Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrarė tė rinj > Bota e re poezise > Fjalori romantik....
Gjithsej 38 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

E di se cili ishte gabimi im i vetem??

Qe une nuk te deshta ty si nje Njeri , por si nje Perendi.

Ti ishe per mua Hyjnorja , fati te kishte sjelle nga qielli vetem per mua.

Por ti sot nuk je , Une nuk jam, Dashuria me nuk eshte dhe vete fati jone per kete qan....

                                         Kati

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shtator 2007 17:06
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Largohu.....

Largohu nga une hije e bardhe e kujtimit me te bukur.

Largohu nga une hap qe me ndjek ne cdo mendim.

Largohu nga une shpirt i perlotur.......

Largohu nga une prani e mungeses .......

Largohu !!

 

007

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 19:43
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zani
... i Zemres

Regjistruar: 02/02/2007
Vendbanimi: Nen hijen tende...!
Mesazhe: 549

FALEMINDERIT !

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Me romantike se kjo Caushi nuk kisha lezuar, me kujtove Eugjen Onjeginin.

 




Faleminderit kotka shume !!
se dij se si vendosen keto puthjet ne faqe po ja une une poo i shkruaj me fjale ....te puthe fort tek faqja !

shume miqesisht
Çaushi!

__________________
Me mundon kujtimi per Ty...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 20:20
Zani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zani Shto Zani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Re: FALEMINDERIT !

Citim:
Po citoj ato që tha Çaushi


Faleminderit kotka shume !!
se dij se si vendosen keto puthjet ne faqe po ja une une poo i shkruaj me fjale ....te puthe fort tek faqja !

shume miqesisht
Çaushi!



..........

Me pelqen sinqeriteti jot ... te puth dhe une te faqja mik....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 20:23
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zani
... i Zemres

Regjistruar: 02/02/2007
Vendbanimi: Nen hijen tende...!
Mesazhe: 549

Re: Re: FALEMINDERIT !

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007


..........

Me pelqen sinqeriteti jot ... te puth dhe une te faqja mik....




SHUME FALEMINDERIT !!!
Ty Mikja e sinqert e imja te pershendes si njeren nder miqt e veqante te jetes sime ....dhe une fort te puthe te faqja Ty Kati.....!


 

__________________
Me mundon kujtimi per Ty...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 20:27
Zani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zani Shto Zani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Çudi...

Degjoj nje jehone zeri duke thirrur emrin tim me nota malli.

E di..

Eshte thirrja jote....

Sinqeritet...

Edhe ti me mungon...

 

...007

__________________
.

Modifikuar nga Katilesha datė 30/09/2007 ora 12:09

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shtator 2007 20:47
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
njeni
dikush

Regjistruar: 10/12/2006
Vendbanimi: united states of shkodra
Mesazhe: 1582

E pranoj se jam fajtor qe ty zemren ta kam thy................... E pranoj se kam gabuar qe ty shpinen ta kam kthy................... E pranoj se zemra jote dhimbjet nuk i meriton.............. E pranoj se n'jeten time me mungon me mungon................ Jo s'te harroj kurre s'mundem ty t'mos dashuroj...........

__________________
Ēka me i ba ksaj ♥♥♥♥zemres♥♥♥♥ se shkret, qe s`me la te jotoj rahat ne ket jete.....♥♥♥

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Tetor 2007 19:09
njeni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė njeni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me njeni (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: njeni Shto njeni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto njeni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
njeni
dikush

Regjistruar: 10/12/2006
Vendbanimi: united states of shkodra
Mesazhe: 1582

kam kerkuar ne cdo cep te botes gjerat me te bukura per te te dhuruar…….. por si gjeta dhe s`di se ne c`pik te botes mund ti gjej ……………. por kuptuvo qe asgje s`vlen si dashuria jote………….. cdo gje do jepja ne kembim te nje buzeqeshjeje……………te nje puthje nga ti ……… te nje mendimi tendin………… ateher me kerko cfar te duash…………….do te jepja gjithcka vetem per te treguar qe s`jam ne lartesin tende………….




NJENI

__________________
Ēka me i ba ksaj ♥♥♥♥zemres♥♥♥♥ se shkret, qe s`me la te jotoj rahat ne ket jete.....♥♥♥

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2007 15:41
njeni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė njeni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me njeni (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: njeni Shto njeni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto njeni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Njeni, e di ti qe flet duke kenduar si personazhet e Homerit :p (vetem me kete fakt bindem une, qe historia homeriane i ka rrenjet tek Shqiperia jone) :p dhe qe ne prozen tende ka shume poezi :p

Shqipja eshte kaq e bukur ta kendosh dhe poetosh sa te vijne fjalet vete gurre-gurre si ne nje perua te vogel ku rreshkasin pa zhurme.

Mua kjo nuk me ndodh me gjuhet e tjera..ta them sinqerisht:p

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Tetor 2007 15:52
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
njeni
dikush

Regjistruar: 10/12/2006
Vendbanimi: united states of shkodra
Mesazhe: 1582

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
Njeni, e di ti qe flet duke kenduar si personazhet e Homerit :p (vetem me kete fakt bindem une, qe historia homeriane i ka rrenjet tek Shqiperia jone) :p dhe qe ne prozen tende ka shume poezi :p

Shqipja eshte kaq e bukur ta kendosh dhe poetosh sa te vijne fjalet vete gurre-gurre si ne nje perua te vogel ku rreshkasin pa zhurme.

Mua kjo nuk me ndodh me gjuhet e tjera..ta them sinqerisht:p



kotka kete mendim kam dhe une............ mjafton qe te fillosh nje kenge apo pezi dhe pjesa tjeter fillon e krijohet vet-vetiu.....................:p

sbesoj as une se mund ti ndodhi ndonjeriu me gjuhet e tjera kjo gje..............:p

__________________
Ēka me i ba ksaj ♥♥♥♥zemres♥♥♥♥ se shkret, qe s`me la te jotoj rahat ne ket jete.....♥♥♥

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Tetor 2007 14:46
njeni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė njeni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me njeni (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: njeni Shto njeni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto njeni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 38 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Letrarė tė rinj > Bota e re poezise > Fjalori romantik....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.