Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > perse na poshterojen femrat shqiptare
A eshte i vertet ky fakt ?
po me te vertete ashtu eshte
po dhe mund te jete po sjam i/e sigurt
jo nuk ka mundesi
perse kaq poshte kemi rene
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 13 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
gjirokastriti_ob.imi
student

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: greqi athine
Mesazhe: 51

Nje pergjigje per ty PARI

Dhe per se nuk jam nje frekuentues i rregullt i bareve dhe pabeve po te them .. se ne pergjigje te pyetjes tende . Qe djali shqiptar nuk eshte aq i dhene qe te hyje ne takim menjehere . ne qofte se une ty do te flertarja me te paren here qe te te shihja do te me ktheje pergjigje negative .Jeta dhe mentaliteti yne nuk jane rigjeneruar akoma duhet ta dishe qe shumica e djemve qe jane per marredhenje te sinqerta jane ne pune dhe nuk kane mundesi te njihen me shume femra..Pasi te gjithe ata qe duan familje mundohen te rregullojne gjendjen ekonomike ,por kjo sdo te thote qe skane mundesin te pine nje kafe. por edhe femra qe eshte e interesuar per nje gje te tille duhet ti jape nje mundesi te njihen thjesht nje kafe .. po jo te degjoj shqip dhe te thote qe erdhi ky alvanozi me nje gjuhe qe njihet nga ne
2}dhe perse djemte e kalojen nje pjese te kohes me femrat e huaja eshte gabimi juaj i vajzave SHQIPTARE qe jane femra te ftohta dhe veshtojen si e si te shmangen ...nje shoqerie me nje cun por duabn si e si te kalojen mire me nje parazit qe ha nga prinderit dhe rri bareve......
3} pa shikoni dhe nje here c fare ju mungon femra SHQIPTARE dhe pastaj nxirrni nje perfundim te sakte
4}qe jemi te nxehte si meshkuj kjo nuk eshte nje gje e keqe bota vuan per kete gje ....
5}Pa pyesni femrat e vendeve te ftohta se ato do tu pergjigjen se c far ju mungon........ ju faleminderit per mirekuptimin dhe pres pergjigje..... me rrespekt per te gjithe ata qe do ta lexojne

__________________
mos dil kurre me barkun bosh se trimi i mire me shoke shume po barku boshe te lene udhe .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 07:35
gjirokastriti_ob.imi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė gjirokastriti_ob.imi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me gjirokastriti_ob.imi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė gjirokastriti_ob.imi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: gjirokastriti_ob.imi Shto gjirokastriti_ob.imi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto gjirokastriti_ob.imi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

O gjirokastriti!!!
Problemi jeni ju (dmth M-Shqiptare)...
Une nuk e njoh jeten shoqerore te shqipeve ne Greqi po mund te them se ne nje vend ku kam jetuar une per shume gjate (e kam fjalen jashte Shqiperise) ku shqiptaret numeroheshin (aq te paket ne numer ishin), ku mua sinqerisht me buzeqeshte zemra kur degjoja nje fjale shqip e jo me te konsumoja kohen time me shqipet, meshkujt shqipe ne kete shtet rrinin te gjthe grup si (kjo gje i karakterizonte) dhe i hikte surrati kur koncidonin ne nje lokal me gocat shqipe...Kjo sepse (sipas injorances se tyre) ne mund te ishim pengese per "gjuajtjet " e tyre... Nderkohe qe donin te ishin ne korent te jetes se gocave shqiptare (si ato grate e keqija) dhe komentonin lloj lloj pislliqesh kur ndonjera nga shqiptaret shoqerohej nga te huaj...
Dhe a e di se cfare ishte interesante tek keta derra...Sipas tyre ishte bukur te konsumoje kohen me goca jo shqiptare por ama per gra donin me fanatizem te kishin nje vajze shqiptare...
Per sa i perket mendimit tend qe jemi ne qe refuzojme te pijme kafe etj etj kur ju na propozoni, me vjen te qesh sinqerisht sepse sjell ne mendje komentet tuaja kur nje femer pranon me te paren te jete ne shoqerine tuaj...Per ju kjo femer eshte e lehte, pa permend ndonje koment tjeter te tipit shqiptaresk...
Me pelqen shume nje shprehje e popullit tone qe thote
"Cdo te mbjellesh do te korresh!"

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 08:36
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Citim:
Po citoj ato që tha ksenia
O gjirokastriti!!!
Problemi jeni ju (dmth M-Shqiptare)...



Mos i pergjithso gjerat

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 11:22
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Citim:
Po citoj ato që tha eXplore


Mos i pergjithso gjerat



Mundohem mos te pergjithesoj por ne rastin konkret jane nje pakice fare e vogel meshkujsh shqiptare qe nuk bejne pjese ne ate cfare une komentoj me siper...
Ti, me sa te kam lexuar je tek te pergjithshmit

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Modifikuar nga ksenia datė 26/01/2006 ora 13:23

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 11:45
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ida19ath
akooooma studente

Regjistruar: 13/11/2005
Vendbanimi: Greece
Mesazhe: 374

Citim:
Po citoj ato që tha eXplore


Mos i pergjithso gjerat



te drejte ke. por as ju nuk duhet t'i pergjithesoni gjerat, sic ben gjirokastriti. jam shume dakort me ksenian kur thote se kur pranon nje vajze me here te pare thoni sa e lehte e ku di une. mendoj se me kohet qe kane ardhur rolin e gjuetarit e kane marr gocat . e doni cdo gje te lehte, por edhe kur e merrni nuk ju mjafton.
te huajat jane me mendjelehta, se vetem per sex lidhen me ju (ka dhe perjashtime, por 1 ne 1000000). por ne fund, kur vjen fjala per martese, doni shqiptaret. i doni dhe te virgjera (ka dhe ketu perjashtime). hahahaha me keto mend do shkoni shume perpara.

