Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Pyetje - Pergjigje
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
raid
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 1139

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner


p.s. E sqarova=e zgjidha ne punen e Mizes sot.
Si? Vrava Mizen e rashe rehat

Po sikur pyetja te ishte: Eshte Sala duke bere not dhe papritmas vjen nje dallge. A leviz Sala apo nuk leviz bashke me dallgen?
Si do ta zgjidhje kete ti? Do vrisje Salen? ..

__________________
mir..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Prill 2012 18:25
raid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto raid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha raid
Po sikur pyetja te ishte: Eshte Sala duke bere not dhe papritmas vjen nje dallge. A leviz Sala apo nuk leviz bashke me dallgen?
Si do ta zgjidhje kete ti? Do vrisje Salen? ..



Do ma zgjidhte dallga ate pune

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Prill 2012 18:33
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner



hahahaha o dylan, shejtan "kalama" je. Tani e pashe kete textin tend.
Po cer ti baj une qe robt i kane valet e dobta hahahaha duhen hedh me te forta qe ti kapi radari

Kiss per ty....jo ke buzet se i ka zene Cecilia por, ke faqia




hahahhaha ok kiss dhe nga un e ke mu ne mes te ballit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Prill 2012 19:15
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

mes iphone 4s , galaxy e nokia lumia ke do keshillonit ?
kuptohet qe do perdoret vetem per telefonata , sms e foto .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2012 13:47
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
F_xhunior
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Mesazhe: 523

Citim:
Po citoj ato që tha al74
mes iphone 4s , galaxy e nokia lumia ke do keshillonit ?
kuptohet qe do perdoret vetem per telefonata , sms e foto .



Nese vetem per telefonata, sms & foto, atehere bli Samsung galaxy s2. Mendim imi ky.

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2012 14:08
F_xhunior nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Nuk e di cfare diference kane ne cmim por nese je perdorues i thjeshte dhe nuk ja ke shume haberin se cfare ndodh brenda ne telefon, te sugjeroj iPhone 4S. Nese je germues dhe do duash kontroll te plote mbi celularin, merr Samsung Galaxy. Nese je besnik ndaj Nokias por je merzitur me Symbian, atehere Lumia eshte nje zgjidhje perfekte. Kujdes, Microsoft qe prodhon edhe sistemin operativ te Lumias, do te beje ne versionin e ardhshem te Windows, nje unifikim te eksperiences se nderfaqes (interface) se perdoruesit.

Nderfaqja quhet Metro UI dhe do te jete e njejte (pothuajse) ne te gjitha pajisjet (celularet, tabletat apo kompjuterat) qe do te operojne me sistem operativ Made In Microsoft.

Dhe e fundit por jo me pak e rendesishme, iPhone eshte shume i lehte ne perdorim, mund te gjesh suport kudo sepse eshte shume intuitiv. Une kam perdorur pajisje me te tre sistemet e mesiperme operative dhe me i lehti (per mendimin tim) eshte iOS.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2012 20:05
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

rrofsh lord. ne fakt nuk do e perdor une personalisht por nuk besoj qe do te shrytezohen cfare ofrojne keto smartphone . une nuk po i ndahem ksaj Nokia C1 20 eurosh se po me nderon por nqs. do merrja per kriter cmimin nga eksperienca them qe me te vertete iphone meriton. ky iphone 3 qe ka mbi 3 vjet ne perdorim i eshte bere cope-cope display dhe funsionon akoma , cuditshem. Nokiat qe kam patur pertej sistemeve operative (qe as nuk i marr vesht me thane drejt) me kane zgjatur maksimumi 2 muaj.
me kane fol mire per Galaxy

flm. per keshillen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2012 20:30
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

O Dylan bej nje pyetje , por ama beje pyetje pikante , sic e ke zakon ...

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2012 20:38
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha al74
rrofsh lord. ne fakt nuk do e perdor une personalisht por nuk besoj qe do te shrytezohen cfare ofrojne keto smartphone . une nuk po i ndahem ksaj Nokia C1 20 eurosh se po me nderon por nqs. do merrja per kriter cmimin nga eksperienca them qe me te vertete iphone meriton. ky iphone 3 qe ka mbi 3 vjet ne perdorim i eshte bere cope-cope display dhe funsionon akoma , cuditshem. Nokiat qe kam patur pertej sistemeve operative (qe as nuk i marr vesht me thane drejt) me kane zgjatur maksimumi 2 muaj.
me kane fol mire per Galaxy

flm. per keshillen.



Une them me i mire eshte tel im,Sony Ericsson xperia.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2012 21:45
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Une them me i mire eshte tel im,Sony Ericsson xperia.



dhuratave nuk u thom jo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2012 21:59
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikė & Programim > Pyetje - Pergjigje

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.