Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Lajmerime faqesh web > Faqe Shqiptare ne Internet
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

E di, por te pakten i shikon ose shkarkon ne cast, pa nevojen e programeve te tjera.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 01:29
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Ne regull , por nuk i ke te tuat
Une flas ti kesh te tuat , tu besh rip zip cfare te duash dhe cilesi e mire fort Nejse provo te maresh nje film dhe do shohesh ndryshimin , dhe te ngelet ty ne fund te fundit !

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Korrik 2006 07:18
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

O myzo, sqarohe pak me qarte per ne injorantet e ketyre gjerave. Fillo nga hapi i pare qe duhet te bejme e deri ne fund te lutem pasi nuk po i jap dum.

Respekte

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2006 21:11
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

Leje myzo se e gjeta. Po i downlodoj nja 3 filma une. Tani nje pyetje kam une. Ka ndonje problem qe kam nje my(greke)Torrent une per download????

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2006 21:28
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

ne fakt jane icik programe te ngatarrueshme, dhe une akoma se kam marre vesh komplet.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2006 21:29
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Jo Shenjto asnje problem , rendesi ka qe te mund ti shkarkosh lehte dhe shpejte ! Eshte kohe pushimesh dhe adminat e kesaj faqe nuk jane prezent te tere , me vone me shume dokumente dhe filma shqiptare dhe te huaj do te shtohen !
Lela per cdo paqartesi me pyet

Per ti pare disa nga filmat ne windows player ju duhet te merni disa basic codecs (cole2k) , i merni ketu

http://www.cole2k.net/?display=Codec-Pack-Standard

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Korrik 2006 13:15
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Shenjtori
Still Angel

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: FREE
Mesazhe: 765

o myzo, nuk e di pse nuk me downlodon filmat e tjere. Filmin e pare e mori shpejt(per internetin qe kemi ne shqiperi) ndersa keta te tjeret me nuk po i downlodon fare. Mund te kete ndonje gje qe nuk e kam bere une apo nga qe seeds dhe peer jane 0.

__________________
Budallenjte thone, une mesoj nga gabimet e mia, une preferoj te mesoj nga gabimet e te tjerve.- Bismark

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2006 12:48
Shenjtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shenjtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shenjtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Shenjtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shenjtori Shto Shenjtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shenjtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
panti
Anetar i ri

Regjistruar: 19/07/2006
Vendbanimi: france
Mesazhe: 1

radio emigranti

Radio Emigranti është një web-radio shqip që është mundësuar nga një bashkëpunim midis Vlorenj.Com dhe RadioEmigranti.Com. Kjo radio mund të dëgjohet me një kompjuter që përmban një program që "lexon" formatin mp3 si Windows Media Player, Real Player, iTunes dhe shumë të tjerë.

Të gjithë ne që jemi në emigracion kemi mallin për vendin tonë, për të afërmit tanë, madje edhe për gurët e vendlindjes. Kur dëgjojmë një këngë apo valle shqip na duket sikur çmallemi pak me vendin tonë, sikur jemi atje dhe sikur i harrojmë pak problemet e ditës dhe mbushemi me energji të reja për të ecur përpara. Pikërisht këtë synon të bëjë RadioEmigranti : të krijojë disa momente çlodhëse për emigrantët shqiptarë kudo që janë.

RadioEmigranti shpreson të jetë pranë jush në jetën e përditshme por edhe në momente gëzimi. Repertori i RadioEmigrantit është mjaft i gjerë dhe përmban këngë popullore dhe valle nga të gjitha krahinat dhe trevat shqiptare, muzikë të lehtë, muzikë nga nostalgjia, moderne, remikse nga DJ të njohur dhe me talent.

Projekti i RadioEmigrantit është mundësuar nga përparimet e teknologjive të internetit. Vazhdimi i këtij projekti ka nevojë për ndihmën tuaj. Ndihma juaj mund të konsistonte në disa aspekte:


bërja e njohur e kësaj radioje
sugjerimet dhe vërejtjet për këtë projekt
pjesëmarrja në pjesën interaktive të këtij projekti
mund të na dërgoni krijimet tuaja muzikore
RadioEmigranti iu ofron mundësinë artistëve t'iu bëjnë publicitet falas CD-ve dhe krijimeve të tyre. Në këtë rast ju lutemi të na dërgoni me email publicitetin tuaj (mundësisht në formatin mp3) në adresën: publicitet@radioemigranti.com

RadioEmigranti iu ofron mundësinë biznesmenëve të reklamojnë biznesin e tyre tek RadioEmigranti duke dërguar me email publicitetin e tyre (mundësisht në formatin mp3) në adresën : publicitet@radioemigranti.com

RadioEmigranti shpreson të plotësojë diçka që ka munguar për një kohë të gjatë për emigrantët shqiptarë.

Ju urojmë të kaloni momente të këndshme në shoqërinë e RadioEmigrantit.

__________________
jam krenare qe jam shqiptare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2006 13:49
panti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė panti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me panti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė panti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: panti Shto panti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto panti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
www.bigteam.net.ms
Anetar i ri

Regjistruar: 19/07/2006
Vendbanimi: angli
Mesazhe: 1

Ketu mund ti gjeni muzikat me te reja dhe me te njohura

ne www.bigteam.net.ms mund ti gjeni te gjitha kenget me te reja ne rubriken muzika.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2006 17:52
www.bigteam.net.ms nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė www.bigteam.net.ms Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me www.bigteam.net.ms (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė www.bigteam.net.ms't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: www.bigteam.net.ms Shto www.bigteam.net.ms nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto www.bigteam.net.ms nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
$$$DEATH$$$
Anetar i ri

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: Shkoder
Mesazhe: 3

Bigtown.Tk

www.bigtown.tk


Bigtown.tk Vizitojeni mendoj se do te mbeteni te kenaqur.

Do te gjeni : Kenge
Forum
Video Klipe
Kenge
Texte kengesh
..........................................................................................

__________________
Help!!!!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2006 11:47
$$$DEATH$$$ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė $$$DEATH$$$ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me $$$DEATH$$$ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: $$$DEATH$$$ Shto $$$DEATH$$$ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto $$$DEATH$$$ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Lajmerime faqesh web > Faqe Shqiptare ne Internet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.