Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Nga cfare keni frike? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 2.50.
Gjithsej 23 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

Angry

uuuuuu mos me kujtoni asi gjo....

AMan vec vampiret mos mi kujtoni se
vdiqa afre me mbeti zemra degjoni
nese me done vec ate emer mos me kujtoni
Do ju tregoj nje te forte kur jetoja ne shqiperi
edhe motra edi qe uen kam shume frike edhe kur shkoja naten per te fjetur gjum ose kur vija ne wc ajo em thersite te erdhi vampiri o Zot i madh ca te meri me te madhe therisja sa te gjithe shtepine zgjoja
OOOOO Zot ca dreqin qe e kujtova se tani vdiqa fare une
Pastaj frike nga gje tjeter skam fare sma ben syri ter

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2004 03:26
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Adriel
Anetar i ri

Regjistruar: 04/02/2004
Vendbanimi: Austri
Mesazhe: 1

Un kam frik nga vdekja. Them se shumica gjithashtu. Edhe nga erresira kam shum frik. Jam pak si frikacake un!

__________________
Die Augen sind die Fenster zur Seele! (Lars Hayden)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shkurt 2004 17:32
Adriel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Adriel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Adriel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Adriel Shto Adriel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Adriel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

kam shume frike

ky eshte mekati im imadh ; te kem frike . kam frike nga çdo gje qe zvarritet; kam frike nga kafshet e egra ; me frikson e ardhmja ; me frikson vetmia ; me frikson erresirra ; me frikson vdekja ; me frikson perballimi i jetes
megjithese e di qe me guxim do t`e mposht friken time nga te gjithe gjerat e permendura me lart.

pipi

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shkurt 2004 18:35
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pipi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pipi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pipi Shto pipi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pipi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AIR-FORCE-ONE
deri ne vdekje politike

Regjistruar: 01/02/2004
Vendbanimi: U.S.WASHINGTON
Mesazhe: 663

FRIKE nje fjale goje........

Si te jet shkruar ,nuk mund te ndrrojme ajo qe eshte shkruar.......

FRIKEEEEEE sdo te doja te eksistonte si fjale..........sepse kam shume frike.


Besoj kur........ me mir mos ta shkruaj......

__________________
"Njė burrė mund t?i japė dinjitet rangut tė tij, por asnjė
rang s?mund t?ia shtojė dinjitetin njė burri ? "

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Mars 2004 18:17
AIR-FORCE-ONE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AIR-FORCE-ONE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AIR-FORCE-ONE (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė AIR-FORCE-ONE't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: AIR-FORCE-ONE Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sheki
MILANIST

Regjistruar: 20/11/2003
Vendbanimi: SHKUP
Mesazhe: 243

kam frik nga lartesia

kam frik nga lartesia dhe deri me tani asnjeher nuk kam pranuar qe te udjetoj me aeroplan

__________________
LIVE YOUR LIFE AND BE FREEE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Mars 2004 12:11
sheki nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sheki Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sheki (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sheki Shto sheki nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sheki nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
studente
Anetar i ri

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 24

Gjarperinjte

Gjarperinjte jane gjeja me frikshme per mua, megjithese ne orskopin kunez une i perkas shenjes se gjarprit.
Shpesh mendoj se nuk do vdes pa u takuar me ndonje gjarper.

__________________
To be or not to be

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Mars 2004 12:55
studente nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė studente Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me studente (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: studente Shto studente nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto studente nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Une po ja le nje dite tjeter diskutimit te frikes ne aspekte te thella
po ajo qe mu kujtua eshte bllokimi i ashensorit per ore te tera atje ne erresire me frikeson!!!!

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Prill 2006 15:41
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Une kam frike vetem nga vetja ime. Nga deshirat e tmershme qe mund te me pushtojne trurin, nga ndjeshmerija ime, nga menyra qe dashuroj si e c'mendur duke u dhene me shpirt pa pritur pergjigje...

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Prill 2006 20:20
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ARENC
Anetar i ri

Regjistruar: 18/12/2005
Vendbanimi: FI
Mesazhe: 24

Kam frike nga lartesiaaaaaaa!!!!

__________________
vivi e lascia vivere.(jeto dhe ler te jetojne)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Prill 2006 21:07
ARENC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ARENC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ARENC (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ARENC Shto ARENC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ARENC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
baby angel
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/04/2004
Vendbanimi: ne boten shpirterore shqipetare
Mesazhe: 63

Kam frike nga e ardhmja , nga vitet qe do ikin dhe kam frike se do ngrihem nje dite duke marr vesh se kam humbur nje njeri te dashur ne shqiperi dhe skam per ta par kurre.

__________________
ALBANIA, beautiful nature, powerful spirit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2006 20:20
baby angel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė baby angel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me baby angel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: baby angel Shto baby angel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto baby angel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 23 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Nga cfare keni frike?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.