Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Fotograf per dasem
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ella2000
Anetar i ri

Regjistruar: 07/06/2008
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 4

Fotograf per dasem

Hey cuna dhe goca

Po kerkoj nje fotograf per dasmen time ne Korrik dhe deri tani nuk kam gjetur asnje te hajrit
Keta ne tirane kerkojne gati 400eur per nje dite kurse ne shkoder ( ku une do martohem) nuk po gjej dot nje fotograf, te gjithe duket sikur duan te bejne fotografin dhe kameramanin por une nje kameraman e kam gjetur dhe tani me duhet nje fotograf pasi nuk me pelqen qe njeri ti beje te dyja.

Ju lutem me ndihmoni dhe nese njihni ndonje fotgraf te mire atehere me jepni emrin e tye ndonje email ose nr telefoni ku mund ti kontakoj?

Kam vetem nje muaj kohe :-(

Flm....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2008 21:43
ella2000 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ella2000 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ella2000 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ella2000 Shto ella2000 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ella2000 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belga
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/02/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 279

ella me vjen keq po s'kam mundesi te te ndihmoj mbasi une jetoj e banoj ne belgjike po,njekohesisht te te pershendes duke te uruar jete te lumtur bashkeshortore
pershendetje dhe respekte belga

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2008 23:35
belga nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belga Kėrko mesazhe tė tjera nga: belga Shto belga nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belga nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ESHI
Veteran ne forum

Regjistruar: 26/11/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 840

Re: Fotograf per dasem

Citim:
Po citoj ato që tha ella2000
Hey cuna dhe goca

Po kerkoj nje fotograf per dasmen time ne Korrik dhe deri tani nuk kam gjetur asnje te hajrit
Keta ne tirane kerkojne gati 400eur per nje dite kurse ne shkoder ( ku une do martohem) nuk po gjej dot nje fotograf, te gjithe duket sikur duan te bejne fotografin dhe kameramanin por une nje kameraman e kam gjetur dhe tani me duhet nje fotograf pasi nuk me pelqen qe njeri ti beje te dyja.

Ju lutem me ndihmoni dhe nese njihni ndonje fotgraf te mire atehere me jepni emrin e tye ndonje email ose nr telefoni ku mund ti kontakoj?

Kam vetem nje muaj kohe :-(

Flm....




Ella, per ne Shkoder, fotograf te mire do te te sugjeroja Z. Angjelin Nenshatin, nqse eshte akoma gjalle, te cilen ia uroj me gjithe zemer. Kam pare ca fot nusesh te tijat qe me te vertete me jane dukur fantastike. Keti me te vertete qe i ka parate hallall per punen qe ben , nqse te tjeret paguhen 400 euro ky i ka hallall 1000.
Pyet nje here verdalle per kete.

Urime dhe jete te lumtur .

__________________
Kujtimi eshte e vetmja parajse nga e cila nuk mund te na debojne.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2008 14:14
ESHI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ESHI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ESHI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ESHI Shto ESHI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ESHI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

ej ..a ka ndonje ne forum .

meqe mu dha rasti..dhe mua
a ka ndonje ne forum qe merret me fotografi ,,dhe vjen ne shqiperi per pushime,,nqs,,ka ,mund ti krijohet mundesia te punoj ne daten 2gusht..."(kuptohet per dasem)
mund te me kontatoj ne pm...

faleminderit

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2008 15:01
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

Angjelin Nenshati  ka vdeke, po i biri asht me te vertete i zoti e ky asht tek  tek Dugajt e Reja , perballe te Mondiali pak a shume asht nje fotograf tjeter ( poshte dhomes se tregtise ) i takon te rrugica e kinema verores.

Keto jane te zote e kontaktoji ose nis njerez ti kontaktojne

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2008 15:43
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ella2000
Anetar i ri

Regjistruar: 07/06/2008
Vendbanimi: Londer
Mesazhe: 4

shume flm te gjithe per urimet

dhe une mezi po pres per diten e dasmes :-)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2008 22:18
ella2000 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ella2000 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ella2000 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ella2000 Shto ella2000 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ella2000 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

O Ella, puntori ky antari i forumit eshte fotograf shume i zoti, por se di a jeton ne Shqiperi. Ka sjelle ca fotografi lulesh shume te bukura ktu ne forum. Eshte dhe piktor.(oh me fal, tani eshte me nick Piktor)

- Dita e dasmes te ardhte e bardhe dhe te trashegoheni. Na shkruaj dhe na dergo noj foto pas dasmes.

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Qershor 2008 22:28
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Re: ej ..a ka ndonje ne forum .

Citim:
Po citoj ato që tha ari77labi
meqe mu dha rasti..dhe mua
a ka ndonje ne forum qe merret me fotografi ,,dhe vjen ne shqiperi per pushime,,nqs,,ka ,mund ti krijohet mundesia te punoj ne daten 2gusht..."(kuptohet per dasem)
mund te me kontatoj ne pm...

faleminderit



Pershendetje i dashur ari77labi!
Hair ishalla! Mos do te na behesh dhenderr dhe nuk na ke treguar?Nqse behet fjale per ju personalisht a do te na ftosh ne dasem se ato dite mund te jem ne Vlore. Nqse eshte per person tjeter i uroj te trashegohet!
Si gjithmone me respekt e dashuri!
IQV

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2008 11:41
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Re: ej ..a ka ndonje ne forum .

Citim:
Po citoj ato që tha ari77labi
meqe mu dha rasti..dhe mua
a ka ndonje ne forum qe merret me fotografi ,,dhe vjen ne shqiperi per pushime,,nqs,,ka ,mund ti krijohet mundesia te punoj ne daten 2gusht..."(kuptohet per dasem)
mund te me kontatoj ne pm...

faleminderit



Ejjjj, du dhe une me ardh ne dasem ..... .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2008 13:33
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

iqvlora-turll



do tu shkruaj ne pm..

por tani jam i kenaqur se humben keta gabelet

ej i mbani hapur pm-te

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2008 23:06
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:14 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Fotograf per dasem

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.