Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Gezuar Festat e fundvitit!
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Gezuar Festat e fundvitit!

Ju uroj te gjitheve Gezuar festat!

U mendova disa here per hapjen e kesaj teme por thashe perse jo.

Me vjen keq qe ky forum nuk eshte shume aktiv. Me vjen keq me shume per te gjithe ata moderator/e qe nuk bejne asgje per ta mbajtur sado pak ne levizje. E them kete pasi ky forum ka shume tema te ndryshme dhe te cdo lloj fushe. Ka qene frekuentuar nga njerez me njohuri dhe studenta qe studionin nga e gjithe bota dhe sot jane ne heshtje. Besoj shume se neper internet i gjen perdite. Njs.

Une, do doja ti jepja nje falenderim fajtorit per inteligjencen e tij qe kuptoi me pare se gjithkush ne ato vite te bashkonte shqiptaret me hapjen e forumit. Te tjeret e kopjuan.

Eshte nga te paktet njerez qe njoh qe i flet edhe heshtja.

Urime te gjitheve dhe 2015 te jete nje vit me i bukur per te gjithe!

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2014 11:39
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 869

Ti mire se u mendove dhe e hape, po ne te tjeret me cfar ta mbushim! Apo me faleminderit, gracie, mjasi, gracias, thenkju, efkarito, spasiva, falla, danke, ... !? S.d.q. shqetsimi jot qendron.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2014 12:44
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Gezuar Cecilia. I bashkohem urimit tend qe Viti i Ri 2015 sjellte begati e harmoni tek te gjithe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2014 14:07
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Mire bere qe e hape, c`te keqe ka? Pergjigje gjithsesi per kete s`besoj se mund te marresh prej nesh. Mbase Fajtori mund te hedhi ndonje mendim. Une mendoj se beri ciklin. Njerzit e ngeshem ose studentet e asaj kohe, s`do te thote se kane te njejten kohe dhe tani. Po mbase dhe deshira s`eshte me e njejte. Mbaj mend behej nami me zenka dhe Fajtori s`mund te bente policin gjate gjithe kohes,(ca nervash ka thoja me vete,forumi,chati) por sigurisht s`ishte vetem. Pastaj filluan te largohen antaret, s`e mora vesh diferencat qe kishin ishin ne lidhje me politiken apo ishin personale. Dhe vetem kohet e fundit( ca muaj tani) vura re qe ka dhe forume te tjera te cilat jane hapur dhe kane terhequr antaret.
Une e kam shume per zemer FH-ne dhe ka tema dhe shume informacion serioz. Uroj te mos mbyllet por sigurisht jam e ndergjegjshme qe kjo s`varet nga deshira ime. Per mua ka qene kenaqsi.

Urimet me te mira per Vitin e Ri 2015!

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2014 17:57
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Dybekun nafije LolGezuar njerez!! U befshi njerez me te mire ne 2015!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2014 18:06
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Nafija ka qene shitsja e duqanit me te frikuentuar timin kur isha femij. Seriozisht!
Kishte biskota 12 lekshe ajo aty, per ata qe mbajn mend kohen e biskotave 12 lekshe edhe sot nuk ka biskota me te mira ne bote kund,lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2014 23:33
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Gezuar 2015!
Ju uroj nje vit te qete, pa shume kokecarje e me shume rehat.
Kalofshi bukur!

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Dhjetor 2014 21:26
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Morfine
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2010
Vendbanimi: ...
Mesazhe: 459

GEZUAR 2015

Ju uroj anetareve e miqve te mi virtual ne kete forum me gjith dashurine qe mund te mbaj zemra ime, gezuar 2015 qofte nje vit i bukur dhe me i mbare se vitet e kaluara.
Strauss - Radetzky March - Karajan

__________________
Intiligjenca e zemres...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2015 10:50
Morfine nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Morfine Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Morfine (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Morfine't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Morfine Shto Morfine nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Morfine nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
epanjohura
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/06/2010
Vendbanimi: Kosovė
Mesazhe: 214

Jeta nuk matet nga numri i frymemarrjeve por nga çastet që të lenë pa frymë. Prandaj dhuroni mirësi çdo ditë, jini pozitive çdo ditë. Cdo ditë është një faqe libri dhe çdo fundvit është fundi i një kapitulli...mos harroni jemi ne që e shkruajmë këtë liber, le të zgjedhim shkronjat e duhura... URIME....

__________________
Cdo gje e tepruar,eshte fatale!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2015 22:36
epanjohura nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė epanjohura Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me epanjohura (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: epanjohura Shto epanjohura nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto epanjohura nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Gezuar Festat e fundvitit!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.