Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
mariani_dr
Anetar i ri

Regjistruar: 31/07/2003
Vendbanimi: durres
Mesazhe: 4

Talking

ahahhahahahahah

eh anda na shkrive faree me keto barcaletat e tua
po ti qeke rob zoti mi
eh ishe njesh fare
shpresij qe te jesh keshtu perhere
ok
ia kalofsh mire
bye.........................bye!

__________________
ju pershendes te gjitheve

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2003 16:03
mariani_dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė mariani_dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me mariani_dr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė mariani_dr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: mariani_dr Shto mariani_dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto mariani_dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Keni
Vezhgues

Regjistruar: 01/02/2003
Vendbanimi: Philadelphia usa
Mesazhe: 3202

*****
Nje budalla takon shokurn e tij, Mirin, mbas shume kohesh. Mbasi hyn ne muhabet budallai pyet Mirin se cfare profesioni bente ai. - Psikolog - iu pergjigj Miri. -Psikologu, -vazhdoi me tej Miri per tu tallur -ka per detyre te gjej se cfare tipi jeni vetem duke pyetur tre pyetje.
- Pa he nje here -tha budallai, - me trego nje here se cfare tipi jam une. - Ne rregull -tha Miri.
-A ke akuarium ke shpia -e pyeti Miri?
-Po iu - pergjigj budallai.
- Kjo do te thote qe ti pelqen ujin ose plazhin -tha Miri.
- Ke te drejt -iu pergjigj budallai.
- Neqoftese pelqen ujin kjo do te thote qe ti pelqen femrat - tha Miri.
- Po, - iu pergjigj budallai, - ke te drejte.
- E shef pra qe qenkeni feminist. I mahnitur budallai tund koken. Te nesermen ne kafene, budallai takon nje mikun e tij.
- E di ti - i thote budallai - se car pune ben psikologu?
-jo - i pergjigjet miku.
- Po ja - thote budallai - me tre pyetje ai te gjen se cfare tipi jeni.
-Pa he nje here - tha miku.
- Keni akuarium ke shpia - vazhdoi budallai?
- Jo - iu pergjigj miku - s'kam.
-Ahhhhh - i thote budallai -juve qenkeni pederast!!!

__________________
Thuaj ate qe mendon dhe mendo ate qe duhet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2003 23:25
Keni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Keni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Keni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Keni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Keni Shto Keni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Keni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
anda
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 29/07/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 81

lepuri

nje lepur kishte mare pushken dhe kishte vendosur te bente si trim me kafshet e tjera
takon ujkun e i thote-o ujk thuaj qe lepuri eshte kafsha me e mire ne pyll
-ik mo tutje se nuk e them
-thuaje-tha lepuri dhe gjuajti ne ajer me pushke
mire mire- i tha ujku-ti je me i miri ne pyll
tani thuaj te henksha m...,jo i tha ujku nuk e them
-thuaje shpejt-dhe qelloi 2 here ne ajer
e mire i tha ujku- te henksha m.... po ule armen poshte
lepuri beri m....para ujkut dhe i tha-haje tani m....tim
ik ore i thote ujku si shume dashke ti
haje i tha dhe mori qe te gjuante me pushken e vet ne ajer por iu mbaruan fisheket e skishte me me vete
i tha lepuri-lere se kesaj radhe po e haj vete.

__________________
vivi la vita come puoi perche come vuoi non puoi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2003 10:37
anda nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė anda Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me anda (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: anda Shto anda nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto anda nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

Talking

te qeshim se bashku...

ishte njeher ne nje spital budallenjsh disa doktor vune budallenjt ne loje te shikonin, e do zgjithnin se kush ishte me i mençur..u vun budallenjet ne nje lunchroom me nga nje pjat e nje lug perpara azgje nuk kishte ne pjat edhe te ter filluan te hanin po benin sikur kishte gje ne pjat po me te vertet ishte bosh aq budallenje ishin .. nje prej tyre po rrinte nuk po hante edhe doktoret than se ky qenka i sakt edhe i shkuan afer dhe i than.. pse nuk ha ti ? ja tha ai "po pses sa te ftohet supa."(pse te digjem un)
ahhahahahahaha e kapet se ku ishte marifeti....

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Janar 2004 23:24
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

doni me per Belulin?