__________________
Te gjitha perballohen per nje cast,me pranon ti mua keshtu sic jam,ti me ben mua te ndjehem gjalle,qendro prane meje, PERGJITHMONE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 11:56
ida19ath nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ida19ath Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ida19ath (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ida19ath Shto ida19ath nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ida19ath nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Jo ne fakt te jem i sinqert me ju te dyja mentaliteti i mashkullit shqiptar nuk eshte shume larg ketyre qe diskutoni dhe ju , dhe nuk kam pse te genjej e kam kaluar kete faze ne nje fare menyre , por duke u ritur robi ndryshon perfshi ketu menyren e arsyetimit , llogjikes , paraqitjes , shoqeris dhe te tjera !"
Ne ''ndryshim'' te pikpamjeve te mija ka ndihmuar shume largimi prej vendi per me shume se 13 vjet!

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 12:08
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BETERRJA
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/05/2004
Vendbanimi: belgjik
Mesazhe: 106

PARIS

te lumt bukur fole dhe ti gjirokastra faj nuk eshte i femrave vec i cunave
sic tha parisi po te vij nje shqiptar dhe ne e refuzojm do te na thon kurva kurse nje te huaje asgje ;ju kerkoni vec ti shfytezoni femrat shqiptare dhe kaq asgje tjeter flas me pervoja se i kam kaluar shum gjera vet ;

__________________
DUAJ PRINDERIT DHE RESPEKTOJ ATA ASHTU SIQ DO TE DUAN TY FEMIJET TUAJ

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 18:37
BETERRJA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BETERRJA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BETERRJA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BETERRJA Shto BETERRJA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BETERRJA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
PARIS
beautiful pain

Regjistruar: 16/12/2005
Vendbanimi: AIR&TRAIN
Mesazhe: 623

Arrow

Flm Beterrja!

Me falni Gjirakastra,por une kam folur per te gjithe djemt e Trojeve Shqipfolese,
qe nga shqiptaret e Shqiperise, Malit te Zi, Kosoves dhe Maqedonise!
Ate pershtypje kam krijuar ketu ne usa,dhe zor se ndryshoj me mendim!

Mire u lexofshim lal!

__________________
__________________
"UNE, TI DHE VDEKJA!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 22:30
PARIS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė PARIS Kėrko mesazhe tė tjera nga: PARIS Shto PARIS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto PARIS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ARENC
Anetar i ri

Regjistruar: 18/12/2005
Vendbanimi: FI
Mesazhe: 24

Vajza shqiptare me vjen keq qe mendoni kete per ne djemte shqiptar,,, megjithate nuk jemi kaq te keq sa po thoni juve, ose jo te gjithe . Duket si nje proçes gjygjesor kunder djemve shqiptar,,,,,, SHUME URIME TE GJITHAVE

__________________
vivi e lascia vivere.(jeto dhe ler te jetojne)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2006 22:48
ARENC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ARENC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ARENC (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ARENC Shto ARENC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ARENC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
gjirokastriti_ob.imi
student

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: greqi athine
Mesazhe: 51

a kane te drejte femrat qe mendojen keshtu.

Nga vleresimet tuaja po mesoj dhe te verteten per largimin e femres shqiptare nga shoqeria jone eshte i vertete fakti qe shume djem po e vleresojne femren shqiptare si nje prostitute dhe duan ta futin ne nje rruge te tille , ka dhe te tille ne cfare do vendi te jeshe jo vetm SHQIPTARET jane te tille po po ti shikosh gjerat me thelle se perse te gjithe shqiptaret duan qe te krijojen FASMIL JE me goca SHQIPTARE kjo tregon qe ne kemi te bejem me nje vleresim te jashtezakonshem te djemve per to .Kush do te krijoje familje eshte e diture qe do te beje dhe femije dhe po te vleresosh qe fjala NENE eshte shume e larte nuk mund te krijosh familje me nje person qe nuk kuptohesh qe vajzat SHQIPTARE e kane mendjen vetem e vetem si e si te bien ne sy se jemi ne shoqerine e te huajve . Po te ndjeje nje gje te tille me te gjithe mend do te ishte per te ardhur keq per te uleritur . MOS u cuditni ketu se kemi fjalen per te kaluar nje pjese kohe po per te krijuar familje ..... dhe ketu nuke percaktoj nje pjese te vajzave qe kane tradite te larte familjare dhe kulturore .Po te jete per mua jam me thenien qe {{{

__________________
mos dil kurre me barkun bosh se trimi i mire me shoke shume po barku boshe te lene udhe .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2006 07:29
gjirokastriti_ob.imi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė gjirokastriti_ob.imi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me gjirokastriti_ob.imi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė gjirokastriti_ob.imi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: gjirokastriti_ob.imi Shto gjirokastriti_ob.imi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto gjirokastriti_ob.imi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > perse na poshterojen femrat shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.