Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha Boksieri
Gango kujdes se po na del ndonje thashathem ne dyve.


Ma shum se shkrujm bashke ne forum, ska ca me dal

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Modifikuar nga Enya datė 24/11/2006 ora 23:16

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Nëntor 2006 23:03
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Re: Re: Re: Re: uuuaaa

Citim:
Po citoj ato që tha juve


Pikerisht per kete te thashe fol.
Per mua s'ka patur thashetheme se kane qene te tera te verteta.



__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Nëntor 2006 22:36
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Boksieri
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 20/11/2006
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 137

Citim:
Po citoj ato që tha GANGOO


Ma shum se shkrujm bashke ne forum, ska ca me dal





Pse e modifikove mesazhin?


Respekte Demokrate dhe ke te falura nga Turi!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2006 05:02
Boksieri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Boksieri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Boksieri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Boksieri Shto Boksieri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Boksieri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Une ..skam degjuar ndonje gje..po pati njeri ndonje gje te ma thote

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2006 19:51
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CSS OPENDOOR
...DJ...

Regjistruar: 05/11/2006
Vendbanimi: Here ketu here atje.
Mesazhe: 255

THASHETHEMI QE KAM DEGJUAR KA QENE QE UNE ISHA PERPLASUR ME MAKINE DHE KISHA VDEKUR.PRINDERIT ISHIN ÇMENDUR SE UNE KISHA 3 DITE PA SHKUAR NE SHTEPI,ISHA DIKU LARG ME 3 SHOKET E MI DHE PER FAT TE KEQ AS TEL SNA PUNONIN.

__________________
LOVE IS A GAME.A GAME FOR TWO.
LOVE IS A GAME.FOR ME AND FOR YOU

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2006 17:51
CSS OPENDOOR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CSS OPENDOOR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CSS OPENDOOR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CSS OPENDOOR Shto CSS OPENDOOR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CSS OPENDOOR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
leyla
ne kerkim e siper

Regjistruar: 27/11/2006
Vendbanimi: diku neper bot
Mesazhe: 22

qe kisha zen te dashur nga iraku ne shtetin ku jetoj...........zot na ruj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Dhjetor 2006 16:37
leyla nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė leyla Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me leyla (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: leyla Shto leyla nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto leyla nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

o Zot ..............................

thashethemi me i fundit --pasi ka pasur te tjere me intervale te shkeputura kohore--qe kam nje "financues"ne ņdo hap qe bej --pasi sipas personave qe e nxoren kete ide une nuk jam edhe aq e afte te perballoj asgje vete pa ndihmen e tij---as te punoja e as te gezoja kete reputacion qe kam----nejse megjithese e vrava e e vrava mendjen per rrethanat e faktoret qe mund t'i kene shtyre ne keto konkluzione -une definitivisht as qe nuk rashe as 100gram ne peshe nga ""halli"" qe me kishte zene pra!!!!!!!!!!!

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 16:02
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

?????????

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 17:37
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

Juve po te shtosh nja 10-15 presje edhe e kupton

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 17:43
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

nuk e di nese quhet thashathem por kur isha ne shqiperi mbas disa viteve takoj nje Forumiste(spo jap nick) dhe dilja me ate... kjo kishte shume shoqeri ne tirane dhe sigurisht me prezantonte dhe mua me to... nje shok i saj me propozonte perher por si pranoja ngaqe kisha te dashur, dhe nuk me pelqente si tip... nje dite me thot degjo mund te dalim per darke une e ti pa ''ate'' se kam nje muhabet me te than... une ehuu ala ti me propozime ik se skam muhabete me ty... degjo me thot do te flas me ty si me motren time se po e shoh qe qenke viktima e ksaj shoqes tate.. nejse dalim dhe me pyet ky mua nga e njoh une kete vajzen dhe sa kohe kam qe e njoh se kjo iu kishte than qe me njeh me vite dhe njihemi ne Greqi... dhe une i them qe jo e njoh nga nje forum shqiptar dhe ngaqe skam shoqeri ne shqiperi e takova...degjo me thot ne fillim te gjith ne dhe shume njerz qe ti ndoshta se di kemi kujtu qe ti shitesh ne xhama te Greqis ngaqe kjo shoqja jote ate pune ka pas ba dhe e ban... (as qe nuk e dija ca jan xhamat, dhe ne jeten teme skam qen ne Greqi) e pash qe nuk je si ajo dhe prandaj po ta them kete muhabet qe ti largohesh asaj sa me shpejt se mund te ndoll dhe ndonje gje.. uaaa me iku truri mua per zoten ngaqe mu duk dicka e pabesueshme.. nejse u shkeputa nga ajo une as nuk dua tja degjoj emerin.. ndoshta do e lexoj ket mesazh por sme plas hic, dhe te lus fat qe spo jap nick....kujdesni ke takoni se ktu ne forum dhe ajo ishte shume e ndershme, te temat e seksit kurre nuk merr pjese..
kam dhe eksperienca te bukura me forumista pshm kam nje shok shume shume te ngushte i cili kur vjen ne usa rrin ke shpja ime dhe une rri ke ai kur shkoj ne shqiperi dhe dalim bashke, pa problem, qefi i madh.. ska punuar asiher ne xhama....shyqyr ashte dhe i fejuar dhe sme del asnje thashathem me te.. thjesht e kam si vella dhe e dua shume.. hahahahah kur ta lexoj kete ai.... Love you e di ti se kush je..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2006 18:40
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.