Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Votim proteste kundra masakrimit te shqiptareve nga policet greke.
Protestoj?
Po
Jo
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 14 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha kontinenti
Cameria martire.


o konti vire ne YOU TUBE kete se aty ka efekt edhe tu thuhet grekeve edhe aty enShqiperi qe ata jane ETIOPIANE SIC DOLI TANI SE FUNDI NGA SHKENCETARET AMERIKANE,Greket nga ky fakt jane bere si te cmendur ,ne duhet ta shfrytezojme qe ti diskretitojme fare ,sidomos aty ne Shqiperi qe ata spiunet e grekut ta ndjejne veten te poshteruar dhe ashtu edhe nuk perhapet dot helenizmi i tyre me ane te Janullatosit.

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2007 19:18
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Unhappy

...

..Edhe une i bashkohem protestes por kam bo i gabim shpejtesie kam votu per........ jo.......me falni

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2007 19:30
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Psikonova, pse ti paske qene ai qe ke votu per JO ?
Po qe se eshte gabim....te falet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 06:11
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha ksenia


Per mua qe jam arvanitos jo vetem qe duhet vize po duhet te dorezosh nje mal me dosje qe te kesh fatin ta marresh...Po ti akoma se ke marr green card-in???Me green card-in shkon direkt..Le nom o goc, futi nje martese me nai amerikon e merr ato dokumente. Shqiptaret e Europes s'po lejne plake pa dhembe pa kap me i marr ato documenta....
Do ishte kenaqesi te beja ca pushime ne Greqi. Fiksim e kam edhe une me ik njehere sidomos ne ato buzuket e tyre. Se di pse e ndjej shume muziken greke, megjthese vetem sagapo, magapas kuptoj.
Kete here me duhej nje vize pune dreqe, Si dihet jetes, mbase puqemi ndonje here dhe bejme ca pushime ne Greqi





jo une jam me pashaport sme duhet vize pervecse ne kube dhe ne koren e veriut por sma merrte mendja qe duhet vize dhe per shqiptaret ne shqiperi qe te shkojne ne greqi.. kush dreqi do me jetu aty, greqia eshte isjoj si shqiperia kam degjuar.. ksenja do ishte kenaqesi e imja te pija nje kafe me ty, je vajze e mrekullueshme mesa shoh ktu ne virtualitet, dhe kam respekt per ty.. une ne tetor do vi dhe ishalla te del viza deri ateher, nqs jo ateher nje kafe tek manhatni apo me naj vend tjeter ne tr. hahah

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2007 14:54
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Jane mbledhur 2000 mije firma nag Shqiptare anembane botes...faleminderit te gjithve per kontributin e tyre.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Gusht 2007 23:25
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Jane mbledhur 2000 mije firma nag Shqiptare anembane botes...faleminderit te gjithve per kontributin e tyre.

Pyetje:
Cfare do te sjelle mbledhja e ketyre firmave???
E ke fjalen per kontribut virtual apo do te shkoj edhe me tej ky solidarizim? Nese po ku eshte destinacioni final???
Faleminderit

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2007 13:05
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Votim proteste kundra masakrimit te shqiptareve nga policet greke.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.