purtroppo qlc soffre pił dell'altro.....

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2004 17:49
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tironci_pa_brecka_1
student

Regjistruar: 11/08/2004
Vendbanimi: london
Mesazhe: 56

Talking

io parli molto bene :)))))))))

ciao a tutti io soni miri
io voglio meo thono ciao di tutti edheo sio juo kamo????
io vivo di engliterra io sono tironco (((())))))))))))))::))))))))

guarda sepseo unao flaso shumeo miro ieliasteno?
io mipiche ragace albaneze mipiache belle ragace???

hahahhahah po e ler me kaq se nuk dua te tregoj talentin tim???


hajde ciao nga miri london thuni marshalla per italishten time

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2004 19:43
tironci_pa_brecka_1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tironci_pa_brecka_1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tironci_pa_brecka_1 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė tironci_pa_brecka_1't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: tironci_pa_brecka_1 Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tironci_pa_brecka_1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

u ma kije ky nuovo arrivato??
ma tu komshija i fundit je a si???une molto contenta ke tu qui venuto sei.marshalla scrivi bene italiano.po çme frega mu qe tu ne inghilterra vivi?
hajt ciao non č sei gje miri rukijes tu

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2004 09:21
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

Citim:
Po citoj ato që tha Lunax
Grazie rezi e lela!!!
Ma io sto male non tanto per il fatto di nn riuscire a vivere in questo mondo ma di pił perchč molto spesso mi sento come un pesce fuor d'acqua!!!
Poi ho sempre sti problemi di salute che non finiscono pił!!!Per non parlare dei problemi con l'universitą e il lavoro (che mi ruba tutta la gioia che c'č in me ma purtroppo lo devo fare)
Dai adesso vado!!!
Baci


lunax mi dispiace se hai problemi di salute ma tu cerca di andara avanti ottimista perchč si puņ solo migliorare.
in bocca al lupo per tutto

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2004 09:24
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Topolake

Mi sono sbrigata dalle risate, complimenti per il tuo italiano alla tironci_pa_ breçka.....
Sei troppo forte.....

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2004 10:19
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

uuuuuuuuuuuu mi lela ma veramente ti faccio sciogliere dalle risate? ma non lo sai tu mi ke io sono brava quando parlo come il tironzo_senZa_mutandine
giusto per farti scoppiare un pņ dall'invidia, ti dico ke kuest'ano quando ero in Albąnia sono andata nella VILLA DELL'UCCELLO (VILA E ZOGUT) e mi sono divertita tanto, e çerano pure una coppia di fidanzatini(non ufficialmente) che abitavano vicino al PONTE DI ZIO LANI (ura e dajlanit).
ho detto o punto nero, punto nero, ma questi poverini vegono fino a qui per darsi un bacio?!!
dopodichč sono andata a consegnare una lettera nella Via RUBINETTO DEL CESPUGLIO(lagjja çesma e ferres) e al ritorno ho incontrato un mio amico Qazim proveniente da Rrushbull ma originario di Lushnje.per sfortuna anche il mio vicimo di casa a milano.
ha tolto i neri dell'ulivo (te zinjte e ullirit) poverino, perchč si era innamorato della viçina di kasa del secondo piano.
un giorno quando la vide gli disse:
ma fermati un attimo moj, perke ti vorrei proporre.
ma io a te moj ti ho fissazione fare , mi sei come l'uva e con quei occhi come le olive
ma tu moj, mi hai tolto proprio la fritella(ma hoqe petllen fare)
io sono un bravo ragazzo chiedi a kadriu, mio fratello
ho una grande casa a RRUSHBULL dove mi occupavo di commercio precisamente vendevo latte e domiçilio Poi ho una seconda casa e Lushnje soprannominata LA CITTA' DEL CELOFAN ( qytet plamasi).
Qui faccio il PITTORE cioč dipingo i muri, bojaxhi si dice in Alabąnia

uuuuuuuu ma tu ANXHELA ti chiami come mia madre.al mio paese si dice ENGJELLUSHE:p Tu farai vita con QAZIMIN.se ti viene dietro un ragazzo io gli stacco la testa come dell'ucello e lo faccio pezzo e çik fare.
ma io so cantare le serenate come i Korçari senti qui:
ma dove ti ha lala o moj qomile
ti ho amato e ancora ti amerņ.

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Modifikuar nga durrsake_topolake datė 01/12/2004 ora 10:23

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2004 22:07
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Gjuhėt e Huaja > Gjuha Italiane > Caro diario...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.