Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Un mendoj se asht pamvarsisht se s'nuk....

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2010 19:07
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Un mendoj se asht pamvarsisht se s'nuk....


Po qe ja fute kot nashti ... mos me thuaj qe doje te ishe aq i shemtut sa avatari qe ke ....apo jo djalli lol

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2010 19:44
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Un mendoj se asht pamvarsisht se s'nuk....Une them, jo i asaj qe duam te jemi por eshte me afer te se vertetes. I asaj qe i pershtatemi me shume...

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2010 19:57
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

S'besoj se ka nje ekuacion per te gjithe. Femrat shpesh vene femra qe do donin ti ngjanin na bukuria (shpesh te bukura, shpesh shume larg realitetit). Te tjere vendosin ate qe i perfaqson nga idete, nga shpirti. Por ne nje menyre apo ne nje tjeter secili shpreh nje kendveshtrim te vetes ne avatar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Qershor 2010 22:40
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Re: Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato që tha ceciliaUne them, jo i asaj qe duam te jemi por eshte me afer te se vertetes. I asaj qe i pershtatemi me shume...

cecilia e ka gjet mire e ka turlli qe thote kjo me cudit me zgjuarsine e saj nganjejere! te ofendon ne nje menyre qe ske as cfar i thua...
dmth une jam askushi dhe e shoh veten si nje hic
rrealiteti eshte i hidhur, thote nje filozofe tjeter ktu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Qershor 2010 00:07
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Ore Lezha, ku te vajti ndermend qe pyet.

Jo per gje po kam pare ca me shalka dhe ja kshu.

-Ose duan te jene ashtu dhe nuk e arrijne dot
-Ose jane dhe ngaqe s'duan te nxjerrrin foton, bejne te pamunduren qe te tregojne diqka.

Nuk po ze ne goje njeri se me kane share keto kohe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Qershor 2010 01:41
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Re: Re: Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
cecilia e ka gjet mire e ka turlli qe thote kjo me cudit me zgjuarsine e saj nganjejere! te ofendon ne nje menyre qe ske as cfar i thua...
dmth une jam askushi dhe e shoh veten si nje hic
rrealiteti eshte i hidhur, thote nje filozofe tjeter ktuMe thene te drejten s'te kuptoj mire se çdo te thuash...une i rashe shkurt me dy fjale ku po e them edhe prape, per mua avatari ngelet menyra me e afert me vetveten, kaq.

Lexo fajtorin, e ka thelluar me mire se une. Flm faje. (m'ka vjedh menimet)

Pastaj te bukurave s'u hyn ne pune zgjuarsia


Ps: Ku e pe ti askushin dhe hiçin? Po realitetin e hidhur?

P.s.s: Kurse nje tjeter filozof (po ktu) thote, "me mire te dish aq sa te duhet".

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Qershor 2010 07:17
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10644

Une kam dashur perhere te jem..Eva Mendez,Laura Pausini,Katherine ZEta Jones,e ku di une cfare kam vene ketu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Qershor 2010 10:27
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

sa her ve nje avtar ktu eshte per pak erotik ku di un kshu me pelqen hahahah
ndersa per antaret tjere ca te them varet ajo mendje mendje kjo dynja
dikure vendos si i vjen dikush ngaqe i perngjan e dikush i pelqen ai [personazh ku ta marresh vesh kurr se kam mendu te gjat per vete
si shof kurr forumistat ne baz te avatrit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Qershor 2010 16:44
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Citim:
Po citoj ato që tha Eria
Une kam dashur perhere te jem..Eva Mendez,Laura Pausini,Katherine ZEta Jones,e ku di une cfare kam vene ketu


Me te tjerat mire, po me Pausinin humb pike ne vend te fitosh Ti vete ke me shume buze sesa Pauzushja romantike.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Qershor 2010 17:45
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:36 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.