Lindi nje malesore dhe vajti vjehri poshte dritares ne maternitet.-Si je oj Mrik?- Vuajta shume or tat.- i thote Mrika.Linda me operim dhe me kan ca barkun nga kerthiza deri tek vendi i Zefit.( emri i burrit). I shqetesuar plaku e pyet: Po vendin e Zefit ta kan lujt? Jo or tat vetem ma kan rrujt. Ani pra ska gja u kenaq plaku.

__________________
ashtu dhe zemra ime me le ketu tek jam mua, vjen me deshire dhe me zjarr aty nder viset e tua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2004 21:46
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

Piloja na kishte qene kurvari me imadh i fshatit.Nje dite ate e vrasin.Gezojne te gjithe fshataret."Eh sa mire beri qe vdiq se na imori me qafe grate",thonin ata. Mirepo grate e qanin te morgu e duke kapur organin etij me dore thonin:"Bobo cna bere o Pilo,si na le keshtu o Pilo,Si do jetojme ne pa ty o Pilo.mjeku u merzit,ia preu organin,efuti ne xhep te xhaketes e iku per ne shtepi,e thoshte me vete:"Ama kurvar i madh paska qene ky dreq,por gruas time i paska ngrene mutin."Sa vete ne shtepi var xhaketen e shkon ne ballkon te pinte nje cigare nga gezimi.Gruaja shkon merr xhaketen per ta lare,kur ndjen nje arome.Fut doren ne xhep dhe kap dicka duke ja dhene me te madhe:
-Upupu cme gjeti mua,paskan vrare Pilon,ku te mbytem une e shkreta pa ty o Pilo!!.


( lexuar nga diku qe nuk me kujtohet)

__________________
ashtu dhe zemra ime me le ketu tek jam mua, vjen me deshire dhe me zjarr aty nder viset e tua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2004 21:49
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Losa
Anetar i ri

Regjistruar: 03/06/2003
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 20

Cdo jave nje shqiptar kthehej nga greqia per ne shqiperi me biciklete dhe me dy thase te vegjel ne shpine.Sapo do kalonte doganen te hynte ne token shqiptare e ndalon doganjeri.cke aty brenda te thaset? rere eshte i thote shqiptari.doganjeri nuk besonte dhe e kontrollon.ne te vertete ishte rere.pas nje jave prape e njejeta gje.kontrollon prape po nuk gjene gje te dyshimte.cdo jave shqiptari futej ne shqiperi me biciklete dhe me dy thase me rere.doganjeri dergoi reren ne Athine per kontroll por asgje e dyshimte. pas 6 muajsh pyet shqiptarin.do me thuash te verteten cfare kontrabante ben?edhe sikur te besh nuk do te bej gje.Atehere i thote: mund te them se bej kontrabande bicikletash.

__________________
ashtu dhe zemra ime me le ketu tek jam mua, vjen me deshire dhe me zjarr aty nder viset e tua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2004 21:52
Losa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Losa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Losa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Losa Shto Losa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Losa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Talking

shume te bukura keto losa.ate me Pilon nqs e ke lexuar ne forum,duhet ta kesh gjetur te 'ndal po vjen roke",tema qe kisha hapur une me humor.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2004 07:48
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

PROVIMI PER POLIC

NE NJE KOMISARIAT SHKON NJE CUN PER TU BERE POLIC.HYN NE SALLEN KU BEHESHIN PROVIMET E SHEH GJITHE SHOKET E TIJ POLICE QE PRISNIN ATY TE DEGJONIN E TA NDIHMONIN.HYN SHEFI DHE I BEN PYETJE SI ME MIK.
-SA BEJNE 2+2.
-3
-JO
TE GJITHE POLICAT NE KOR JEPI NJE SHANS TJETER JEPI NJE SHANS TJETER
-HAJT PRA SA BEJNE
-5
-JO
KORI- JEPI NJE SHANS TJETER , JEPI NJE SHANS TJETER
-PER HERE TE FUNDIT SA BEJNE
-4
-4. THOTE SHEFI
JEPI NJE SHANS TJETER ,JEPI NJE SHANS TJETER THOTE KORI

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2004 13:48
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ishte nje her nje djal iri nga mosha 20 reth dhe i kishte vajtur mendja per sex edhe del ne rrug lakuriq .edhe vete para nje gruaje thot ajo ik te keqen nena se nuk jam per keto pun un .te nje tjeter ik thot ajo se kam burr e femi .. vete para nje vajze te vogel ajo ja mer ka..n dhe thot un pershendes mamin babin et gjith te afrmit e mi ata qe i dua edhe qe me duan...

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2004 16:16
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:40 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.