Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Tungjatjeta populli i dashur shqiptar!
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
pejoni_ch
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/12/2008
Vendbanimi: zvicer
Mesazhe: 61

Tungjatjeta populli i dashur shqiptar!

Jam i ri ne kete forum....Kam lexuar disa tema!
Kam pa tema shume interesante dhe forumistat si'c e pash shumica din te bisedojn me fakte dhe argumente te mira.
Shpresoj se do gjej me shume kohe per te biseduar per tema te ndryshme ne kete forum.......

Ju uroj te gjithve vitin e ri 2009 gjithashtu dhe krishtlindjet qe tani jan kry!

Pershendetje nga Zvicerra

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2008 19:15
pejoni_ch nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pejoni_ch Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pejoni_ch (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pejoni_ch Shto pejoni_ch nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pejoni_ch nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Tungjatjeta populli i dashur shqiptar!

Citim:
Po citoj ato që tha pejoni_ch
Jam i ri ne kete forum....Kam lexuar disa tema!
Kam pa tema shume interesante dhe forumistat si'c e pash shumica din te bisedojn me fakte dhe argumente te mira.
Shpresoj se do gjej me shume kohe per te biseduar per tema te ndryshme ne kete forum.......

Ju uroj te gjithve vitin e ri 2009 gjithashtu dhe krishtlindjet qe tani jan kry!

Pershendetje nga Zvicerra




Zvicerr-a, po me nje 'r" mor qun, kurseju pak.

Gezuar gezuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2008 19:17
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pejoni_ch
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/12/2008
Vendbanimi: zvicer
Mesazhe: 61

Re: Re: Tungjatjeta populli i dashur shqiptar!

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus



Zvicerr-a, po me nje 'r" mor qun, kurseju pak.

Gezuar gezuar



Po e gabova tani e pash....
Me falni

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2008 19:36
pejoni_ch nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pejoni_ch Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pejoni_ch (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pejoni_ch Shto pejoni_ch nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pejoni_ch nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Re: Re: Tungjatjeta populli i dashur shqiptar!

Citim:
Po citoj ato që tha pejoni_ch


Po e gabova tani e pash....
Me falni



Ec mar qun se s'ka gja. T'kena prej Pejet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2008 20:05
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
landi1
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 13/09/2008
Vendbanimi: .
Mesazhe: 80

Re: Tungjatjeta populli i dashur shqiptar!

Citim:
Po citoj ato që tha pejoni_ch
Jam i ri ne kete forum....Kam lexuar disa tema!
Kam pa tema shume interesante dhe forumistat si'c e pash shumica din te bisedojn me fakte dhe argumente te mira.
Shpresoj se do gjej me shume kohe per te biseduar per tema te ndryshme ne kete forum.......

Ju uroj te gjithve vitin e ri 2009 gjithashtu dhe krishtlindjet qe tani jan kry!

Pershendetje nga Zvicerra



o pejono, na thuj ndonje teme te mire dhe ndonje fakt qe ta kuptojme o burr se nuk po i japim drejtim se cfar teme ke lexuar...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2008 20:22
landi1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė landi1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me landi1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: landi1 Shto landi1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto landi1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pejoni_ch
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/12/2008
Vendbanimi: zvicer
Mesazhe: 61

Re: Re: Tungjatjeta populli i dashur shqiptar!

Citim:
Po citoj ato që tha landi1


o pejono, na thuj ndonje teme te mire dhe ndonje fakt qe ta kuptojme o burr se nuk po i japim drejtim se cfar teme ke lexuar...



Po mendoj une ne pergjithsi ky forum me pelqen! Ketu nuk ka ofendime sikur ne foruma tjera!
kam qen ne disa foruma por vetem ofendime kishte dhe shqiptaret u shajshin nermesveti!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2008 20:44
pejoni_ch nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pejoni_ch Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pejoni_ch (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pejoni_ch Shto pejoni_ch nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pejoni_ch nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Re: Re: Tungjatjeta populli i dashur shqiptar!

Citim:
Po citoj ato që tha pejoni_ch


Po mendoj une ne pergjithsi ky forum me pelqen! Ketu nuk ka ofendime sikur ne foruma tjera!
kam qen ne disa foruma por vetem ofendime kishte dhe shqiptaret u shajshin nermesveti!



Jo, jo, ketu nuk ka te shame,...



vetem nganjehere

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Dhjetor 2008 20:48
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Tungjatjeta populli i dashur shqiptar!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.