Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
GRAMOLLARI
Anetar i ri

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: u.s.a
Mesazhe: 19

greku i zgjuar

Ishte nje here nje grek dhe vajti per vizite ne manhatan.Pa nje reklame muri ne nje gradacele.ishte nje bluze adidas.Ndalon nje amerikan dhe e pyet greqisht;ore zoteri ,ekujt eshte kjo bluze kaq e madhe?Amerikani nuk e kupton dhe e pyet what?.Ore mendon greku shume i madh qenka ky whati.E njejta gje edhe me pantallonat Levis,ne nje mur tjeter dhe pyet serish. E njejta gje ,amerikani tjeter i thote what?.Greku mendon;hajde gjigant ky whati hajde.Me tej she nje turme te madhe njerezish qe po ndiqnin nje arkivol.Kuptoi se dikush kishte vdekur dhe perseri pyeti dike.Me fal o zoteri po kush ka vdekur qe ka kaq njerez ne varrim?.Kalimtari serish ,what?Greku inervozuar i kthehet kalimtarit;-ke genjen ti ore,ai arkivol nuk nxe as ato te poshtmet e whatit!

__________________
cdo gje e tepruar eshte e demshme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2004 13:36
GRAMOLLARI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GRAMOLLARI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GRAMOLLARI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė GRAMOLLARI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: GRAMOLLARI Shto GRAMOLLARI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GRAMOLLARI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

Cool

HAHHAHA

ishin shume te bukura cun edhe goca po ja nje po e them edhe une nje
si pe koti lol po me mire te ik se nuk po them asigjo se jane pak banale edhe mbase nuk edi se kush i lexon te me falni byeee

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2004 15:43
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
S.l.
Anetar i ri

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Danimarke
Mesazhe: 28

Shume barcaleta te bukura. Po tregoj dhe une nje.
Ishte njehere nje polic, dhe duke ecur rruges shikon nje top m...
Ndaloji para atij dhe po thoshte me vete eshte m.. apo jo.
Pastaj vendosi qe ta provonte cfare ishte, zgjati gishtin e leu dhe e provoje, dhe tha: Ihhhh mut ishte, mire qe nuk e shkela!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2004 17:54
S.l. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė S.l. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me S.l. (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: S.l. Shto S.l. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto S.l. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

oh god

moj shpirt po nuk jan per te gjetur moj per te qeshur gazmore fabula come on now...
P.S. ur pic. is cute and the playa boy sign is cute nice touch!!!

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2004 03:00
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudia_usa
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/01/2004
Vendbanimi: PLAYBOY MANTION ;)
Mesazhe: 25

Unhappy

ahahahah MIzZa

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re current_issue.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 1752 herė.

me fal , se paskam kuptuar un e shkreta , anways THnx for explanin

__________________
WHY DO HATERZ HATE THE GAME DONT THEY KNWO ITS JUST A F***** PLAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2004 15:53
klaudia_usa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudia_usa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudia_usa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudia_usa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudia_usa Shto klaudia_usa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudia_usa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DON-KISHOTI
Anetar i ri

Regjistruar: 21/02/2003
Vendbanimi: patra
Mesazhe: 12

lepuri & ujku

ne barin e pyllit ujku ishte barman vete lepuri i thot ujko
nji birrre e shikon ujku
oh thot birre ti qe kur keshtu ore bjer birre i thot
ok i jep nje e pi me fund dhe i thot prap nje birr tjeter u habit ujku ca behet keshtu thot me se fundi i thot du droge ik re i thot ujku me ler rehat ore du drog i thot u be i bezdishem lepuri dhe ujku per te ren ne qetsi tha po i jap pak dreqit te me lej rehat sa i jep leprit na i thot merre sa i afron duart afer ujku ,lepuri nxjerr prangat i thot ANTIDROGA {polic}

__________________
i skies den a'gapane giati den exoun psixi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2004 18:37
DON-KISHOTI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DON-KISHOTI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DON-KISHOTI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DON-KISHOTI Shto DON-KISHOTI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DON-KISHOTI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DON-KISHOTI
Anetar i ri

Regjistruar: 21/02/2003
Vendbanimi: patra
Mesazhe: 12

titullin vejani vet

nje cift i ri shkoi te blente nje shpi ne fshat , aty po i tregonte shtepin dhe ne fund fare i erdhi rradha kotecit qe kishte qef gruja, e habitur shef gjelin siper pules dhe i thot zotit se shtepis ky gjel e ben shume her ne dit ket pune ,po i thot i zoti i shtepis ,thuj thuj burrit tim atij thuji ,hidhet burri po mire ,gjithmon me te njenjten pule e ben ky ?

jo jo cdo her me pul tjeter ,po he pra ma thuj kesaj grus time se me vdiq.

__________________
i skies den a'gapane giati den exoun psixi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2004 18:45
DON-KISHOTI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DON-KISHOTI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DON-KISHOTI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DON-KISHOTI Shto DON-KISHOTI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DON-KISHOTI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DON-KISHOTI
Anetar i ri

Regjistruar: 21/02/2003
Vendbanimi: patra
Mesazhe: 12

plak nga shkodra

nje here zbret ne shkoder baca per ne pazar e beri pazarin dhe u ul ne lulishte duke ngren buke aty afer ishin ulur ca te rinj dhe po bisedonin me njerin-tjetrin ,po tregonte njeri
se si kishte ber sex me te dashuren e tij dhe plaku gjith vesh degjonte ,
ja futa ne goj i thoshte ja futa ketu aty etj...... sa degjoji plaku keto ngrihet dhe iken ne fasht e vet sa shef duden i therret futu ne shpi shpejt i thot plaku ca ke mer i thot duda ca ka ngjar shpejt thot plaku hyn brenda ne shpi heq pantallonat dhe nxjerr penisin e vet plaku dhe i thot dudes merre ne goj e shef duda ca thu mer mos e zgjat thot plaku merre , mbas pak mbasi e kishte marr i thot duda plakut po sikur ti kishim ven pak te lyn ose mjalt me mire do ishte ,hidhet plaku dhe i thot po ti vesha mjalt do e vesha ne goj time jo ne goj tate oj dude

__________________
i skies den a'gapane giati den exoun psixi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2004 18:52
DON-KISHOTI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DON-KISHOTI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DON-KISHOTI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DON-KISHOTI Shto DON-KISHOTI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DON-KISHOTI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hahha klaudja nuk ka gje epo kot nuk thon ne rrezik e ne nevoj shoku shokun ta ndimojm!!!!!!!!1

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2004 16:00
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

nje dit te bukur nje fshatar zbriti nga fshati per ne qytet kishte koh te gjat pa ardhur ne qytet .......edhe pas mori bleu ca donte aty pa nje maune te madhe qe po ecte ne rrug edhe u habit
mas ca oresh vajti lart ne fshat edhe i tha i biri he mo bab ca behesh atjene qytet
oh tha ai shume gjera korca jon ka ber ndryshime ecen treni ne rrug makine-tha ai!!!!!!!!!!!!
hope u like it...

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Janar 2004 16:04
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.